Tema: coachovi? Jel to sljaka?

Vidio sam na 2+2 da ima tamo nekih trenera za poker pa me zanima kak to funkcionira?
Jel se to placa prije, poslije ili kako?
Kak oni mene uce? Daju mi da citam, pisem i gledam ili idemo skupa negdje ua kciju oa me uci tamo ili kako vec?

Ajde ak netko to vec koristi nek mi malo pojasni, i ako ima kakvih hrvatskih trenera?

00

2

Re: coachovi? Jel to sljaka?

on te gleda dok ti igras, ti ga gledas dok on igra. Prolazite kroz hh zajedno i ukazuje ti na greske. Nisam ih koristio.
Frend koji inace ajmo rec ok igra je odradio 30h s jednim i tek onda je poceo pokazivat rezultate.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

Mislim da puska naplacuje coaching oko 50$/h.

P.S. Puska, nemoj zamjeriti ako imam krivu obavijest

00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

Huh dobre su to cifre... Mislim da bi trebao poceti sparati za coacha... a kaj oni crdrunners i ostali siteovi, kaj oni to nude?

00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

Imao sam tu srecu da mi je staker ujedno bio i coach jedan duzi period prosle godine. Slobodno mogu reci da je to jedna od najboljih stvari koja se dogodila mojoj igri, ali ima i puno ljudi iz drugog tabora koji kazu da je uzimanje coacha gubljenje vremena i novaca.

Vecina coacheva ce vam ponuditi par sati for free i ako niste zadovoljni vrate vam novac, pa predlazem da to i ucinite.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

dadaas napisao:

Huh dobre su to cifre... Mislim da bi trebao poceti sparati za coacha... a kaj oni crdrunners i ostali siteovi, kaj oni to nude?

Vjerojatno, al ko zna koje su cifre u pitanju.

Ja bi recimo bio spreman platiti 100$/h da mi Cole South bude coach.
Odradimo jedno 30-40 sati i vjerojatno bi to drasticno popravilo moju igru, al ne vjerujem da takav tip igraca to radi za tako malo para...

00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

dodas koju nulu na tih 100 baksa, pa ces mozda bit blizu ostvarenja te ideje

I can't win if I fold?
00

8

Re: coachovi? Jel to sljaka?

cts za $100/h?
mozda pred 4 godine...

00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

4ladX napisao:

cts za $100/h?
mozda pred 4 godine...

Pa znam.
Samo sam rekao da bi toliko bio spreman platiti

00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

U svakom sportu trebaš trenera pa tako i u pokeru.
Osobno nemam iskustva jer igram za gušt ali znam par njih koji su davali masne pare za trenere i igra im je jako puno napredovala.

Potpis.
00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

markluxster napisao:

U svakom sportu trebaš trenera pa tako i u pokeru.
Osobno nemam iskustva jer igram za gušt ali znam par njih koji su davali masne pare za trenere i igra im je jako puno napredovala.

U pokeru trener nije toliko vazan kao u ostalim sportovima ali sigurno mozes puno nauciti i napredovati uz coacha.

00

12

Re: coachovi? Jel to sljaka?

Mislim da su za Lederera ili Laaka rekli da uzima 600$/h za coaching

Online poker spašava živote.
00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

joke?

vise vrijedi random coach sa nekog training sitea nego njih dvoje SKUPA

00

14

Re: coachovi? Jel to sljaka?

hrvoje07 napisao:

joke?

vise vrijedi random coach sa nekog training sitea nego njih dvoje SKUPA

+1

00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

newbie napisao:
hrvoje07 napisao:

joke?

vise vrijedi random coach sa nekog training sitea nego njih dvoje SKUPA

+1

I nije to bas tako.
Za Laaka mozda, al sam prilicno uvjeren da je Lederer dobar coach

00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

ipak je Lederer profesor  cool

00

17

Re: coachovi? Jel to sljaka?

Je, Laak je i meni gnjus...

Bez uvrede GNjoos big_smile

Ako je netko gledo epizode Pro - Am Equilaizer kad se valjao po podu... Bljaaak big_smile

Online poker spašava živote.
00

18

Re: coachovi? Jel to sljaka?

pa sigurno da je , al precjenjen po igri i po svemu , i to jako puno
a za laaka da ne govorimo on je bas klaun tam smile

nego ako slobodno postam
http://www.grinderschool.com/grinderschool-low-stakes-poker-strategy-private-coaching.shtml

ovo mi se cini ok stranica , bavi se samo low i micro stakesima , ima mnogo videad , a i nude privatni coaching koji nisam probao , al sudeci po filmovima mislim da nemoze biti los

00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

rounder1984 napisao:

Mislim da puska naplacuje coaching oko 50$/h.

P.S. Puska, nemoj zamjeriti ako imam krivu obavijest

200$/h

00

20

Re: coachovi? Jel to sljaka?

paziteDace napisao:
rounder1984 napisao:

Mislim da puska naplacuje coaching oko 50$/h.

P.S. Puska, nemoj zamjeriti ako imam krivu obavijest

200$/h

Odmah je digao cijenu kad je čuo koliko Lederer uzima big_smile

Online poker spašava živote.
00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

dadaas napisao:

ako ima kakvih hrvatskih trenera?

80$ na sat
ako uzmeš dva, treći ti dam for free heheheh

javi se na pm...

00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

Mene zanima jel daje coaching itko od nasih proova i koja je tarifa (roba, gmiko...)

00

23

Re: coachovi? Jel to sljaka?

Angellz napisao:

Mene zanima jel daje coaching itko od nasih proova i koja je tarifa (roba, gmiko...)

Trenutno ne. U budučnosti vrlo vjerojatno.

00

Re: coachovi? Jel to sljaka?

Problem coachanja je vrijeme (i samim time volja). Motivacija moze biti obostrani problem i kod coacha i kod studenta.

Moja satnica je trenutno 60$, a sasvim sam siguran da moj coaching ne vrijedi toliko posto tesko da mogu dati ikakav insight osim onoga sto je generalno znanje i sto sam vidio na coaching videosima.

Vjerujem da je slicno sa vecinom semipro/pro playera.

Puska vam ima paprenu cijenu, ali s obzirom da cete imati coaching na materinjem jeziku i da se radi o zbilja jako dobrom igracu, nekoliko sati kod njega ne moze odmoci, naravno pod uvjetom da vam bankroll to dozvoljava. Tisucu kuna po satu placati nekoga (u bilo koju svrhu) nije malen novac za nase prilike, ali ako bih mogao birati trenera koji je u istoj vremenskoj zoni, koji prica isti jezik i koji ima stvarno dobre rezultate - radije bih dao puski 200$ nego 150$ nekom randomu sa 2+2 foruma

my 2 cents

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

25

Re: coachovi? Jel to sljaka?

hm.. nije  problem u 200 $, ja  bi dao puski sad odmah da  mi objasni neke stvari.... nisam totalni pocetnik nego cak i zaradim neke solidne novce mjesecno na NL50  ali mi je  jasno da  imam puno gresaka  jer  bi vec  odavno otiso na vece buyinove, uglavnom igram 6 max, trenutno pokusavam igrat malo vise  turnira al sam totalna truba, cak sam i 1  MTT osvojio par dana nakon sto sam gledao puskin video pa sam zabrijao da  sam naucio nesto al sad  vidim da  je  to bila sreca  jer je  otad proslo jedno 100 mtt odigranih a  mene  nigdje  ni blizu osvajanja.. ono sto ocu pitat  kolko bi to na  kraju ja  sati trebao kod  njega uzet da mi sve  obajasni di grijesim, to bi na  kraju ispalo u najmanju ruku 1k$ a to si nisam u stanju priustit..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00