26

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

croman19 napisao:

Hahah dobar sam,oba turnira zavrsio u prvih 10 minuta.

ti si k za mene. na tiltovom satelitu od 50$ sam ispao u prvom handu (doslovno u prvom). set over set.

00

27

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

croman19 napisao:

Ne mogu foldati na 3bet a ne mogu ni callati.E sad da li foldati na njegov shove nemam blage.

Zašto ne? Šta se isplati ispasti sa turnira sa Ako dok su blindovi tako mali?

00

28

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

Isto bi bilo i da si callao njegov 3-bet, jr bi imo TPTK na flopu.. A mogo si foldat na shove, ostaje ti jos 7500 ..

00

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

Prvu ruku sa QQ bi trebao više rejzati,oko 350-400 po meni jer su veliki stackovi i ne želiš dati nekome da uđe besplatno u ruku...Na flopu bet,na turnu check jer QQ ipak nije toliko jak da možeš betati na sva tri streeta...Ako on beta onda call na turnu!A river je diskutabilan,naravno opet checkas,ali ako on beta,znači da ima neku ruku...Pitanje je dal je to dečko sa jakim kickerom,ili nešto što je jače od tebe...Znači na riveru odlučiš dal se isplati platiti ovisno o tome kolko on beta...Ova ruka je loše odigrana,kao da imaš JJ u ruci a ne QQ...

Druga ruka...Shove sa AK sa 100BB na turniru od 215$ sa drugim deep stackom je užasan play...Na njegov 3bet samo call,mislim da ni 4bet nije dobar play...Ali ako već 4betaš,onda ti je barem dao do znanja da ima AA,KK...To čak ni sa QQ nebude najvjerojatnije napravio!Ova 2 souckouta nisu rezultat manjka sreće nego loše odigranih ruku...Bez uvrede naravno,samo pokušavam pomoći...

00

30

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

A jel nije bolje 4-betat pa foldat na shove, da vidi gdje je? Jel ako samo calla, i dodje flop ko sto je i doso, kako onda odigrat?

00

31

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

preflop je lose odigrano. call njegov 3bet, i onda vidit dalje sta. najvj bi ishod bio isti, ali bi makar ispo sa saznanjem da nisam mogo bolje odigrat to

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

32

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

A zasto niko ne bi 4-beto? On ovdje moze 3-betat sa svacim i nikad ne znas gdje si.. Ako shova nakon tvog 4-beta, imas easy fold i ostaje ti 7500 cipova za igrat..

00

33

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

NIKOLINA07 napisao:

Druga ruka...Shove sa AK sa 100BB na turniru od 215$ sa drugim deep stackom je užasan play...Na njegov 3bet samo call,mislim da ni 4bet nije dobar play...Ali ako već 4betaš,onda ti je barem dao do znanja da ima AA,KK...

Slažem se... Mislim da je to najbolje riješenje

00

34

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

Tilt napisao:

A zasto niko ne bi 4-beto? On ovdje moze 3-betat sa svacim i nikad ne znas gdje si.. Ako shova nakon tvog 4-beta, imas easy fold i ostaje ti 7500 cipova za igrat..

na turniru od $215 ti nitko nece 4betat nista manje od KK

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

NIKOLINA07 napisao:

Prvu ruku sa QQ bi trebao više rejzati,oko 350-400 po meni jer su veliki stackovi i ne želiš dati nekome da uđe besplatno u ruku...Na flopu bet,na turnu check jer QQ ipak nije toliko jak da možeš betati na sva tri streeta...Ako on beta onda call na turnu!A river je diskutabilan,naravno opet checkas,ali ako on beta,znači da ima neku ruku...Pitanje je dal je to dečko sa jakim kickerom,ili nešto što je jače od tebe...Znači na riveru odlučiš dal se isplati platiti ovisno o tome kolko on beta...Ova ruka je loše odigrana,kao da imaš JJ u ruci a ne QQ...

Druga ruka...Shove sa AK sa 100BB na turniru od 215$ sa drugim deep stackom je užasan play...Na njegov 3bet samo call,mislim da ni 4bet nije dobar play...Ali ako već 4betaš,onda ti je barem dao do znanja da ima AA,KK...To čak ni sa QQ nebude najvjerojatnije napravio!Ova 2 souckouta nisu rezultat manjka sreće nego loše odigranih ruku...Bez uvrede naravno,samo pokušavam pomoći...

Nije toliko vazno koliki je raise preflop,ako sam do tada rejzao svaki put 250 ne mogu sad rejzati do 400 samo zato sto imam QQ,to je fishy.Ne slazem se da je turn check,turn treba betati ali da river sam mogao c/c.

Sto se tice AK ja mislim da je tu jedini moguci play 4bet.Foldati ne mogu a callati pa igrati OOP u toj situaciji je tesko.
Ali trebao sam foldati na njegov shove.
Slazem se da su obje ruke jako lose odigrane ali zbog skroz drugacijih razloga od kojih si ti navela.

00

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

Mnogi govore da treba samo callati 3bet ali ja mislim da je to smijesno.Njegov 3bet range je toliko sirok u ovako deep igri da callanje tog 3beta sa AK OOP je gubljenje para.

00

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

Adzi napisao:
Tilt napisao:

A zasto niko ne bi 4-beto? On ovdje moze 3-betat sa svacim i nikad ne znas gdje si.. Ako shova nakon tvog 4-beta, imas easy fold i ostaje ti 7500 cipova za igrat..

na turniru od $215 ti nitko nece 4betat nista manje od KK

Skroz pogresno.Isto tako on nije 4betao,ja sam.

Jako dobri igraci u ovako deep igri 57o 4betaju JAKO CESTO.

00

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

Vidim puska da si in pa mozes reci kako ove dvije ruke odigrati,jesul to lagani foldovi na riveru?

00

39

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

croman19 napisao:

Mnogi govore da treba samo callati 3bet ali ja mislim da je to smijesno.Njegov 3bet range je toliko sirok u ovako deep igri da callanje tog 3beta sa AK OOP je gubljenje para.

+1

croman19 napisao:
Adzi napisao:
Tilt napisao:

A zasto niko ne bi 4-beto? On ovdje moze 3-betat sa svacim i nikad ne znas gdje si.. Ako shova nakon tvog 4-beta, imas easy fold i ostaje ti 7500 cipova za igrat..

na turniru od $215 ti nitko nece 4betat nista manje od KK

Skroz pogresno.Isto tako on nije 4betao,ja sam.

Jako dobri igraci u ovako deep igri 57o 4betaju JAKO CESTO.

+1

00

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

QQ - si previse ulago u pot tako da si se potomitovo.ja bi manje betovo na turnu i na riveru bi check.
AK- je mozda call na njegov tri bet.al po meni glupo je uopste davati pare na tako malom blindu a imas toko cipova.aj da si imo poziciju pa ok.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

41

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

Zašto si se sa AK u ranoj fazi turnira OOP išao tako čvrsto boriti za pot?

Zašto betaš konstantno 2,5 bb-a u ranoj fazi? Za kasniju fazu turnira je to ok, ali u ranoj fazi će te sa takvim otvaranjem zvati marginalne ruke. U ranoj fazi po meni treba kombinirati 3-5bb neovisno o kartama.

Zadnji popravljao dfable (15-02-2010 18:17:00)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

42

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

propast napisao:

potomitovo.

neprocjenjivo  big_smile

moje viđenje:  (sam ionako znaš kako je trebalo)
QQ - check/call river
AK - fold na shove, moraš 4 betati OOP

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

propast napisao:

QQ - si previse ulago u pot tako da si se potomitovo.ja bi manje betovo na turnu i na riveru bi check.
AK- je mozda call na njegov tri bet.al po meni glupo je uopste davati pare na tako malom blindu a imas toko cipova.aj da si imo poziciju pa ok.

AK-mozda,ali ja ne volim callati 3bet u toj situaciji a foldati nema sanse.

00

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

dfable napisao:

Zašto si se sa AK u ranoj fazi turnira OOP išao tako čvrsto boriti za pot?

Zašto betaš konstantno 2,5 bb-a u ranoj fazi? Za kasniju fazu turnira je to ok, ali u ranoj fazi će te sa takvim otvaranjem zvati marginalne ruke. U ranoj fazi po meni treba kombinirati 3-5bb neovisno o kartama.

Zato sto igram jako loose i agresivno u ranoj fazi turnira pa mi vise pase 2.5 do 3.

00

Re: Ajd mozda i mene netko stejka

wildgh napisao:
propast napisao:

potomitovo.

neprocjenjivo  big_smile

moje viđenje:  (sam ionako znaš kako je trebalo)
QQ - check/call river
AK - fold na shove, moraš 4 betati OOP

Slazem se.

00