Tema: kako se nositi s tim

pozdrav,

Molim za pomoč, jer neznam  više kak da igram, stavit ću sliku grafa pa da vidite, uglavnom situacija je sve gora i gora, sad je već preko 70 K ruku.

Molim iskusne igrače koji su slično prošli da kažu koju pametnu, (znam kaj je varianca, bad run.....bla bla). po grafu se vidi da uz sve to skoro uopće ne tiltam, al ja jednostavno ludim jer sav moj trud ode nekom drugom.

dal je neko imao sličnu situaciju i kak je to prebrodil i sačuval dobru igru i živce i zakaj se te dve crte ne počnu hebeno spajati nek se sve više šire!

http://img709.imageshack.us/img709/568/graf2.jpg

00

2

Re: kako se nositi s tim

Ja tebe stvarno ne razumijem.. Ne znam zasto pravis probleme tamo gdje ih nema... Graf ti izgleda odlicno, ne znam koliki je dio NL10 a koliki NL4, ali imas sigurno 5-6bb/100, jel tako? EV line nista ne znaci.. EV govori da nisi imao srece KAD SI BIO ALL IN.. Ne govori o drugoj strani srece, o coolerima.. Kad cekas dobar hand 2 sata, i onda ga ne uspijes naplatit, a nekad dobijes AA 5 puta u pola sata, i svaki put stackoffas lika.. Tu je milijun stvari koje imaju veze sa srecom a ne vide se na EV lineu..

00

Re: kako se nositi s tim

Ja se na ovo nebi požalio smile

Poker is a day to learn and a lifetime to master.
00

4

Re: kako se nositi s tim

I ne mozes govorit o bad runu dok ti se graf penje..

00

Re: kako se nositi s tim

znači da se penje jedan cent na mjesec moram biti zadovoljan.

ja se tu ne plačem, neg oču shvatiti do kojih visina to može ići.

svaki put kad odigram malo tricky (jer regulare s ABC igrom teško navućem) i lik ima par outova, a pot je veliki, dva ili tri lika deep, ja gubim. Hem veli da sam favorit al ništa. Ja uspijem dobiti solidnu količinu akcije da tak kažem kad sam favorit, ali veči dio gubim.

dobar sam u matematici (propali student pmf-a), tak da kužim vjerojatnost, al ovo me polako izluđuje.

ja tu ne govorim o par dana i tome kak su mi 5 put AA izgorili, hebeš AA-eve govorim o pravim handovima i o jako dugom razdoblju, zato sam molil ko ima savijet, ko mi može objasniti kolko je BB na 100 ruku normalno kod pristojnog winratea, i još neke korisne informacije, neki dobar članak i sl, činjenice a ne "graf ti dobro izgleda".

tu bi trebali iskusniji igrači pomoči manje iskusnim, zato zanima me ko je bil u sličnoj situaciji i kak ju je prešel.

00

Re: kako se nositi s tim

http://img229.imageshack.us/img229/289/81703475.png

a sta bi rekao na ovo??? smile

Poker is a day to learn and a lifetime to master.
00

7

Re: kako se nositi s tim

Kako da ti netko kaze koliko ces imat srece, a koliko ne? Mogu se linije razdvajat koliko god one hoce, jedino je bitno da ti tu ne mozes nista.. Mislim da nitko nema EV line jednak zaradi na 150k handova, uvijek je EV iznad (bar koliko sam ja gledo grafove).. Ne mozes govorit da svki put kad odigras tricky izgubis protiv 2-3 outsa, jel i sam znas da to nije istina..

5-6bb winrate ti je super za NL10.. Ne znam koliki ti imas, jer ne znam koliko je handova NL4, a koliko NL10.. Al sigurno nemas ispod 3bb, jer tako bi nesta bilo da su svi handovi NL10..

cgreen napisao:

tu bi trebali iskusniji igrači pomoči manje iskusnim, zato zanima me ko je bil u sličnoj situaciji i kak ju je prešel.

Kad te udari downswing, i kad ti graf zaroni prema dolje, onda trazi rjesenja.. Nemoj se zalit dok ti se graf neprestano penje, nema smisla..:)

EDIT
Kad polako pisem i prepravljam post, svi me prestignu big_smile

Zadnji popravljao Tilt (23-02-2010 04:52:27)

00

Re: kako se nositi s tim

alenomg napisao:

http://img229.imageshack.us/img229/289/81703475.png

a sta bi rekao na ovo??? smile

hahahhaha, ovo na 6k handova sta se desilo mi je skroz poznato, protiltas pa odes na tamo za sta nemas br, posere jedna ruka i onda se stvori ova komicna crta big_smile , inace ovo je bad run, a ovo sto si ti cgreen napisa, ja kad sam vidio graf mislio sad ce bit jos jedan ispod di se vidi kako se strmoglavio, kad ono ti se zalis na +4 .all in EV nista ne govori, meni je ispod winning linije pa sam opet busta cjeli br prije tjeda dana radi brutalnog dowswinga (naravno uz tiltanje) , i sad evo opet krenilo na bolje ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: kako se nositi s tim

ovaj graf od alenomg izgleda kao ekg srca!!!  big_smile

00

Re: kako se nositi s tim

cgreen - jel se ti zajebaješ sa ovim postom?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

11

Re: kako se nositi s tim

@ cgreen
Imaš idealan graf. I ja bi takav.

00

12

Re: kako se nositi s tim

graf mi je takav zbog krađe, malih potova, zato jerrijetko tiltam, i mogu baciti H u teškim situacijama, npr. jučer ful KK protiv fula AA.

regulara je teško navuči svi to znate, no kad uspijem uvijek na kraju spušim, i to me hebeno frustrira. Ne kužim zakaj se uvijek nagradi loša igra.

Kak se ravnati prema win odsima kad već dva mjeseca su kontra.

Nema veze, hvala na odgovorima, zadnji put govorim o ovome.

00

Re: kako se nositi s tim

Imas dobit od 5+$ na 1k ruku, sto znaci u prosjeku za sat vremena ako multitejblas 12-16 stolova.

To ti je 5BB/100 da je sve na NL10, aako si igrao i na NL4, onda ti je jos veci winrate.
To je super, ne znam sta bi htio.
Jedino je pitanje kkoliko ti igras stolova i koliko cesto, pa ne znam koliko tebi treba da to napravis.
Ocito igras dobro.
Nemoj kukati, nego se jos malo stisni i kad doguras do 1k$ BR, odi na NL25, pa ce biti puno bolje

00

14

Re: kako se nositi s tim

Ako si poceo igrat sa 100-150$, sad bi vec trebao imat 750$.. Idi na NL25, ne moras odmah igrat 15 stolova.. Upali 2 dobra fishy stola i probaj se podic.. Ako izgubis 2-3 buy ina, vrati se na NL10... Nije strasno ni ako izgubis, za par dana to ovakvom igrom vrtis na NL10... Nije to igranje izvan BRM, jer vec imas 30BI za NL25, i ocigledno beatas NL10.. Ako si smiren i uopce ne tiltas, nece ti bit problem spusit se na NL10 ako vidis da ne ide..

00

15

Re: kako se nositi s tim

Moli boga da ti graf nastavi tom tendencijom. Šta bi rekao da počne iči u suprotnome smjeru?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

16

Re: kako se nositi s tim

lmao, prvi put vidim nekog da kuka iako crusha limit(e) koji/e igra.
sick level bro.

00

17

Re: kako se nositi s tim

Da .. mislim da ako prihvatiš činjenicu da se ne možeš obogatiti preko noči uz ovakvu igru i povišenjem BR (limita) ne gine ti lijepa budučnost

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

18

Re: kako se nositi s tim

@cgreen
Još jednom ponavljam, graf ti izgleda super.

I nije istina da baš svaki put izgubiš kad navučeš regulara. I zašto se uopče zamaraš s tim. Na ovim malim limitima nije uopče bitno da ti uzmeš regularu lovu.

Graf ti ide prema gore pod skoro 45 stupnjeva, a ti kukaš o maloj nesreći. Javi kad budeš imao mjesec u minusu.

00

Re: kako se nositi s tim

ma ja mislim da ovu temu treba prebacit u "hvalisanja i sl." wink
tongue

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00