51

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

rounder1984 napisao:

Izazov je bez veze...
Nema nikakve veze sto u pokerpro teamu ima 10-ak igraca, kad izazov mogu prihvatiti samo oni koji igraju minimalno NL100, jer si drugi ne mogu priustiti zbog BRM-a.
Puska i dace si tu riskiraju mozda 15-20%BR, dok bi za igrace s manjim limitom to bilo pogubno.
Onda tu ostaje samo Roba, Matej, Marko i Goran, a ni oni svi ne igraju tako velike limite...
Znaci, najveci omjer u oddsima bi trebao biti 1:2 ako igra cijeli pokerpro team ili 1:1.6 ako igraju samo ova cetvorica sto je vjerojatnije, jer je pitanje jel si ostali igraci mogu dopustiti toliku investiciju.

P.S. da si svi iz pokerpro teama mogu dozvoliti okladu od 2.5 - 3k$ po osobi, igrali bi bar NL100...

this

00

52

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

1. nigdje ne pise da ce puska i dace igrat iskljucivo nl600
2. u pokerpro teamu ionako ima 4 winning rega na nl200 (od kojih bi sva cetvorica za potrebe challengea bez beda mogli shareat bankroll i neki od njih leapat na nl600 jer su vec beatali tu igru, a i oni koji nisu su sigurno sposobni) + gmiko koji ima winrate od 1500000/100 na nl50 pa bi sigurno mogao beatat i nl200 (ako ga vec i ne beata, ne posta rezultate pa neznam), boboman je ovaj mjesec na nl50 u vecem plusu nego ja na nl200, salemetal ubija nl50, nivea tip isto tak
3. jel stvarno toliko lako zaboravit jebenu varijancu? koja je uz to jos izrazenija u ovakvom challengeu di se volume dvojice igraca usporedjuje s volumeom sestorice ili sedmorice?


jedino sto moze sprijeciti ovaj challenge je velicina side beta koji moze utjecati na rollove pokerpro teama, sve ostalo je snapcall

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

croman19 napisao:

Oddsi su dosta realni ali ne znam kako ovi razmisljaju u teamu.Oni nekako mogu izracunati koliko ce zaraditi dok ova dvojica igraju HU i tu je variance puno veca.
Ako mogu isplanirati kako podijeliti taj share od 30k ja mislim da bi trebali prihvatiti.

Oddsi nisu realni, tako da ne trebas lupati da jesu...

Nek puska i dace igraju NL200, pa ce biti realni.

00

54

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

da malo oladite isildur1 šalje spam "pogledaj limit"

http://img714.imageshack.us/img714/3589/isil.jpg

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

rounder1984 napisao:
croman19 napisao:

Oddsi su dosta realni ali ne znam kako ovi razmisljaju u teamu.Oni nekako mogu izracunati koliko ce zaraditi dok ova dvojica igraju HU i tu je variance puno veca.
Ako mogu isplanirati kako podijeliti taj share od 30k ja mislim da bi trebali prihvatiti.

Oddsi nisu realni, tako da ne trebas lupati da jesu...

Nek puska i dace igraju NL200, pa ce biti realni.

Tko je rekao da nece igrati NL200,samo pise da je maxNL600.Cak i da igraju samo NL600 HU opet su oddsi realni.
Nijedan od njih dvojice nisu regulari na NL600,mozda nijedan od njih ne moze ni betai NL600.
Jos kad dodas variance u HU,ovo je vise nego realna ponuda.

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Ali mislim da 30k je mozda malo prevelika svota.Naravno razumijem njih dvojicu zasto su dali toliki side bet ali od ovih 30k najveci dio bi platili 2,3 njih a to je velika lova.

00

57

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Ne kuzim cemu toliko rasprave oko ovog, Dace i Puska su lijepo ponudili challange a na pokerpro teamu je da ga prihvati ili odbije.
Ponudili su oddse za koje misle da su realni i ako se netko treba bunit da mu to ne pase onda su to roba i ekipa a ne netko tko challange nece ni igrat.

Nadam se da ce bit nesto od ovoga, jer ce sigurno bit zanimljivo pratit smile

00

58

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

roba59 napisao:
NisiPazio napisao:

mislim da nemaju sanse pokerprovci pod tim uvjetima,pa cak i daj je dace sam u dealu,zapravo cinjenica da je puska u dealu je  opasnija za dacea nego za robija i ekipu, bas zbog toga sto ih dace sam raznjeti moze..ali jako dobro sto su tako doletili bahato jer ce to biti prava pljuska za po meni prepotentni team (cast izuzecima).ne vidim drugi rasplet ovoga osim da pokerproovci ignoriraju ovo i sute nakon sto su im dva mozda i najmlada poker igraca u hr. dala pljusku za pamcenje.bravo dace , bravo marko ( to je stil stari moj )

Haha, ako misliš da je tako, ne misliš onda da su 3-1 oddovi malo nerealni?

nisipazio ti si stvarno car!

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Problem je u tome sto cak ni ja (mislim da sam jedini koji igra NL100 osim pro ekipe) nemam dovoljan bankroll za ovakav challenge. 2:1 oddsi bi bili bolji, a mislim da niste uzeli u obzir sljedece faktore:

Dace razbija 600nl HU. Ne znam kojim winrateom, ali njegov hourly je barem 6-10x mojeg hourly ratea. Isti mnozitelj vrijedi i za bankroll.

Puska razbija 100nl i 200nl rush (ako se ne varam), a ja samo 100nl. Opet se javlja prica o bakrollu.

Kao sto mozete iz ova dva faktora shvatiti, puskin i daceov faktor rizika je puuuuno manji u odnosu na mene, a mozda i ne samo mene, to treba ostale pitati. Challenge je jako zanimljiv, ali sto se mene osobno tice, morati ce pricekati jos nekoliko mjeseci.

Peace.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Kao prvo nije mi jasno zasto neki random ljudi pizde zbog ovog. Dace i ja nismo ovo napravili da ispadnemo frajeri nego da uzmemo svaki po 15k, a i mislim da bi napokon bilo nes zanimljivo kaj bi se moglo pratit na forumu.
Sto se tice oddova ja bi smanjio ali dace nece, cak ni ne zeli 15k:5k. Mene nebi smetalo ako se novac nebi escorwao prije beta, jer znam da neki vasi igraci nemogu igrat bez pol rolla, a i sumnjam da bi netko sjebao.
Sto se tice varianca tu vi imate veliku prednost, jer cemo mi igrat nl100-600 hu i ako se jedan od nas istapira ili ima breakeven mjesec mi smo sigurno izgubili, a ako se 1-2 vasa igraca istapiraju svejedno ce ih drugi pogurat.

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Čast izuzecima al mislim da je pola ovog tima osim robe, adzivua, mateja (moremore) i kneza fake  big_smile Dace i puška GL

Zadnji popravljao andrija (19-02-2010 19:06:23)

00

62

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

dajte bar nesto slozite, sidebets ftw

I na kraju bude " HARAŠO"
00

63

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

butko napisao:

1. nigdje ne pise da ce puska i dace igrat iskljucivo nl600
2. u pokerpro teamu ionako ima 4 winning rega na nl200 (od kojih bi sva cetvorica za potrebe challengea bez beda mogli shareat bankroll i neki od njih leapat na nl600 jer su vec beatali tu igru, a i oni koji nisu su sigurno sposobni) + gmiko koji ima winrate od 1500000/100 na nl50 pa bi sigurno mogao beatat i nl200 (ako ga vec i ne beata, ne posta rezultate pa neznam), boboman je ovaj mjesec na nl50 u vecem plusu nego ja na nl200, salemetal ubija nl50, nivea tip isto tak
3. jel stvarno toliko lako zaboravit jebenu varijancu? koja je uz to jos izrazenija u ovakvom challengeu di se volume dvojice igraca usporedjuje s volumeom sestorice ili sedmorice?



jedino sto moze sprijeciti ovaj challenge je velicina side beta koji moze utjecati na rollove pokerpro teama, sve ostalo je snapcall

hahaaha butko ti si isus.

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

reko mi je jedan tip kojem je rekao tip da mu je rekao jedan tip kojem je rekao tip da frend od tog tipa je nesto cuo da je ponuda nerealna....

club  heart  diamond  spade
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

perozelina napisao:

reko mi je jedan tip kojem je rekao tip da mu je rekao jedan tip kojem je rekao tip da frend od tog tipa je nesto cuo da je ponuda nerealna....

ma...pusti price. svasta se prica u danasnje vrime

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

66

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

neznam zasto su neki ovo shvatili kao provokaciju, bahatost il neznam sta.
Ja sam daleko od ovakvih sidebetova. Premali roll, premali limiti i premalo slobodnog vremena da bi uspio igrat onoliko koliko bi htio i koliko bi bilo dovoljno da moj udio u profitu bude znacajan. Jedva da sam imo mjeseci sa 1k profita (izuzev MTT).

Ako ima netko da igra ove od 45 ljudi na 3 i na 6 ako je za neki sitni side bet.
mjesec dana, minimalno 1000 turnira, mora bit ostvaren profit i +ROI
onda sam za smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

67

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Ne vidim nikakvu provokaciju, bahatost ili sl. Ponuda je službeno postavljena, takva kakva je. Jedino što očekujem je isto takav službeni odgovor ili protuponuda.
Očito je da jedan dio pro-tima nije ni zainteresiran za tako što (nedostatak adekvatne banke, vremena i sl.), ali glavni dio tima bi trebao službeno odgovoriti, makar i odbijanjem.

00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

pa odgovorit ce valjda. strpite se malo. pogledaj koliko ih ima.. nije proslo ni 24h. polako

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Svaki challenge ovog tipa je svakako mamac i svi ljudi koji makar rekreativno igraju poker u ovoj našoj omalenoj poker zajednici će ovo popratit sa zanimanjem.
Mislin da je pomalo glupavo da bilo tko od nas sa strane rasuđuje jel ponuda poštena za jednu ili drugu stranu jer to nema smisla. Ponuda takva kakva jest je na stolu, ako ju druga strana želi prihvatiti neka ju prihvati, ako neće - u redu.

Ljudi moji, priče kako je netko nekome ovim challengeom "opalija trisku" ili kako se netko nekog boji su strašno infantilne, u ovakvim se situacijama gleda isključivo profit. Ako Team PokerPRO provodeći računicu uvidi da je ovo za njih moguće jako profitabilno, oni će izazov prihvatit, ako zaključe da nije odbit će i adio. Priče kako je netko bahat jer želi dodatnu zaradu nudeći ovakvo nešto zanimljivo su glupe, isto ka i one da će ovo pokazat ko je bolji, opasniji ili ne znan ti ja što.

Ovo je jako zanimljiv prijedlog i ukoliko ga Team PokerPRO prihvati mislim da će ovo bit jako atraktivno za svakodnevno praćenje i da će pobudit zanimaciju ljudi sa scene. To svakako doprinosi i PokerPRO-u i posjećenosti portala i foruma, što je još jedna stavka koja će se vjerojatno sagledat.
Pustimo ljude da u miru odluče, da se međusobno konzultiraju i da kažu prihvaćaju li izazov ili ne. Jesu li oddsi pošteni za ove ili one, jel sidebet mal ili velik, ko, što, gdje, kako i zašto ionako nije stvar nikog od nas sa strane, nego između Puške i Dacea s jedne i Teama PokerPRO s druge strane.

Ja osobno i jednoj i drugoj strani želim puno sriće i uspjeha i ukoliko dođe do realizacije ovoga neka pobijedi bolji, spretniji i sretniji. Sa zanimanjem ću ovo pratit ka i većina ljudi ode na forumu.

00

70

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

Jedina stvar, što sam rekao i Daceu, je ta što misim da ovim betom, prelijevaju
ionako relativno mali money pool (br) u hrvatskoj, sa igrača na igrač, umjesto
da se posvete tapiranju prljavih stranaca.

Sve ostalo je sa moje strane pozdravljeno. pusa  :card_heart

00

71

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

ma sve su ovo nepotrebne komplikacije, jednostavno se nađite negdje u Zagrebu i obračunajte se međusobno u cash gameu big_smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

ovo je prejako!


ameba je nervozna
00

Re: Dace i Puska vs Team Pokerpro

retardirano bi takoder bilo da ja igram kad trenutno nebrem beatat neke low limite, znači ja sam out... vidimo se za koju godinu..

Zadnji popravljao Mrrrcina (21-02-2010 01:52:28)

00