Tema: Sit & Go on Poker Stars

Evo krecem u jos jedan projekt, kako i sam naslov kaže "Sit & Go on Poker Stars".

Jučer me iznenadila poruka gdje mi ponuđen staking te sam u dogovoru sa steikerom odlucio igrati SnG na Starsima.
Za sada steiking traje do kraja mjeseca ali to je odluka koja je podložna promjenama, tako da može doći do izmjene, ovisno o daljnjem mogućem dogovoru!

Početni Bankroll iznosi $100,00
Igrati ću sljedeće: Sng 18, 27 te 45 man normal speed - $1,2, Sng 90 man normal speed - $2,2 te MTT ovisno o bankrollu!

Također ću redovito raditi update o trenutnom, nadam se, napretku!

Igram pod nickom Renatto8888

00

Re: Sit & Go on Poker Stars

Sretno tebi a pogotovo stejkeru  big_smile

Potpis.
00

3

Re: Sit & Go on Poker Stars

Sretno Renatto i vidimo se za stolovima...  :card_spade

00

Re: Sit & Go on Poker Stars

sretno renato!

00

Re: Sit & Go on Poker Stars

sretno care!

00

6

Re: Sit & Go on Poker Stars

Daj reci, kada misliš prelaziti na 3,4? Šta si se dogovorio sa stakerom?

00

7

Re: Sit & Go on Poker Stars

gl at tables!

00

Re: Sit & Go on Poker Stars

Nismo nista dogovarali vezano za to ali sigurno ne prije nego budem ima oko 70 BI...mozda ih i prije krenem ubacivati polako ali sve ovisi kako se situacija bude razvijala!!

00

Re: Sit & Go on Poker Stars

Odigrano 200 sng do sada!
U pocetku nije krenulo kako sam ocekivao te sam se dugo trazio u 27 max normal speed, nakon dosta neuspjesnih pokusaja presao na turbo 45 max koje nikada nisam volio jer se ljudi puno vise kockaju ali uspjeh je bio znatno bolji!
Uz njih cesto igram i F40 super sng 40 max koji su jako slicni turbo sng-ovima iako su normal speed, vjerovatno zbog trenutne promocije na starsima i dosta puno novih igraca pa i na njima imam znatno bolji uspjeh nego u 27 max...uglavnom, krenulo je na bolje i nadam se da ce na tome i ostati!
Trenutni bankroll na 130$.

00

10

Re: Sit & Go on Poker Stars

daj mi reci kakvi su ti rezovi na ovima od 40 ljudi??
NIsam jos niti jednog odigro jer nisu turbo. Mozda veceras bacim kakav session s njima. steta samo sto nema BI izmedju 1 i 11. morat cu se malo stisnut i odigrat par ovih od 11 izgleda

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Sit & Go on Poker Stars

Da bilo bi dobro da imaju i taj neki level izmedu ta dva...Nemam nikakve sluzbene statistike o rezultatima, ali ovako kako sam otprilike zapisivao...od odigranih 50-60, tri prva mjesta, 4-6 drugih i oko 11-13 puta 3-6 mjesto....
Nisu nista extra...igraci su svi sa turbo, igra se dosta agresivno sve do pred kraj, placaju te na svakakve karte, dosta fisheva....tako je na ovima za 1,1$...

00

12

Re: Sit & Go on Poker Stars

Renatto888 napisao:

Da bilo bi dobro da imaju i taj neki level izmedu ta dva...Nemam nikakve sluzbene statistike o rezultatima, ali ovako kako sam otprilike zapisivao...od odigranih 50-60, tri prva mjesta, 4-6 drugih i oko 11-13 puta 3-6 mjesto....
Nisu nista extra...igraci su svi sa turbo, igra se dosta agresivno sve do pred kraj, placaju te na svakakve karte, dosta fisheva....tako je na ovima za 1,1$...

Pa zašto ne gledaš na top sharku?!? Zašto zapisuješ?  smile
http://www.pokerprolabs.com/topshark/topshark.aspx

Zadnji popravljao Ljava (20-02-2010 13:15:13)

00

Re: Sit & Go on Poker Stars

Evo da napokon napravim update...
Dugo nisam pisao sto ne znaci da nisam igrao  smile
Nakon zadnjeg update-a zaredalo se jos par dobrih dana i bankroll je ugodno rastao no nastali problemi su me u meduvremenu itekako spustili i to na najnizu razinu...jednostavno nije bilo moguce doci do ITM, tu i tamo koji FT i onda naravno balončić boy!
Nakon svih tih nesreća i nedaća koje su me snašle morao sam odmoriti par dana i razbistriti misli, pokušati saznati da li sam ja griješio ili je to bio jedan veliki downswing...
Shvatio sam da je riječ o koktelu lošije igre i pehova kojih je bilo znatno više nego u nekom prosjeku koji dugoročno igru stavlja u pozitivan rezultat!
Nakon višednevne analize dotadašnje igre vidio sam da mi se range handova u odnosu na poziciju totalno promjenio što je vjerovatno uzrokovano dobrim rezultatima i nekakvom podsvjesnom hrabrošću i uvjerenjima da kada kod udem u pot imam najjači hand te uz dodatak toga da tih dana sreća jednostavno nije bila na mojoj strani znatni pad rolla bio je neizbježan!

Nisam htio riskirati pa igrati sng-ove od $1 jer bi dva loša dana dovela do bustanja rolla pa sam krenio od najnižih: $0.02, $0.10, $0.25 te vrlo brzo uz stroga nova-stara pravila došao do dovoljnog broja BI za veće! Sada sve ide svojim tokom i bankroll se u samo par dana vratio tamo gdje je bio prije nego je krenulo nizbrdo.
Sada vodim računa o toj podsvjesnoj hrabrosti koja se pojavi nakon par dobrih sessiona, znam se jos pokoji put uhvatiti da krenem s glupim potezima ali na vrijeme spriječene takve situacije znatno utječu na strmiju liniju penjanja rolla!

I evo konačno brojke...pauzu sam napravio kada je bankroll pao na $20, nakon analize i tri dana igranja krenivši od najmanjeg mogućeg levela trenutno stanje je $180!
Plan je da sljedeći tjedan krenem sa sng $3.4 za što mi je potrebno još nekih $50 što nebi trebao biti problem dok god igram svoju najbolju igru!

Do idučeg pisanja!  cool

PS znam da je post malo duži ali htio sam detaljnije iznjeti problem sa podsvjesnom hrabrošću koji je uzrokovao pad rolla

Zadnji popravljao Renatto888 (19-03-2010 13:00:59)

00