Re: Postani član PokerPro Team-a

ovo je ocito osmisljeno da se pokerpro vise promovira, da site postane popunjeniji poker vijestima etc.etc.,  a samim time i poker u hrvatskoj, i meni je u pocetku bilo cudno da su prijave, a ne da vrhovni stab bira pojedince, al namjera i ideja su sad jasne, i nije lose ..
Nisam se prijavio i necu, stoga mislin da i nije od mene da komentiran al pokusavan malo smirit strasti, pkrproteam su ko nas big brother na ovome siteu, stoga treba postovat onako kako odluce, dosad nisu razocarali, a kad se to dogodi :@ tongue

A na cromana ste se vise mogli naviknit, covik je jednostavno takav, ima surov pristup, podsjeca na erica cartmana, da croman pjeva u nekon zboru popizdia bi na profesoricu sta dopusta ovin sta neznaju pjevat da pjevaju wink, al nemorate dizat bauk na svaki njegov post. Lipo je objasnija sta je ocekiva, razumljivo osta je razocaran sta nije onako kako je zamislija, i da to nije svima objavija na sebi svojstven nacin onda bi bilo zabrinjavajuce ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

77

Re: Postani član PokerPro Team-a

...hahaha dobar post chillin,slazen se...

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:
croman19 napisao:

Ja cu reci da mi se ne svida ova ideja samo zato sto kad bi ja sada usao u ovaj team imao bi super osjecaj,kao da se nesto vazno dogodilo,a kad bi se to dogodilo npr kad unutra ima vec 100 ljudi jer su robi obecali da ce biti aktivni na forumu a nemaju pojma o pokeru onda mi to nebi bilo nesto posebno.
.

sve si ovdje rekao...ali bas sve...i objasnio zasto ti se ideja ne svida...tocnije jer ti onda nebi bilo fora bit dio tima...definitivno si kralj i pol....

Pa naravno,mislim da je jako cool i sexy biti dio ovakvog teama i zato zelim biti dio tog teama.Mogu se pohvaliti prijateljima.
Isto tako volim postati ovdje i volim dati svoje misljenje na skoro svaku temu.Isto tako volim cuti tuda misljenja i dobiti pomoc od drugih.Ovo nije ulizivanje.(Ozbiljno hahah)

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

po njegovom stavu i karakteru, i načinu komunikacije, želim ti croman sve najbolje u poker karijeri da te gledam sa hellmuthom za stolom, to bi bio vrhunac ponude....definitivno  lol

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

chillin napisao:

ovo je ocito osmisljeno da se pokerpro vise promovira, da site postane popunjeniji poker vijestima etc.etc.,  a samim time i poker u hrvatskoj, i meni je u pocetku bilo cudno da su prijave, a ne da vrhovni stab bira pojedince, al namjera i ideja su sad jasne, i nije lose ..
Nisam se prijavio i necu, stoga mislin da i nije od mene da komentiran al pokusavan malo smirit strasti, pkrproteam su ko nas big brother na ovome siteu, stoga treba postovat onako kako odluce, dosad nisu razocarali, a kad se to dogodi :@ tongue

A na cromana ste se vise mogli naviknit, covik je jednostavno takav, ima surov pristup, podsjeca na erica cartmana, da croman pjeva u nekon zboru popizdia bi na profesoricu sta dopusta ovin sta neznaju pjevat da pjevaju wink, al nemorate dizat bauk na svaki njegov post. Lipo je objasnija sta je ocekiva, razumljivo osta je razocaran sta nije onako kako je zamislija, i da to nije svima objavija na sebi svojstven nacin onda bi bilo zabrinjavajuce ..

Hahah dobar si lik.Kuzis stvari a ovo o zboru je istina heheh.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Ma meni je ovo zabavno ali zelim razjasniti stvar koju ti stalno ponavljas a to je da ja serem po ljudima koji rade ovdje.
Ne,ja mislim da su super i da su skoro pa jedini u Hrvatskoj koji rade pravi posao za poker ali jednostavno mi se ne svida ideja i gotovo.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

chillin napisao:

Ovo se nesvadjate vi nego vasi egi, egovi il kako vec se rece, bacite jedan HU pomirenja i stvar rjesena.

EDIT: playmoney jasno ! smile

A hu mozemo i za real money, još mu dam omjer 2:1 kao durrr ostalima   lol

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:
chillin napisao:

Ovo se nesvadjate vi nego vasi egi, egovi il kako vec se rece, bacite jedan HU pomirenja i stvar rjesena.

EDIT: playmoney jasno ! smile

A hu mozemo i za real money, još mu dam omjer 2:1 kao durrr ostalima   lol

Prihvacam,durrr daje 3:1 koliko ja znam.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Tilt napisao:

Samo malo... Nisi mi odgovorio na pitanje al nema veze.. Zasto mislis da bi se sve svima trebalo svidjati? Zasto mislis da netko nema pravo na drugo misljenje? Koliko sam ja skuzio (nisam cito sve postove) croman nije pljuvo po nicem.. Jednostavno je iskreno rekao svoje misljenje.. To nije u redu?

To ti je jednostavna netrpeljivost, sigurno si u zivotu upozna ljude koji ti jedostavno ne leze, i na sve sta kaze si alergičan, il obrnuto.
Srica ovo je samo na forumu, inace dajem 5:1 da bi izbila šora medju njima u 2min.  tongue

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Evo mozemo li ovako?
NL50, 5k ili 10k ruku.

500-1000 ili 1000-2000 side bet.

00

86

Re: Postani član PokerPro Team-a

Chillin izbriso sam post, jer sam skuzio da je doslo 15 novih postova dok sam ga napisao (igro sam usput)..

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:

Evo mozemo li ovako?
NL50, 5k ili 10k ruku.

500-1000 ili 1000-2000 side bet.

hahahaha daj wtf, pa niste valjda ozbiljno svatili, nemojte pls sad cu se osjecat odgovornin, ja micem post da ne ispadne da san nesto kriv   mad

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Koja rasprava, majko mila...
Svak ima pravo na mišljenje, Cromanu ideja nije nešto i ima pravo to reći, nekima se sviđa, neki su suzdržani i zaboli ih... Pustite team da odluči što je najbolje za članove zajednice koju vode, vi iznosite svoja mišljenja ka i dosad i ka Bog.
Nije mi jasan otvoreni sukob mišljenja i prepucavanje između ljudi koji o tome svemu neće odlučivat.

More se na ovaj natječaj prijavit 500 ljudi jer je ovih dana u miloj domovini postalo cool "biti dio teama" i zaglumljivat okolo, ali mislin da će momci znat procijenit ko je najkompetentniji i ko se najviše uklapa u profil čovika kakvog traže. Natječaj je otvoren za sve, a ljudi najbolje znaju kakvu osobu traže.

Ja se osobno neću kandidirat tako da me ne bi sad netko napa da se ulizujem ovome ili onome. Čisto da debilna rasprava prestane jer svak ima pravo na mišljenje i to drugačije mišljenje da bi se sad kačili oko toga zašto netko razmišlja ovako ili onako...

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Tilt napisao:

Chillin izbriso sam post, jer sam skuzio da je doslo 15 novih postova dok sam ga napisao (igro sam usput)..

A primjetio san, al eto dobia si odgovor wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:

Evo mozemo li ovako?
NL50, 5k ili 10k ruku.

500-1000 ili 1000-2000 side bet.

koliko sam kontao po forumu i tvojim postovima nemas toliki bankroll, ali prihvacam u svakom slucaju....

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:
croman19 napisao:

Evo mozemo li ovako?
NL50, 5k ili 10k ruku.

500-1000 ili 1000-2000 side bet.

koliko sam kontao po forumu i tvojim postovima nemas toliki bankroll, ali prihvacam u svakom slucaju....

Ok 5k ili 10k ruku?
I 500-1000 ili 1000-2000?

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

Donatus72 napisao:

Koja rasprava, majko mila...
Svak ima pravo na mišljenje, Cromanu ideja nije nešto i ima pravo to reći, nekima se sviđa, neki su suzdržani i zaboli ih... Pustite team da odluči što je najbolje za članove zajednice koju vode, vi iznosite svoja mišljenja ka i dosad i ka Bog.
Nije mi jasan otvoreni sukob mišljenja i prepucavanje između ljudi koji o tome svemu neće odlučivat.

More se na ovaj natječaj prijavit 500 ljudi jer je ovih dana u miloj domovini postalo cool "biti dio teama" i zaglumljivat okolo, ali mislin da će momci znat procijenit ko je najkompetentniji i ko se najviše uklapa u profil čovika kakvog traže. Natječaj je otvoren za sve, a ljudi najbolje znaju kakvu osobu traže.

Ja se osobno neću kandidirat tako da me ne bi sad netko napa da se ulizujem ovome ili onome. Čisto da debilna rasprava prestane jer svak ima pravo na mišljenje i to drugačije mišljenje da bi se sad kačili oko toga zašto netko razmišlja ovako ili onako...

Posten post, sa ovim pocrtanim se slazem tako cu ja lipo narucit sad majicu pokerstarsa i na lito po obojenoj odat i kurcit se smile))))

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:
drmarac napisao:
croman19 napisao:

Evo mozemo li ovako?
NL50, 5k ili 10k ruku.

500-1000 ili 1000-2000 side bet.

koliko sam kontao po forumu i tvojim postovima nemas toliki bankroll, ali prihvacam u svakom slucaju....

Ok 5k ili 10k ruku?
I 500-1000 ili 1000-2000?

meni je apsolutno svjedno..... roll

im all in
00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:
croman19 napisao:
drmarac napisao:

koliko sam kontao po forumu i tvojim postovima nemas toliki bankroll, ali prihvacam u svakom slucaju....

Ok 5k ili 10k ruku?
I 500-1000 ili 1000-2000?

meni je apsolutno svjedno..... roll

Super,onda 5k ruku i 1000-2000.
Posto te ne znam i ne mogu ti vjerovati a vjerojatno ni ti meni,moze da prebacimo side bet na robin racun,njemu mozemo vjerovati.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

croman19 napisao:
drmarac napisao:
croman19 napisao:

Ok 5k ili 10k ruku?
I 500-1000 ili 1000-2000?

meni je apsolutno svjedno..... roll

Super,onda 5k ruku i 1000-2000.
Posto te ne znam i ne mogu ti vjerovati a vjerojatno ni ti meni,moze da prebacimo side bet na robin racun,njemu mozemo vjerovati.

mozemo se i tak dogovorit javi mi se na pm ili na msn marko.begovic@hotmail.com

im all in
00

96

Re: Postani član PokerPro Team-a

Javite kad se igra da mozemo gledat...

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

drmarac napisao:
croman19 napisao:
drmarac napisao:

meni je apsolutno svjedno..... roll

Super,onda 5k ruku i 1000-2000.
Posto te ne znam i ne mogu ti vjerovati a vjerojatno ni ti meni,moze da prebacimo side bet na robin racun,njemu mozemo vjerovati.

mozemo se i tak dogovorit javi mi se na pm ili na msn marko.begovic@hotmail.com

Ok ovih dana budi in pa cemo nesto skontati.

00

Re: Postani član PokerPro Team-a

nadan se da ce roba ovo pobrisat sutra, i nadan se da vi blefirate .. ko sto vidim croman radi 4bet sa airom, sad ce drmarac 5betat, ma daj ajde "splitajte pot" i zaboravite ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

99

Re: Postani član PokerPro Team-a

daj tiho chillin vis da se zahuktava. kazite kad cete igrat, il napravite temu pa da mozemo kokice fino copit i gustat

00

100

Re: Postani član PokerPro Team-a

Brky napisao:

daj tiho chillin vis da se zahuktava. kazite kad cete igrat, il napravite temu pa da mozemo kokice fino copit i gustat

pa budemo se dogovorili nije bed, mislim da cu na godisnji i tak idui tjedan pa mogu rasterecena mozga piljit u ekran dan i noc wink

im all in
00