26

Re: High Stakes Poker Season 6

propast napisao:

samo da pitam, da je neko drugi pukao 200k isto bi tako  pljuvali po njemu??

To nema veze. Igrao je jako loše...

00

Re: High Stakes Poker Season 6

pa helmuth je jako los na cashu, al kad neko ima 11 bracleta jednostavno je glupo rec da nezna igrat da je ribetina il sta ti ga ja znan, covjek nikad nije radio neke vrhunske playave, bar ih se ja nisam nagledao, vrhunac mu je bio onaj blef vs mathusowa na 72 cash kad ga je izblefira a ovaj drza overpair kraljeva .. Helmuth i cash mislim da nemaju puno veze jedno s drugim ....  I to sto ce svakome srat kad odigra lose, pa cak nekad kad i dobro neko odigra, samo zato jer je ljut, zbog toga ga ne triba prezirat, jer to je on, on je helmuth, on je i šećer i biber i sol poker sceni i tako ce jos dugo bit ..

Osobno mislim da nije najbolji igrac nasvijetu, daleko od toga, da je jako dobar turnirski, ali jako los cash igrac, i jako cesto kad je osvajao nesto je imao puno srece (on uvik kad bude lucky to i prizna), al mislim da kad nije za stolom je jako dobra osoba ....

Zadnji popravljao chillin (16-02-2010 02:49:31)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

28

Re: High Stakes Poker Season 6

ma je on ok turnirsk igrac, al nek se nauci ponasat pa ce mi mozda i bit drag

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

29

Re: High Stakes Poker Season 6

chillin napisao:

al kad neko ima 11 bracleta jednostavno je glupo rec da nezna igrat da je ribetina il sta ti ga ja znan

to jest činjenica no tu je bitan kontekst. što ih sad ne osvoji

chillin napisao:

vrhunac mu je bio onaj blef vs mathusowa na 72 cash kad ga je izblefira a ovaj drza overpair kraljeva .

da matusow je vjerojatno jedini lik koji igra gore od njega...opet kontekst... smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: High Stakes Poker Season 6

a i, niko nije primjetija kako je mudro samo calla svoj 2nd nut flush ? 

smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: High Stakes Poker Season 6

nije isto kad je hellmuth roknio, toliko mi je bilo zanimljivo gledat njega i laak za stolom, kako ga podje...konstantno na zadnjoj sezoni poker after darka, ja sam plakao od smjeha...ali opet robi koliko god da je smjesan, ima 11 wsop narukvica, sto nema niko i tek ga je eastgate skinio sa liste najmladeg igraca koji je osvojio main event...dobar je igrac iako ga ja vise volim zbog zajebncija koje udu za stolom kad je on tu...A sto se kvalitete tice, mislim da je ipak phil ivy iznad daleko daleko, uzivam dok ga gledam, njega i njegovu krvolocnu borbu za svaki dolar koji je dao u pot, odustaje tek onda kad su sanse da uzme pot ravne 0..

im all in
00

Re: High Stakes Poker Season 6

i btw slazem se da je igrao lose ali ako si pogledao, i posralo ga je 2 puta da je imao boju i pusio je od nuts boje...po meni je proasaj kad je gurion 55k u pot sto nije isao all in na ivya i na njegovu QQ, imao je asa u rukama...i kad vec gurnes skoro 60k mislim da si zaglavio dovoljno da trebas otici do kraja (kako bi mi slavonci rekli malo je prosto ali cvenzurirat cu (kad pocmes jest gov... nemoj restajat na pola, isprazni tanjur do kraja)  wink

im all in
00

Re: High Stakes Poker Season 6

phil je kralj, i nije mi jasno kako netko može iti pomisliti a kamoli reći da nezna igrati poker?
tip ima rezultate iza sebe kao nitko za stolom a to jeli ga volim zbog njegove osobnosti,ega i sl. je sasvim druga tema.
btw. on je na racun svoje osobnosti i izgradio imiđ lika koji je takav kakav je i uzeo lovu od sponzora i sad taj imiđ fura do kraja a mislim da uopće nije takav privatno.

00

34

Re: High Stakes Poker Season 6

hellmuth je truba na cashu.

00

Re: High Stakes Poker Season 6

Brky napisao:

hellmuth je truba na cashu.

izazovi ga na hU. kad je truba...

reći ću vam jedno jer mislim da smijem jako dugo sam se bavio marketingom i pročitao sam puno knjiga iz psihologije koje su mi jako pomogle u zivotu ali bome i u pokeru...

ljudi smo koji uvjek trazimo nedostatke drugima, velika vecina nas pa tako i ja...
ohil je uzeo wsop main event, ima 11 narukvica, pusi 200k na cashu u 20 minuta i to mu je nista...a brky di si ti u toj prici, ili ja, igramo za bindse manje od 1$ i tu govorimo kakav je on...mislim da ipak nismo na razini da bi govorili dali je on ok ili ne, ja ga volim zbog osobnosti, ja igram tako na live turnirima, stalno sam u komunikaciji s igracima i dealerima, pokusavas na neki nacin dobiti sto vise podataka, btw isto tako sam otreso u cezaru danas...all in na flush naravno lik me calla sa nuts flushom....tako da znam kakav je sugav osjecaj....jer je to bbila jedina moguca jaca ruka od moje....i on ju je imao...A K 5 su bili na tableu ja sam imao J 8 a on naravno Q 2 i to je bilo to....

im all in
00

Re: High Stakes Poker Season 6

usenasepodase1 napisao:

phil je kralj, i nije mi jasno kako netko može iti pomisliti a kamoli reći da nezna igrati poker?
tip ima rezultate iza sebe kao nitko za stolom a to jeli ga volim zbog njegove osobnosti,ega i sl. je sasvim druga tema.
btw. on je na racun svoje osobnosti i izgradio imiđ lika koji je takav kakav je i uzeo lovu od sponzora i sad taj imiđ fura do kraja a mislim da uopće nije takav privatno.

Ima rezlutate ,prije 10 do 20 godina a to samo dokazuje kolika je slaba konkurencija bila tada kad je on bio jedan od najbolji.
Samo pogledaj covjeka kako igra i ako znas ista o pokeru shvatit ces koliko je los.

00

Re: High Stakes Poker Season 6

drmarac napisao:
Brky napisao:

hellmuth je truba na cashu.

izazovi ga na hU. kad je truba...

reći ću vam jedno jer mislim da smijem jako dugo sam se bavio marketingom i pročitao sam puno knjiga iz psihologije koje su mi jako pomogle u zivotu ali bome i u pokeru...

ljudi smo koji uvjek trazimo nedostatke drugima, velika vecina nas pa tako i ja...
ohil je uzeo wsop main event, ima 11 narukvica, pusi 200k na cashu u 20 minuta i to mu je nista...a brky di si ti u toj prici, ili ja, igramo za bindse manje od 1$ i tu govorimo kakav je on...mislim da ipak nismo na razini da bi govorili dali je on ok ili ne, ja ga volim zbog osobnosti, ja igram tako na live turnirima, stalno sam u komunikaciji s igracima i dealerima, pokusavas na neki nacin dobiti sto vise podataka, btw isto tako sam otreso u cezaru danas...all in na flush naravno lik me calla sa nuts flushom....tako da znam kakav je sugav osjecaj....jer je to bbila jedina moguca jaca ruka od moje....i on ju je imao...A K 5 su bili na tableu ja sam imao J 8 a on naravno Q 2 i to je bilo to....

Tko god ima dovoljno para da igra s njim HU vec ga je izazvao.Zasto mislis da toliko ljudi zele upasti na taj HSP show?

00

Re: High Stakes Poker Season 6

croman19 napisao:

Zasto mislis da toliko ljudi zele upasti na taj HSP show?

Da budu popularni hao Phil Hellmuth?  smile

00

Re: High Stakes Poker Season 6

salemetal napisao:
croman19 napisao:

Zasto mislis da toliko ljudi zele upasti na taj HSP show?

Da budu popularni hao Phil Hellmuth?  smile

Mozda neki i to ali vecina njih na HSP-u su vec dosta popularni.
Zele igrati jer im Hellmuth donosi free money.
I jos da se nadodam na HU koji svi zele igrati protiv njega.Da li mislite da je ikada prihvatio izazov da igra HU?
Naravno da ne.

00

Re: High Stakes Poker Season 6

Ja samo čekam da Hellmuth poradi na agresij, da jednom bude s dobre strane varijance i da uzme sve novce durrru i iveyju u televiziranoj cash igri.

ko zna, možda se i načekam.  big_smile

00

41

Re: High Stakes Poker Season 6

i ja tako gledam, po meni on je lošiji od drugih ali ne tolko kolko ga neide. zadnjih 5 turnira/casha na televiziji katastrofa, i normalno onda npr. kad nakon milijun propalih ruku kao u jednoj emisiji flopa set a phil ivey botom skalu da spuši.

On je svoju variancu iskoristio jer kakva god konkurencija bila nekad treba osvojit sve te turnire, znači da ga je jedan dugi period išlo možda je sad vrijeme za obrnuto. a kaj se tiče toga zakaj sad ne osvoji turnir, pa kaj je Joe Cada zaslužil pobijedu na wsop 2009, je sigurno, pet put je flopal set protiv overa, shulman ga j zgazil s JJ i onda bad beat, pa saut isto sranje, tak da.....

mislim da je on na tiltu zadnjih 7 let, lol

00

42

Re: High Stakes Poker Season 6

drmarac napisao:
Brky napisao:

hellmuth je truba na cashu.

izazovi ga na hU. kad je truba...

reći ću vam jedno jer mislim da smijem jako dugo sam se bavio marketingom i pročitao sam puno knjiga iz psihologije koje su mi jako pomogle u zivotu ali bome i u pokeru...

ljudi smo koji uvjek trazimo nedostatke drugima, velika vecina nas pa tako i ja...
ohil je uzeo wsop main event, ima 11 narukvica, pusi 200k na cashu u 20 minuta i to mu je nista...a brky di si ti u toj prici, ili ja, igramo za bindse manje od 1$ i tu govorimo kakav je on...mislim da ipak nismo na razini da bi govorili dali je on ok ili ne, ja ga volim zbog osobnosti, ja igram tako na live turnirima, stalno sam u komunikaciji s igracima i dealerima, pokusavas na neki nacin dobiti sto vise podataka, btw isto tako sam otreso u cezaru danas...all in na flush naravno lik me calla sa nuts flushom....tako da znam kakav je sugav osjecaj....jer je to bbila jedina moguca jaca ruka od moje....i on ju je imao...A K 5 su bili na tableu ja sam imao J 8 a on naravno Q 2 i to je bilo to....

kralju kad kazem da je truba na cashu mislim da je truba U USPOREDBI S OSTALIM PROOVIMA KOJI TAMO IGRAJU FFS.

00

Re: High Stakes Poker Season 6

gle durr je vim kralj, i ja ga obozavam...ali isti taj tom dwan je fasovo 5 miliona u mjesec dana od još anonimnog svedanina pod nickom isildur1, navodno je taj lik Viktor Blom ali ne želi priznati radi velikog poreza koji bi morao platiti državi.

dečko je sa agresivnom igrom na hu, sa 2 milje dolara došao na overe 1 milion u samo 2 tjedna... i onda nakon što je odnjeo duru i cijeli svjet mu se divio je lego 9 miliona u 2 mjeseca....

pa sad ja pitam jeli pro igrač igrač koji u tjedan dana odnese 5 milja i onda u 2 mj izgubi 9....

ili je to tom dwan koji je sa 50 $ poceo karijeru, uništava sve redom, pa od nekog anonimca popuši 5 milja u tjedan dana i onda se jebe do kraja godine da 2009 godinu završi u nekom plusu...

jedno sam zapamtio kod helmutha kad je dragomira nazvao idiotom nakon calla sa 4 T.....takvom igrom nećeš potrajat ni 2 dana....i to je u pravu....

za mene su prava imena ovi koij su tu na sceni već puno godina, ivye mi je definitivno kralj....bez premca..

a ovi kako bi balašević rekao "neki novi klinci" tek moraj da kroz godine pokažu svoju vrijednost...

puno i nogometaša napravi booom, svi pričaju o njima, a onda ih zas par godina nema nigdje, isto je kao i u pokeru...

koliko god mi njega volili ili ne ipak je hellmuth u vrhu poker scene više od 20 godina...

pa evo ti malo statistike o njemu...

wsop bracelets

Year     Tournament     Prize (US$)
1989     $10,000 No Limit Hold'em World Championship     $755,000
1992     $5,000 Limit Hold'em     $168,000
1993     $1,500 No Limit Hold'em     $161,400
1993     $2,500 No Limit Hold'em     $173,000
1993     $5,000 Limit Hold'em     $138,000
1997     $3,000 Pot Limit Hold'em     $204,000
2001     $2,000 No Limit Hold'em     $316,550
2003     $2,500 Limit Hold'em     $171,400
2003     $3,000 No Limit Hold'em     $410,860
2006     $1,000 No Limit Hold'em with rebuys     $631,863
2007     $1,500 No Limit Hold'em     $637,254

i kako vidiš i sam nije prije 20 godina pa uzeo je i 2007 i 2006 i to fine nagrade....

World Poker Tour
Titles     None
Final tables     3(+2)
Money finishes     11

World Series of Poker
Bracelet(s)     11
Money finishes     75 (+2)
Highest ITM
Main Event finish  1.

pazi 77 puta je bio u lovi na wsop turnirima....77 puta

osvojio je $6,106,838 na wsop turnirima i trenutno je 9. na ll time listi osvajača love na wsop...

tak da ti teorija o tome da je on rullao prije 20 godina ne pije vodu...rulla on i danas....

a to što je truba za cash je ok...lik ne zna igrat cash i to je to...pa chris ferguson je jeda od najjačih turnirskih igrača u svijetu...nikad se nije orijentirao na cash....a isto tako imaš milio i jednog high stake igrača koji da dođe na turnir nece 2 sata preživit...

mislim da je ipak sa 11 narukvica čovjek zaslužio malo više poštovanja...iako ga ja volim samo zbog zajebancije koja bude za stolom kad je on prisutan... kako je phil laak rekao "ne mogu da vjerujem da sam toliuko povlašten da sjedim u prvom redu i uživo gledam ovu boleštinu koju će gledatelji tek gledat za 2 mjeseca" naravno sjedio je do hellmutha XD

im all in
00

44

Re: High Stakes Poker Season 6

HSP je cash game. I veliš i sam da je tu truba. I dalje uopče ne treba raspravljati.

00

45

Re: High Stakes Poker Season 6

drmarac napisao:

mislim da je ipak sa 11 narukvica čovjek zaslužio malo više poštovanja...

Potpis

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: High Stakes Poker Season 6

cgreen napisao:

i ja tako gledam, po meni on je lošiji od drugih ali ne tolko kolko ga neide. zadnjih 5 turnira/casha na televiziji katastrofa, i normalno onda npr. kad nakon milijun propalih ruku kao u jednoj emisiji flopa set a phil ivey botom skalu da spuši.

On je svoju variancu iskoristio jer kakva god konkurencija bila nekad treba osvojit sve te turnire, znači da ga je jedan dugi period išlo možda je sad vrijeme za obrnuto. a kaj se tiče toga zakaj sad ne osvoji turnir, pa kaj je Joe Cada zaslužil pobijedu na wsop 2009, je sigurno, pet put je flopal set protiv overa, shulman ga j zgazil s JJ i onda bad beat, pa saut isto sranje, tak da.....

mislim da je on na tiltu zadnjih 7 let, lol


to što je nekom uletio 5 puta set je sastavni dio pokera....ja jučer u cezaru sat vremena nisam vio high kartu, i kad mi napokon uleti flush lik do mene ima nuts flush....to je sastavni dio...poker je igra vještine sa faktorom sreće, to nikad nemoj zaboravit

im all in
00

Re: High Stakes Poker Season 6

salemetal napisao:

Ja samo čekam da Hellmuth poradi na agresij, da jednom bude s dobre strane varijance i da uzme sve novce durrru i iveyju u televiziranoj cash igri.

ko zna, možda se i načekam.  big_smile

Kad se to dogodi i ti se probudis dodi pa mi javi kako je to uspio hehe.

00

Re: High Stakes Poker Season 6

Nema do Phil Hellmutha.  lol

A ovdje čak i nije odigrao toliko loše (oni veliki handovi) kolko nije imao sreće sa flushevima.
Više sreće u drugoj epizodi!

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

Re: High Stakes Poker Season 6

dobar igrac,odlican marketing,show man....

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

50

Re: High Stakes Poker Season 6

cek marac s kim se ti svadjas? pa nisam nigdje ni spomenuo turnirsku igru

00