Tema: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

evo tu su mi statsi:

http://img36.imageshack.us/img36/2851/stats1vz.png
http://img36.imageshack.us/img36/7669/stats2r.png

i evo grafa
http://img214.imageshack.us/img214/5246/grafr.png

pretpostavljam da treba nekak ovaj non-showdown gubitke smanjiti? preporuke? smile
VPIP i PFR je mozda malo prevelika razlika? ali nekak mi se cini da mi je pretesko igrati agresivnije, tj s manje limpanja, na nl2.... previse callera ima, slabo se tu folda. tak da igram i dosta tight preflop range

flop cbet je ok? nekaj drugo? ajde ima tu ljudi koji vise znaju pa dajte preporuke  big_smile

i da, btw, kaj je ovaj all-in-EV?

thx

00

2

Re: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

ovako.
smanji gap između VPIP i PFR (manje limpaj, vise raisaj pp sa pozicije), manji % c-bet-aj kad promasis (ne mislim manje $ betat, nego rijeđe).
povecaj 3bet, WTSD% je ok, W$SD% isto.
fold BB to steal ti je prevelik IMO
manje callaj raise van pozicije

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

3

Re: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

all-in EV ti oznacava kolko bi para imo da nije bilo faktora ''srece''. znaci imao bi 9.47 dolara da se nisi suckoutao

00

Re: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

evo ti moj graf sa NL2 full ring. imam 50bb na 100 ruku pa mislim da me ide. allin ev mi je tu pa me ni ne sere.
ako te interesuje mogu i okaciti ovde ruke pa da ih pregladas
u sustini
ako rejzuju min na flopu,turnu znaj da nisi jak. ako neko ide rerejz allin pre flopa znaj da je prejak.
ako imas na flopu onda si sto agresivniji, betuj i ako se prvi pitas jer ne vole kad dobiuju check raise, ili bet na riveru.
pocket 22-TT , uvek rejzuj prvi,ako ima bas mnogo limpera onda call.ako neko prvi ide rejz ti samo call.NE ULAZI PUNO,  ako neko rejzuje prvi i to npr 12centi idi fold.min rerejz moz zvati, al veci rejz folduj. ako ne ides rejz sa pocketiom naplatices mozda 1 u 10.
pocket JJ-QQ . uvek rejz, rerejz samo platiti. NIKAD ALLIN PREFLOPA SA OVIM.ako neko ide allin na tvoj rezj -fold.
KK-AA -pravi samo malo veci rejz, na flopu jako agresivno. ako placaju na reveru check ako si u poz ili block bet. ako dobijes min rejz razmisli al ne ulazi onda mnogo.
konetkoti - samo plati ako ima dosta limpera, nikad rejz prvi ili placati rerejz.
SB-BB - ako ostanes sam sa njima, nemoj krasti pre flopa, 90% plate da vide flop. ja vise volim ukrasti na flopu,tad foldaju vise od 50%. .znaju i placaju sa low par.
AK-AQ-AJ - po meni su ovo najeb ruke i jako slabo ih igram.sa AJ-AQ 50%-rejz 50%-fold.samo sa late rejz na pocetku fold.neciji rejz ponekad pratim(ako sam u poz).dosta placaju i ako ne ubodes AQ nemas nista.rerejzujem samo ako ima neki teski fish.
sa AK isto, ides uvek rejz al ako neko placa ili betuje prvi folduj. naravno ako sa AQ-AK imas toppair ne bacaj.
SB-doplacuj konektore,suited,male pockete i pokusaj uhvatiti flop. al kad uhvatis betuj nemoj check raise-foldaju onda
NIKAD NEMOJ SLOW PLAY.
3betuj samo TT+ i AJ+ ako je donki neki. ostalo fold.
i nevolim coin flip situacije, ne upustam se u njih.npr sa AK allin,sa manjim  pocketom zvati donkijev allin itd.jedino ako su shortevi pa onda mozda

http://img153.imageshack.us/img153/9523/stat.th.png
http://img41.imageshack.us/img41/9951/grafc.png

Zadnji popravljao propast (10-02-2010 14:45:19)

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

5

Re: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

Mislio sam da igras 6-max, poptuno krivo napiso post..

Zadnji popravljao Tilt (10-02-2010 20:30:39)

00

Re: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

o boze zanemarite ovi gore post, izdrlja sam ga ko nikad u zivotu big_smile ..  evo ovo citajte

mislim da imas jos dosta radit na svojoj igri, 8 bb/100 je malo za nl2, meni je 30 na nl2, i iako mi je kriminalna ova crvena crta opet je manje nego tebi ...
Propast je ocito odlican na nl2 pa pogledaj njegov graf i procitaj sta je napisa ...
Sve u svemu imas potencijala al trebas iskelsat igru, odnosno izsablonizirat je vise, ovo je nl2 stoga vise motorike manje razmisljanja.

Osobno sam u cetvrtak prosli poceo igrat cash po prvi put u zivotu i multitableam 24 stola sa pocetnim br od 50, do subote navecer sam na nl2 zaradio 100, odnosno br doveo do 150$ . Sve je u automatizaciji na ovom nl2. Svati da igras protiv ljudi od kojih su 70% sjede na poslu za kompon i ubijaju dosadu igrajuci nl2, ja ih nazivam kriminalci jer su kriminalno losi    roll   
Good luck.

Zadnji popravljao chillin (10-02-2010 16:18:02)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

pal na 3 BB/100, danas sam u malo manje od 2 i pol sata u jednom sessionu uspel spusiti 7.5 buyina na nl2 .... -15$
sad sam na 78 od pocetnih 50$, s tim da je zarada na nl2 jadnih 10$, ovo ostalo je od mojeg pol satnog izleta na rush ....

par glupih poteza, pusiona sa AA vs QQ allin preflop (river liku dal trecu Q), glupi pokusaj blefa u krivi moment x2, floppani set all in protiv AA - river mu donesel A, 2 put precijenjeni top 2 pair, jenput set sa slabijim kickerom, jedan misclick .... i skupilo se

moram sutra malo bolje paziti kaj radim, i mozda probati ubaciti 2 sessiona po 2h pa da nadoknadim ovu "stetu" od danas, ili bar dio....

00

Re: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

MeeKutz napisao:

glupi pokusaj blefa u krivi moment x2

Ovo možeš izbaciti iz igre...

00

Re: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

da, MORAM izbaciti blefove.... stiltam se radi takvih suckoutova itd, i onda radim gluposti smile
tak da jos malo kontrole fali, discipline, al bude valjda

00

Re: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

nemoj nikakve gubitke juriti
sutra ustani i umisli da si juce imo odlican dan i bice sve ok.
I NEMA BLEFIRANJA na tim limitima

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: kaj promijeniti? nl2 full ring statsi i graf

propast napisao:

nemoj nikakve gubitke juriti
sutra ustani i umisli da si juce imo odlican dan i bice sve ok.
I NEMA BLEFIRANJA na tim limitima

big_smile da, umisli da si ima supač dan i to je to, i jos si zabrij da igras protiv kompjuterski programiranih botova a ne ljudi, koji su jos pritom na easy ..
wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00