Tema: Postani član PokerPro Team-a

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/team/postani_clan_pokerpro_team_a.png

Želite li biti dio najveće i najbolje poker zajednice u Hrvatskoj, PokerPro.com.hr, koju čine Robert, Matej, Marko, Goran, Saša i drugi? Ako surfate po poker stranicama i aktivno pratite poker scenu i igrate poker prijavite se u PokerPro.com.hr Team!

Prijavite se ovdje: http://www.pokerpro.com.hr/team/postani-clan/


Pogledaj cijelu vijest...

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Sta netko mora ispunjavati da postane dio vaseg teama.
Nadam se da nije samo pracenje i igranje pokera.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

ovo mi se sviđa...

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Ne srozava li to riječ pro?

Potpis.
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

nije  uopce  fora  ak moze  bilo tko bit dio vaseg  tima...

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

piše da svatko može podnijeti zahtjev no ne da će bilo tko biti član pokerpro tima

bit ce proces selekcije sigurno

Zadnji popravljao smartass (17-02-2010 13:10:20)

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Da, bit će selekcije...

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

puki86 napisao:

nije  uopce  fora  ak moze  bilo tko bit dio vaseg  tima...

Ovo sam i ja odmah pomislio,izgleda da svatko tko obeca da ce biti aktivan na forumu biti i dio teama.Na kraju ce biti 100 ljudi dio teama a 85 njih ne zna igrati poker.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Ne zelim uvrijediti nekoga ali na takav nacin necete biti respektabilan poker site nego sprdnja.

00

10

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:
puki86 napisao:

nije  uopce  fora  ak moze  bilo tko bit dio vaseg  tima...

Ovo sam i ja odmah pomislio,izgleda da svatko tko obeca da ce biti aktivan na forumu biti i dio teama.Na kraju ce biti 100 ljudi dio teama a 85 njih ne zna igrati poker.

Biti će selekcije I bit će odabrano oko 10% prijavljenih... Bilo bi bezveze da može biti bilo tko dio teama. A i ljudi koji će biti odabrani, mogu biti zamjenjeni ili izbačeni... smile

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

roba59 napisao:
croman19 napisao:
puki86 napisao:

nije  uopce  fora  ak moze  bilo tko bit dio vaseg  tima...

Ovo sam i ja odmah pomislio,izgleda da svatko tko obeca da ce biti aktivan na forumu biti i dio teama.Na kraju ce biti 100 ljudi dio teama a 85 njih ne zna igrati poker.

Biti će selekcije I bit će odabrano oko 10% prijavljenih... Bilo bi bezveze da može biti bilo tko dio teama. A i ljudi koji će biti odabrani, mogu biti zamjenjeni ili izbačeni... smile

A selektirat cete na koji nacin?
Hocel uopce biti vazno kakav je taj covjek pokeras ili samo da zeli pomoci u radu sajta?

00

12

Re: Postani član PokerPro Team-a

Oboje. Zato imamo i semipro i junior team. wink

00

13

Re: Postani član PokerPro Team-a

samo da ne bude kao na slovenskom sajtu...svi su pro   big_smile
(bez uvrede ikome, ali nemora svaki stanovnik biti poker pro bilo semi ili junior)

assumption is the mother of all f ups

00

14

Re: Postani član PokerPro Team-a

Pročitajte što piše kod poker pro teama.

Slikom te s nekoliko riječi, predstavljamo vam naš PokerPro Team. Među našim igračima ima i profesionalaca i amatera a svima je zajedničko da su igri pristupili sistematski i na pravi način, o čemu svjedoče njihovi rezultati.

To znači da su to ljudi koji pomažu širenje poker scene i trude se konstantno poboljšavati kvalitetu svoje igre.

Nije nužno da žive od pokera.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Postajte graf iz HEM-a kao dokaz da ste zaradili 100K $ i instantno postajete član teama!!! big_smile

00

16

Re: Postani član PokerPro Team-a

Samo sam se hecal

assumption is the mother of all f ups

00

17

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:

Ne zelim uvrijediti nekoga ali na takav nacin necete biti respektabilan poker site nego sprdnja.

Upravo to i radiš. Vrijeđaš ljude koji su ti toliko toga dali i naućili. Oni su do toga svoga znanja mukotrpno došli, a tebi i svima nama kad se digne k... i postavimo neko pitanje, oni su tu i ekspresno to rijesavaju. Zato postoje dva tima, jedan su vrhunski profesionalci, a drugi ljudi koji napreduju, trude se u bilo kojem smislu te rijeći. Neko tu mora biti i za druge stvari, kao sto su promocija weba i samog pokera, regrutiranje novih ćlanova, pisanje vjesti i da ne nabrajam više. Uglavnom nemoraš biti profesionalac, jer ja smatram da sam solidan igrač, ali neživim od pokera jel imam za sada drugih prioriteta, ali isto tako imam još većih kvaliteta koje mogu dati za ovaj projekt, zato molim vas skulirajte se malo i pustite ove divne momke da rade svoj posao!

Zadnji popravljao tonivk (17-02-2010 16:00:16)

00

18

Re: Postani član PokerPro Team-a

da, ali ak im je ime pokerPRO onda kvragu moraju znat dosta toga o pokeru.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

tonivk, u potpunosti se slažem sa tobom...mislim da je ideja odlična, samo što bi trebalo biti podijeljeno u razne grupe,neznam,npr. za aktivno doprinošenje ovom sajtu da bude još bolji i korisniji, za igrače pokera koji se žele iskazati ili misle da oni mogu biti dobri poker igrači, ili pak one koji fakat zele biti postati pro..naravno odluka o svemu tome je na pokerpro team-u..mislim da dečki zaslužuju svaku pohvalu... pozz

:lolLestor77:lol
00

20

Re: Postani član PokerPro Team-a

Brky napisao:

pokerPRO

To je ime sajta. A u timu mogu biti svi koji pomažu u radu i funkcioniranju sajta.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

tonivk napisao:
croman19 napisao:

Ne zelim uvrijediti nekoga ali na takav nacin necete biti respektabilan poker site nego sprdnja.

Upravo to i radiš. Vrijeđaš ljude koji su ti toliko toga dali i naućili. Oni su do toga svoga znanja mukotrpno došli, a tebi i svima nama kad se digne k... i postavimo neko pitanje, oni su tu i ekspresno to rijesavaju. Zato postoje dva tima, jedan su vrhunski profesionalci, a drugi ljudi koji napreduju, trude se u bilo kojem smislu te rijeći. Neko tu mora biti i za druge stvari, kao sto su promocija weba i samog pokera, regrutiranje novih ćlanova, pisanje vjesti i da ne nabrajam više. Uglavnom nemoraš biti profesionalac, jer ja smatram da sam solidan igrač, ali neživim od pokera jel imam za sada drugih prioriteta, ali isto tako imam još većih kvaliteta koje mogu dati za ovaj projekt, zato molim vas skulirajte se malo i pustite ove divne momke da rade svoj posao!

Ne radim,ja sam rekao da bi se to moglo dogoditi u buducnosti.Sada rade super posao i ja nebi bio ovdje svaki dan da mi se ne svida.
Samo mislim da ako se dogodi da svatko moze uci u taj Pokerpro team to bi izgubilo na vrijednosti i postala bi sprdnja.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

tonivk napisao:
croman19 napisao:

Ne zelim uvrijediti nekoga ali na takav nacin necete biti respektabilan poker site nego sprdnja.

Upravo to i radiš. Vrijeđaš ljude koji su ti toliko toga dali i naućili. Oni su do toga svoga znanja mukotrpno došli, a tebi i svima nama kad se digne k... i postavimo neko pitanje, oni su tu i ekspresno to rijesavaju. Zato postoje dva tima, jedan su vrhunski profesionalci, a drugi ljudi koji napreduju, trude se u bilo kojem smislu te rijeći. Neko tu mora biti i za druge stvari, kao sto su promocija weba i samog pokera, regrutiranje novih ćlanova, pisanje vjesti i da ne nabrajam više. Uglavnom nemoraš biti profesionalac, jer ja smatram da sam solidan igrač, ali neživim od pokera jel imam za sada drugih prioriteta, ali isto tako imam još većih kvaliteta koje mogu dati za ovaj projekt, zato molim vas skulirajte se malo i pustite ove divne momke da rade svoj posao!

I BTW ima i sad par PRO-ova koji nit znaju igrati nit su postali ovdje u zadnjih 2,3 mjeseca,mozda pomazu sajtu sa strane ali nemam pojma.

00

23

Re: Postani član PokerPro Team-a

I BTW ima i sad par PRO-ova koji nit znaju igrati nit su postali ovdje u zadnjih 2,3 mjeseca,mozda pomazu sajtu sa strane ali nemam pojma.

fakat imas potrebu srat po svemu bezveze, kaj ti croman19 ima pricat o clanovima pro teama koji kao nista ne rade..
fakat se vidi da si djete na  kvadrat, koje ima konstantnu potrebu za svadom!

A i vi ostali zar niste vidjeli onaj dio u prijavi: sto igram i s kakvim uspjehom???

Zadnji popravljao GmC (17-02-2010 18:01:22)

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

GmC napisao:

I BTW ima i sad par PRO-ova koji nit znaju igrati nit su postali ovdje u zadnjih 2,3 mjeseca,mozda pomazu sajtu sa strane ali nemam pojma.

fakat imas potrebu srat po svemu bezveze, kaj ti croman19 ima pricat o clanovima pro teama koji kao nista ne rade..
fakat se vidi da si djete na  kvadrat, koje ima konstantnu potrebu za svadom!

A i vi ostali zar niste vidjeli onaj dio u prijavi: sto igram i s kakvim uspjehom???

Istina.
A morao sam isto reci onom gore koji je rekao da svi clanovi PokerPro teama pomazu i stalno komentiraju i odgovaraju na nase postove.

00

25

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:
GmC napisao:

I BTW ima i sad par PRO-ova koji nit znaju igrati nit su postali ovdje u zadnjih 2,3 mjeseca,mozda pomazu sajtu sa strane ali nemam pojma.

fakat imas potrebu srat po svemu bezveze, kaj ti croman19 ima pricat o clanovima pro teama koji kao nista ne rade..
fakat se vidi da si djete na  kvadrat, koje ima konstantnu potrebu za svadom!

A i vi ostali zar niste vidjeli onaj dio u prijavi: sto igram i s kakvim uspjehom???

Istina.
A morao sam isto reci onom gore koji je rekao da svi clanovi PokerPro teama pomazu i stalno komentiraju i odgovaraju na nase postove.

Ti fakat nekuzis 2 i 2. Ajd molim te pogledaj ko je u poker pro timu? razlika je između poker pro tima i semi tima...jel ti treba crtati. I nemoj se stavljati u istu rečenicu sa tih pet momaka u timu. I kako ti znas da ovi ostali nista nerade, pa nije samo pomaganje webu pisanje gluposti po forumu kao sto ti radis i zapitkivanja jednog te istog. Kako ti znas da oni ne promoviraju web po turnirima, nepomazu financijski itd...NEZNAŠ i zato drži jezik za zubima!

00