26

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

može netko objasnit ko je u prvom timu, jer nisam tu tak dugo. Vidim ima Dace, paziteDace i puska.

kolko sam skužil paziteDace je puška a Dace drugi lik ili?

00

27

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

cgreen napisao:

može netko objasnit ko je u prvom timu, jer nisam tu tak dugo. Vidim ima Dace, paziteDace i puska.

kolko sam skužil paziteDace je puška a Dace drugi lik ili?

Dace i puška su u prvom timu.

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

čuj odovi 3 naprema 1 ko bi na to pristao

00

29

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

ma kužim to al nekužim nikove, koji nick ima puška tu na forumu, on je paziteDace (logično bi bilo, al me buni jer su nikovi slični)

00

30

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

puška ima nick pazitedace, a dace ima nick dace smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

31

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

ovo bi samo dovelo do forsiranja igre i igranja pod tiltom jer osim što igraš da sebi zaradiš moraš igrati i da ekipu ne zajebeš + večina nema dovoljno veliki bankroll da bi mogla prihvatit takvu okladu,
ponudite im malo manji omjer oddova i manje uloge pa možda i pristanu

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

ovo je uobicajena pojava u poker svijetu, i mislim da bi bilo vrlo zanimljivo za pratit smile

gl ak se odlucite za igru

I can't win if I fold?
00

33

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

cilj ovoga je očit, i zna se kak se izazovi rade, (roba vs croman), a ovo je po meni glupost, niti je igra ista niti limiti, zakaj bi se neko s tim zahebaval i gubil vreme ak ima solidnu zaradu i ovak, zato da se nekom dokazuje kome je dosadno, lol

to da veliš nekom da si bolji od njega i onda te izazove ok, ali onda 1 na 1

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

cjeli izazov je sasvim glupo zdrljan .. I ocite su provokacije, a ako pokerpro team ne pristane na to, to sigurno ne znaci da se plase ili da su losi pokerasi, pa kvragu pokeras mora znat kad je dosta i mora bit proracunat ..

  wink         kako je bilo provokacija onda je ocito nekome stalo samo do prestiza, pa ne shvacam cemu se mora u tolike novce igrat.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

35

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Samo cu kratko rec sta mislim o komentarima do sada

1. ovakav tip beta se dogada svakodnevno na stranim forumima i to mi je osobno najzanimljivije za pratit, vecina vas ima krivu percepciju o motivaciji ovog beta.
2. ovo je prije svega motivacijski bet za nas dvojicu, mi ne radimo dovoljno velik volume i to je cinjenica i ovo je nesto sto bi nas moglo usmjerit i usadit nam radne navike.
3. mislim da su oddsi nerealni i to u korist 12 igraca jedino je side bet mozda prevelik no ispod toga nam se ne isplati pisat krv mjesec dana.
4. da 2 prosjecna grindera sa nl2k na internetu izazovu 12 nl200 grindera to bi snap prihvatili makar su stakesi 10:1 sto je puno veca razlika nego u ovom slucaju

i ovdje stvarno nije namjera ispast bahat mislim da je to robiju i iskusnijim igracima jasno

Zadnji popravljao Dace (20-02-2010 06:12:35)

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

U potpunosti se slazem sa Dace-om i mislim da bi PokerPRO Team trebao prihvatiti izazov,a ja bih bacio neki side bet ako ce biti igre pa javite momci kad se konsolidirate i odlucite big_smile

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

jbg ispads bahat

00

38

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Dace napisao:

3. mislim da su oddsi nerealni i to u korist 12 igraca

this.

meni stvarno nije jasno kako itko uopce moze rec da su oddsi nerealni i to u korist puske/dacea, cak (ma sta cak, pogotovo) kad se limiti uzmu u obzir

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

ja nikad ne bi pristao da sam na njihovom mjestu.

00

40

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

zato i nisi na njihovom mjestu smile

imho jedino sto ih moze sprijeciti u ovome je iznos side beta, al kao sto dace kaze za manje im se ne isplati

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

butko napisao:
Dace napisao:

3. mislim da su oddsi nerealni i to u korist 12 igraca

this
meni stvarno nije jasno kako itko uopce moze rec da su oddsi nerealni i to u korist puske/dacea, cak (ma sta cak, pogotovo) kad se limiti uzmu u obzir

uzmi papir i olovku pa izračunaj a ako ne znas matiš probaj proguglat

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

3:1 nemoze bit realno, to bi znacilo da su oni 3:1 dogovi da ce ovo dobit, a ko neko sa normlanim mozgom tesko da bi zelio "bit u potu" sa tim oddsima .. pa mi je bas cudno sta im bi ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

butko napisao:

zato i nisi na njihovom mjestu smile

imho jedino sto ih moze sprijeciti u ovome je iznos side beta, al kao sto dace kaze za manje im se ne isplati

poker igram iz gusta ne radi zarade

00

44

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

dejan1471 napisao:

uzmi papir i olovku pa izračunaj a ako ne znas matiš probaj proguglat

roll

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Izazov je bez veze...
Nema nikakve veze sto u pokerpro teamu ima 10-ak igraca, kad izazov mogu prihvatiti samo oni koji igraju minimalno NL100, jer si drugi ne mogu priustiti zbog BRM-a.
Puska i dace si tu riskiraju mozda 15-20%BR, dok bi za igrace s manjim limitom to bilo pogubno.
Onda tu ostaje samo Roba, Matej, Marko i Goran, a ni oni svi ne igraju tako velike limite...
Znaci, najveci omjer u oddsima bi trebao biti 1:2 ako igra cijeli pokerpro team ili 1:1.6 ako igraju samo ova cetvorica sto je vjerojatnije, jer je pitanje jel si ostali igraci mogu dopustiti toliku investiciju.

P.S. da si svi iz pokerpro teama mogu dozvoliti okladu od 2.5 - 3k$ po osobi, igrali bi bar NL100...

00

46

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

da se igra na 1 stolu s solidnim winrateom s obe strane 2 nl600 igrača bi trebala zaradid ko 6 igrača nl200, s tim da kolko sam skužil iz poker pro tima dosta ih igra puno manje limite pa kad sve to izračunaš ispda da to i nije 2 naprama 12, normalno pitanje je kolko ko stolova igra uglavnom tu ima tolko stvari sa strane da nije sam tak uzet 3:1, a svaki pametan kockar ne bi trebal ulazit u nekaj ako ne misli da ima edge, nek neko iskusniji to malo preračuna, mislim ko neku simulaciju kak bi to moglo izgledat

00

47

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

pardon vec je runder napisal nisam videl

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Oddsi su dosta realni ali ne znam kako ovi razmisljaju u teamu.Oni nekako mogu izracunati koliko ce zaraditi dok ova dvojica igraju HU i tu je variance puno veca.
Ako mogu isplanirati kako podijeliti taj share od 30k ja mislim da bi trebali prihvatiti.

00

49

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Tako i ja mislim, koliko god oni bili dobri u HU je variance ogroman, a njih su dvojica.. Tako da se lako moze dogodit da jedan zaglibi i zezne drugog..

00

50

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

izazov je kul, al je nerealan.. a i provokacija definitivno. isto tak, zakaj izjaviti "bini se ne racuna jer on uskoro izlazi iz teama"? kaj nije to nekaj oko cega bi prvo pokerpro team trebal rijesiti izmedjusebe...

"If my daddy knew I was losing in this poker game, he'd come out of the grave and beat the heck out of me."
00