Tema: POzdrav svim

Evo da se predstavim pošto sam novi član.
Krijem se pod nadimokm "tonkobonko" dolazim iz okolice zagreba a 88. sam godište.
Prijavio sam se na ovaj forum iz par razloga.
Pa da krenem.. Poker me jako počeo privlačiti,prakso sam se na fejsu. Kada sam dosao na 30 milijuna stao sam i htio sam nove izazove.
Prvo sam poceo na NIQ sa freeroll turnirima ali nije islo,zatim sam se odlucio uloziti novac ali na bwin. Tamo sam pretezito igrao sitngo turnire i ponesto planiranih. Naime cak sam osvojio turnir na kojem je bio upad 1.20 $. Bio sam prvi od 271. igraca i dobio sam 62.50$.
Mislio sam tko je ko ja,naime vrlo brzo sam pao.. Zatim sam opet ulozio neki novac i kada sam bio na 500 kn to sam izvukao i bio sam na nuli ajmo reci. I onda sam reko STOP pokeru. Ali nedugo nakon toga,sad nedavno u 24 sata  bioj e ticket  od bet-at-home od 5 €. I ja ukucam bonus,prijavim se i dignem se u pare dana na 100 eura. I reko idem jos malo dignut tj pohlepa me uhvatila i padnem na 30 eura,srecom kansije sam se opet digao na 150,al sada cu izvuc lovu..
Naime mene zanima dali je svima da ih jedan dan ide ko blesave,da river spasava itd,a drugi dan i kad izađe full u flopu da izgubiš,kad neide onda neide.. Dali je to normalno??????
Koja je po vama najbolja kuca za ulozit novac i igrat,sta je to bankroll i imali za mene nade wink)))??
Sry ak sam bio dosadan,hvala na odgovoru..
Lp :card_heart

00

Re: POzdrav svim

Da, to je normalno. Sreća se uvijek na kraju poništi.

Ovisi što igraš i kolko igraš. Vidim da igraš turnire, i ne igraš ih puno tako da ti je svejedno gdje ćeš igrat. Ali probaj ovo: http://www.pokerpro.com.hr/promo/25-bes … acun-.html

Bankroll ti je banka koju imaš za igranje pokera. Proguglaj "bankroll management".

00

Re: POzdrav svim

Novi si tu (kao i ja dijelom),ali ces dosta toga nauciti vjerujem.
Bankroll managment ti je nekakav managment u kojem tocno određuješ raspodjelom novca kojeg imaš.
Prosjecan bankroll managment bi trebalo znaciti da imas 30 BI (buy-inova,iznosom kojim ulaziš na stol).
Recimo da imaš 150$,za tebe preporucujem da igras na nl5 (small blind/big blind 0.02/0.05) i da ulaziš sa buy-inom od 5$.
To bi bilo čisto idealno za početak dok se nenavikneš. Igranjem na nl10 riskiraš bankroll,a i moraš imati zbilja puno iskustva,a i bankroll od minimalno 300$.
Eto,sretan pocetak,prvim mjestom od 274. zasigurno dokazuje da imaš potencijal i da možeš dosta toga napraviti u pokeru,samo treba malo potpore i znanja. Ako te idu ti turniri,onda radije igraj samo to nego da mixaš igru (što mi je rekao roba,ali ja ga nisam slusao i samo od toga sam u minusu 50$,ali ok,sad znam  smile  )
I btw da se pohvalim da sam ja na facebooku imao 1.65 milijarde dolara i igrao na 40mil big blind,ali sam sve spusio sa 2 asa  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: POzdrav svim

Pozdrav, dobrodosao . . . neka ti karte budu sklone potovi monstruozni  roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00