Tema: Internet conection problems

Zbog tih ******** ****** problema izgubio sam ove godine sigurno 1500 kn.
Imam 2 internet jedan od via i jedan od tcoma .
Zaista mi je   bilo  naivno ocekivati da ce bilo koji raditi dobro.
Evo zadnjih par dana poludio sam doslovno zbog pucanja veze.
Ponekad mi se dogodi da znam biti u 3 pota ogromna i meni jednostavno folda zato jer me izbaci.
Problem je u tome sto imam wirles internet o tcoma tj spojem sam na ruter bezicno , problemi su stalno bili isti i reko idem ja prekjucer kupiti pravi pci wirles reciver sa antenom i signal je full ali opet prokleti noiq ne hebe ni 5 % internet mi radi normalno ali poker kljent steka i to je to. Ali ono sta je cudno nekad radi savrseno i 3 sata u komadu.
Pa kad puca na tcomu ja se spojim na hdspa vipovu mrezu i tamo ista sranja ono vise neznam sta dsa radim poludis ot toga i pocnes losije igrat svoju normalnu igru.
Imate vi takve probleme?
Sta mislite koliko ste izgubili novaca ove godine ili do sada ukupno zbog pucanja veze ili nestanka struje?
Evo sad bas sam zapoceo sesion pao za nekih 15 € zbog baed betova  i onda pocinju internet problemi i jednostavno sam tolko ljut da bi komp na pola mogo prepolovit.
Sad idem malo igrat igrice da se smirim  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Internet conection problems

Same here. Malo igram cash, ali prije dva dana mi je počeo pucati svakih 15 min. Igrao sam tri KO 90 ljudi turno, na jednom sam bio cca 5/10, na drugom 3/25. Na ovom prvom sam ispao 10 jer mu treba 3-4 min da se spoji, blindovi me skoro pa cijelog pojeli. Na ovom drugom sam raisao pf sa KA, na flopu cbet, ukupno cca 1/2 stacka je unutra i naravno fold nakon pucanja veze.
Zvao sam t-com prije 15 dana, rekli su da če se javiti, nitko ništa. Tu večer sam doslovno poludio, zvao ponovo i rekao svašta (stvarno svašta) operateru, drugi dan ujutro su odmah došli "tehničar" i rekli da če zamijeniti kabel. Budemo vidili kako če to raditri, ali nisam previše uvjeren da če problem biti riješen...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00