Tema: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Dace i ja smo smislili zanimljiv challenge za Team Pokerpro. Ko moze vise dignut u mjesec dana, dace i ja protiv cijelog teama pokerpro(mogu igrat svi osim binija jer on uskoro izlazi iz teama).
pod Team Pokerpro mislimo na sljedece igrace: fakker11, Knez, moremore, Gmiko, Sany, Salemetal, Boboman, Niveaformen, Adzi, Mrrrcina, MMmystery, Malimatija

* dace i ja trazimo 3:1 oddove i zelimo bet po 10,000$(pokerpro 30k:10k dace i puska)

* challenge bi trajao od 1.3.2010. do 31.3.2010.

* dace i ja smijemo igrat samo heads up do nl600

* clanovi team pokerproa smiju igrat cash do nl600(sve vrste pokera su dozvoljene) i  sng do 200$, a mttovi su zabranjeni(18-180man multitable sngovi su dozvoljeni)

* rakeback se ne broji

* dozvoljeno je igrat samo na sajtovima koje pokerpro.com.hr ima u ponudi

* svaki dan ce svaki igrac morat updejtat graf na forum

* na kraju challengea ce pobjednici morat poslat cijeli hand history gubitnicima na provjeru ako ce oni to trazit

* prije pocetka beta bi se sav novac morao escrowat nekom za koga se svi dogovorimo

ako imate kakve prijedloge ili ideje oko challengea slobodno predlozite

Zadnji popravljao paziteDace (19-02-2010 07:08:39)

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

LOL , kakvi ste vi idioti bahati , pa je to moguce ? big_smile

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

paziteDace napisao:

* prije pocetka beta bi se sav novac morao escrowat nekom za koga se svi dogovorimo

Meni  big_smile

Potpis.
00

4

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Ima netko infor., hoće li ponuda biti prihvaćena?

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Teško. Neznamo kolko oni zaradjuju na mjesec, a i oddovi su loši.

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Stvarno jako zanimljivo.

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

newbie napisao:

LOL , kakvi ste vi idioti bahati , pa je to moguce ? big_smile

Zakaj bi bili bahati???  hmm

Mislim da su ovi oddsi nerealni, vas 2 ćete igrat nl600 i obadva beatate taj limit...

Kod nas proovi jedini mogu nkj napravit, ali mislim da je max kaj igraju nl200 (ne znam za kneza i moremore), a  mi ostali
ak skupa napravimo nkj, to vjerojatno nije nit 10-20% onog kaj ćete vi ubost.

A i ako bi pare ranije escrowale onda pola semi-pro i jr poker teama bi morali limit dolje  big_smile

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Možda kad bi primili još jedno 3-4 nl50-nl100 grindera (croman, zgrege...) bi bili oddsi otprilike realni...

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Nadam se da čete dogovoriti, volio bi vidjeti taj battle smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

10

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

super ideja za challenge, nadam se da ce biti nesto od toga

oddsi su cak i predobri, vas je ipak 12 i svi beatate level koji igrate (iako su neki tek na nl10 i nl25, al to i nije toliko bitno), a radi se samo o jednom mjesecu i nije da puska i dace imaju fixed winrate koji ce u mjesec dana iznositi tocnu brojku, kod njih takodjer postoji varijanca

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

10 000$ , al ste ga prisaugali .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Ja mislim da nema sanse da ce pokerpro team prihvatiti 30k-10k.

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

mislim da nemaju sanse pokerprovci pod tim uvjetima,pa cak i daj je dace sam u dealu,zapravo cinjenica da je puska u dealu je  opasnija za dacea nego za robija i ekipu, bas zbog toga sto ih dace sam raznjeti moze..ali jako dobro sto su tako doletili bahato jer ce to biti prava pljuska za po meni prepotentni team (cast izuzecima).ne vidim drugi rasplet ovoga osim da pokerproovci ignoriraju ovo i sute nakon sto su im dva mozda i najmlada poker igraca u hr. dala pljusku za pamcenje.bravo dace , bravo marko ( to je stil stari moj )

Zadnji popravljao NisiPazio (19-02-2010 15:37:39)

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

14

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

NisiPazio napisao:

mislim da nemaju sanse pokerprovci pod tim uvjetima,pa cak i daj je dace sam u dealu,zapravo cinjenica da je puska u dealu je  opasnija za dacea nego za robija i ekipu, bas zbog toga sto ih dace sam raznjeti moze..ali jako dobro sto su tako doletili bahato jer ce to biti prava pljuska za po meni prepotentni team (cast izuzecima).ne vidim drugi rasplet ovoga osim da pokerproovci ignoriraju ovo i sute nakon sto su im dva mozda i najmlada poker igraca u hr. dala pljusku za pamcenje.bravo dace , bravo marko ( to je stil stari moj )

Haha, ako misliš da je tako, ne misliš onda da su 3-1 oddovi malo nerealni?

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

roba njih je dvoje, igraju hu, HU!!!!,osim toga puska nikad nije ni zapravo beato neki hu limt na duze vrijeme..

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

16

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

ajmo šta se čeka?! Pare na stol i šafl ap end dil!!!  smile

00

17

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

NisiPazio napisao:

igraju hu, HU!!!!

i? pa u HU se da više zaraditi. Pogledaj winrate HU igrača i 6max igrača pa usporedi.

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

roba59 napisao:
NisiPazio napisao:

igraju hu, HU!!!!

i? pa u HU se da više zaraditi. Pogledaj winrate HU igrača i 6max igrača pa usporedi.

ne mozes tako usporedivat, usporedi onda i broj handova i mislim da je svatko krojac svog winratea, o svingovima da ne pricam..i ponavljam njih je samo dvoje...

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

19

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

roba59 napisao:
NisiPazio napisao:

mislim da nemaju sanse pokerprovci pod tim uvjetima,pa cak i daj je dace sam u dealu,zapravo cinjenica da je puska u dealu je  opasnija za dacea nego za robija i ekipu, bas zbog toga sto ih dace sam raznjeti moze..ali jako dobro sto su tako doletili bahato jer ce to biti prava pljuska za po meni prepotentni team (cast izuzecima).ne vidim drugi rasplet ovoga osim da pokerproovci ignoriraju ovo i sute nakon sto su im dva mozda i najmlada poker igraca u hr. dala pljusku za pamcenje.bravo dace , bravo marko ( to je stil stari moj )

Haha, ako misliš da je tako, ne misliš onda da su 3-1 oddovi malo nerealni?

baš to.. mislim, ne želim se miješat jer nikog ne poznajem osobno.. ali nije baš neka pljuska ponuditi 3:1 oddove, s tim da igraju i veće limite od svih ovdje (koliko sam skuzio)..

challenge je zanimljiv i ja se nadam da će se nešto smislit od toga.. al možda bi bilo bolje nešto malo jasnije odrediti, jer ovako niti je isti broj igrača sa svake strane, niti igraju iste limite niti iste igre.. nešto izravnije..

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

newbie napisao:

LOL , kakvi ste vi idioti bahati , pa je to moguce ? big_smile

ne kuzim zasto su bahati?

NisiPazio napisao:

..ali jako dobro sto su tako doletili bahato jer ce to biti prava pljuska za po meni prepotentni team (cast izuzecima).ne vidim drugi rasplet ovoga osim da pokerproovci ignoriraju ovo i sute nakon sto su im dva mozda i najmlada poker igraca u hr. dala pljusku za pamcenje.bravo dace , bravo marko ( to je stil stari moj )

po cemu su prepotentni?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

21

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

glupirate se!!

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

NisiPazio napisao:

mislim da nemaju sanse pokerprovci pod tim uvjetima,pa cak i daj je dace sam u dealu,zapravo cinjenica da je puska u dealu je  opasnija za dacea nego za robija i ekipu, bas zbog toga sto ih dace sam raznjeti moze..ali jako dobro sto su tako doletili bahato jer ce to biti prava pljuska za po meni prepotentni team (cast izuzecima).ne vidim drugi rasplet ovoga osim da pokerproovci ignoriraju ovo i sute nakon sto su im dva mozda i najmlada poker igraca u hr. dala pljusku za pamcenje.bravo dace , bravo marko ( to je stil stari moj )

i mene zanima zbog čega su prepotentni? nitko se bahato ne ponaša nitko nije umišljen te je svatko uvijek spreman pomoci koliko zna i može....

Zadnji popravljao Mrrrcina (19-02-2010 16:03:14)

00

23

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

zamorano11 napisao:
newbie napisao:

LOL , kakvi ste vi idioti bahati , pa je to moguce ? big_smile

ne kuzim zasto su bahati?

NisiPazio napisao:

..ali jako dobro sto su tako doletili bahato jer ce to biti prava pljuska za po meni prepotentni team (cast izuzecima).ne vidim drugi rasplet ovoga osim da pokerproovci ignoriraju ovo i sute nakon sto su im dva mozda i najmlada poker igraca u hr. dala pljusku za pamcenje.bravo dace , bravo marko ( to je stil stari moj )

po cemu su prepotentni?

haha, epic...

bahati vs prepotentni challenge big_smile:D

Zadnji popravljao duk (19-02-2010 16:05:24)

24

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Ovo je debilana, umjesto da zajednički istapirate prljave strance, vi mjerite ko ima većeg pišu i tko može pišati preko ograde sa
rukama iza leđa. Ekipo, zabrijali ste.

I ti puška bog ti oprostio grijehe

00

25

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

bishie napisao:

Ovo je debilana, umjesto da zajednički istapirate prljave strance, vi mjerite ko ima većeg pišu i tko može pišati preko ograde sa
rukama iza leđa. Ekipo, zabrijali ste.

I ti puška bog ti oprostio grijehe

ma challengei su ok, i neka ih ima.. ali je malo šteta što se između redaka može vidjeti neka netrpeljivost i sukobi.. možda griješim ali ako je tako onda je to šteta da se dešava na tako maloj sceni kao što je naša..