Tema: Reregistracija na site-u?

Za početak svim forumašima jedan lijepi pozdrav. Ovako, ja sam relativan početnik koji je do sada igrao samo na tiltovim mikro limitima i to isključivo zabave radi - međutim, ovih dana planirao sam ubacit nešto više para pa se okušat na normalnijim limitima (mislim da se svi slažemo da je igra na mikro skoro kao i sa play money :-) ) - međutim, muči me jedna stvar. Naime, već imam račun na Full Tiltu i zanima me dal ga ja IKAKO mogu obrisati ili promijeniti podatke kako bi se prijavio s vašim rakebackom? Vidim da u cashieru mogu mjenjati sve osim imena i teoretski to bi trebalo biti ok, no strah me je da kasnije ne bi bilo da mi niti ne daju isplatiti ono što mislim uplatiti, a to je max za onaj bonus smile

EDIT: Znam da je zabranjeno imati više računa, ali ja bih bio i zadovoljan da ovog mogu zatvorit pa onda otvorit novi sad

Zadnji popravljao drama (13-02-2010 18:14:41)

00

Re: Reregistracija na site-u?

Ne možeš taj zatvoriti i otvoriti novi, ali možeš otvoriti na nekoga iz obitelji. Nemoj niti pokušavati prevariti, FT je posebno rigorozan šta se toga tiče.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

3

Re: Reregistracija na site-u?

dfable napisao:

Ne možeš taj zatvoriti i otvoriti novi, ali možeš otvoriti na nekoga iz obitelji. Nemoj niti pokušavati prevariti, FT je posebno rigorozan šta se toga tiče.

Znam da jesu i zato jesam skeptičan smile Ne bih na tuđe ime zbog osobnih razloga, ali sam čuo da se je moguće dogovoriti preko rakeback tvrtke međutim koliko sam shvatio za mene teško da može doći do dogovora jer sam već regan preko nekog random affilatea preko kojeg sam se rego tamo - neki sitni bonus je bio na početku...

Ne znam, kako stvari stoje morat ću odustat od rakebacka sad od drugih siteova u obzir dolaze još starsi ali oni nemaju niti rakeback ali niti jedan drugi značajniji bonus (osim onaj signup) sad

Zadnji popravljao drama (13-02-2010 18:33:27)

00

Re: Reregistracija na site-u?

Probaj si samo izračunati kolko para odlazi u vjetar ako nemaš rakeback...

00

5

Re: Reregistracija na site-u?

roba59 napisao:

Probaj si samo izračunati kolko para odlazi u vjetar ako nemaš rakeback...

trenutno ništa jer igram na mikro, ali kad odem na više limite - da slažem se i zato sam htio nekako obrisat ovaj account ali to nije očito moguće - site nebih mjenjao kako zbog samog software-a (koji mi je odličan) tako i zbog "društva" koje mi je prilično "veselo" čak i na višim levelima (gdje igra brat)...

00

Re: Reregistracija na site-u?

moja preporuka - luckyace. Najmanji limit je nl6,ali su likovi za popizdit dobri (za mene naravno  smile  )
uglavnom,tamo imas neki rakeback sistem u kojem skupljas bodove i mjenjas za cash,ali neznam bas kako to funkcionira.
Osim toga imas bonus,ako recimo stavis 100$,odma dobijes 25$ i onda moras skupit neki broj bodova u mjesec dana da dobijes ostalih 75$. Ja na sajtu neigram vise od 4 dana,a vec od pocetnih 95$ imam 250$. Ako si solidan igrac,lagano ces beatat taj limit (nl6),ali kako vidim igrao si samo za zabavu tako da neznam,to pod zabavu moze bit i facebook  smile
Ako si cashgame 6max player,poslusaj moju preporuku i odi na luckyace,ako ti treba video,mozes naci na ovoj stranici sto je roba objasnjavao kako treba igrati iz kojih pozicija koje karte...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

7

Re: Reregistracija na site-u?

Ajd roba da ovdje pitam kad se vec govori o rb.. Koliki bi mi otprilike bio rake na 100k handova NL10? Neki prosjek..

00

8

Re: Reregistracija na site-u?

Rexonja napisao:

moja preporuka - luckyace. Najmanji limit je nl6,ali su likovi za popizdit dobri (za mene naravno  smile  )
uglavnom,tamo imas neki rakeback sistem u kojem skupljas bodove i mjenjas za cash,ali neznam bas kako to funkcionira.
Osim toga imas bonus,ako recimo stavis 100$,odma dobijes 25$ i onda moras skupit neki broj bodova u mjesec dana da dobijes ostalih 75$. Ja na sajtu neigram vise od 4 dana,a vec od pocetnih 95$ imam 250$. Ako si solidan igrac,lagano ces beatat taj limit (nl6),ali kako vidim igrao si samo za zabavu tako da neznam,to pod zabavu moze bit i facebook  smile
Ako si cashgame 6max player,poslusaj moju preporuku i odi na luckyace,ako ti treba video,mozes naci na ovoj stranici sto je roba objasnjavao kako treba igrati iz kojih pozicija koje karte,a i imas videoe sa nekih drugi stranica,ako te zanima PMaj me  wink

početnik sam za veće limite - regular zadnje vrijeme na 1 i 2 dolara sit'n go 9-handed --> onih uvodnih 20ak dolara diglo se iznad sto i zato sam i mislio uplatiti onih 600 za maks. bonus pa se okušat na normalnijim limitima jer zbilja nije gušt na mikro igrat a na veće nisam išo pošto nemam rakebacka sad

00

Re: Reregistracija na site-u?

Tilt napisao:

Ajd roba da ovdje pitam kad se vec govori o rb.. Koliki bi mi otprilike bio rake na 100k handova NL10? Neki prosjek..

Teško ti mogu izračunati. Pogledaj kolko imaš rejka na 1000 ruku pa pomnoži to s 100 i to pomnoži s 0,xx. Gdje je xx rakeback koji imaš na tom sajtu.

00

10

Re: Reregistracija na site-u?

Ma ok, nemam jos nigdje rb, al mislim u 3. mj krenut na nekom situ s rb, pa me zanima.. Na pokertrackeru pise da sam na 37K handova na everestu napravio 620$ rakea samo na NL10, a to mi se cini puno, al mozd i nije...

00

11

Re: Reregistracija na site-u?

Pa tu negdje je...

00

Re: Reregistracija na site-u?

Koliki ti je profit od tih 620$ rakea?

Zadnji popravljao Rexonja (13-02-2010 19:29:16)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00