Tema: HEM problem

E ovako...kad hoću da mi program pokaže graf od zadnji 500 ruku, on mi pokaže ruke koje sam zadnje igrao na starsima. A danas cijelo jutro igram na Nobleu i nikak nemrem dobit taj graf! znači neke moram promijenit, jel zna netko?

00

Re: HEM problem

Probaj promjenit playera...

http://img203.imageshack.us/img203/221/playerpromjena.gif

00

Re: HEM problem

riješeno...hvala big_smile

00

Re: HEM problem

Evo i ja da nadopitam  big_smile  ovdje. Nedavno  sam poceo koristit hem, pa nisam jos sve istrazio, a zanima me sljedece:
Da li se moze prikazati  ukupni graf i statsi za dva razlicita nicka.  Naime igram na dva razlicita sajta, a nisu mi isti nickovi, pa me zanimalo jer se moze to kako spojiti hmm

hvala

00

5

Re: HEM problem

da
napravi si alias, i u njega stavi nickove sa raznih sajtova.
options - player aliases - napravis neki svoj npr Angellz - i dolje ides na add i dodajes si nickove sa raznih sajtova

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: HEM problem

Hvala, probat cu kad dodjem kuci  smile

pozzz

00

Re: HEM problem

Eto kad svi pisu probleme sa hemom, imam i ja jedan ..
Grafovi i to sve ok, nego kad igram jednostavno ne prikazuje statistiku protivnika, igram microlimite cash pa mi to i nije potrebno, al  ako hocu igrat veci level zivcira me sto nema statistike ...

Instalira sam ga i importa sam handove sa starsa i te grafove prikazuje super, jel treba nesto napravit da dobijem tu statistku igraca za mojim stolom il bi to trebalo bit automatski  ? ? ?

Onda sam pokusa i sa pokertrackerom kojeg sam davno koristio na absolutu di bi on pokaziva sve bez problema, i sad idem na starse pa statistike nigdi za vidit ...

Zadnji popravljao chillin (10-02-2010 16:23:08)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: HEM problem

Moraš staviti da ti automatski importa handove tjekom igre.

00

Re: HEM problem

el moze da se rastavi 6max i FR statika  kod reporta?
ima da stavi po broju igraca al onda ako na FR stolu ima 5 igraca on racuna da je bilo 6max

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: HEM problem

propast napisao:

el moze da se rastavi 6max i FR statika  kod reporta?
ima da stavi po broju igraca al onda ako na FR stolu ima 5 igraca on racuna da je bilo 6max

Stavi na winning sumarry

00

Re: HEM problem

niveaformen napisao:
propast napisao:

el moze da se rastavi 6max i FR statika  kod reporta?
ima da stavi po broju igraca al onda ako na FR stolu ima 5 igraca on racuna da je bilo 6max

Stavi na winning sumarry

nece, opet ide po broju igraca a ne po vrsti stola.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

12

Re: HEM problem

joj, neznam sad napamet, ali imas pod filterima za HUD, da stavis da ti prikazuje statse ovisno o broju igraca.
pogledaj tamo negdje

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: HEM problem

roba59 napisao:

Moraš staviti da ti automatski importa handove tjekom igre.

odem na import pa onda imam start autoimport i desno od tog pise add auto import folders .  ; tu stavim folder u kojem mi se sejavju ruke sa starsa ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: HEM problem

chillin napisao:
roba59 napisao:

Moraš staviti da ti automatski importa handove tjekom igre.

odem na import pa onda imam start autoimport i desno od tog pise add auto import folders .  ; tu stavim folder u kojem mi se sejavju ruke sa starsa ?

tako je, i tako za svaki od ostalih sajtova

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: HEM problem

ah toga sam se i boja, napravio san to i nece sad

Hvala ipak .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: HEM problem

evo drlja san ko konj po hemu, silova san ga doslovce sad je pocea pokazivat big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: HEM problem

hem mi sad radi al kirvo mi pokazuje statistiku, odnosno isto koda nisu namjestena preferd seats, al stavia sam u hem hud options--> seat preferences pa pokerstars 9handed seat 5. i opet je prodrljano sve :@ .. jel triba jos sta ucinit ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

18

Re: HEM problem

s desnim klikom miša možeš micati statse
namjesti si ih i tad bi trebalo biti dalje ok.

00

Re: HEM problem

hvala hvala.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: HEM problem

roba moze jos samo jedno pitanje, jesi na add auto import folder stavio sljedeci  " pogramfiles/pokerstars/handhistory/fakker11"
?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

21

Re: HEM problem

Ovisi kako kome stoji. meni je sve vezano za poker na jednom HDD-u, podijeljeni folderi po sobama i ostalim pizdarijama, ali da, to je mislim tako po defaultu

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

22

Re: HEM problem

chillin napisao:

roba moze jos samo jedno pitanje, jesi na add auto import folder stavio sljedeci  " pogramfiles/pokerstars/handhistory/fakker11"
?

Da, tak nešt slično.

00

Re: HEM problem

Izgleda da HEM ne pretvara eure u dollare.Igram nekad na euro stolovima i osvojim 50 eura a u HEM-u pise da sam u plusu 50 dollara.Nije nekakav veliki problem dok god to Noble pretvori u dollare hehe.

00

Re: HEM problem

Da ne otvaram novi topic....

Jel zna tko kako da se u HEM-u makne onaj graficki display handova koji se pokaže na stolu nakon svakog showdowna?

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

25

Re: HEM problem

poker_igrac napisao:

Da ne otvaram novi topic....

Jel zna tko kako da se u HEM-u makne onaj graficki display handova koji se pokaže na stolu nakon svakog showdowna?

Ne znam dali mislis na to sta ja mislim ali odes na hud options -> table Preferences -> i odmah gore muck hand time stavis 0

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00