Tema: Sweat sessions

Ovakve vrste ucenja su vrlo popularne na stranim forumima, pa mislim da bi bilo super kad bi tako nesta organizirali.. Objasnit cu za one koji ne znaju.. Znaci sweat sessions se sastoje od toga da jedan igrac igra, a drugi ga gleda preko npr. skypea i zajedno pokusavaju ispravljat pogreske. Ovakav nacin igranja je supre i za "studenta" i za "coacha" jer komentiranjem igre razmisljaju o potezima, te tako grjese puno manje..

Ako se dogovorimo za ovo, napravit cu thread u kojem ce svi zainteresirani napisat sta igraju, u koje vrijeme, na kojem siteu. U tome threadu bi se dogovarali oko pojedinosti.. Mislim da nikom nece bit problem nekad odvojit sat-dva za pomoc nekome, jer, ako netko danas sweata mene, normalno da cu iduci put ja njega, i tako bi se svi vrtili u krug i nitko ne bio ostao zakinut.

Sta mislite o ovome?

00

Re: Sweat sessions

Ja sam za.

00

Re: Sweat sessions

Bilo bi dobro da onaj tko želi nek napiše za kaj (6max, hu) i za koje limite.

Mislim da je dobro da je čak i više ljudi (3-4) da bude više mišljenja i iskustava, a najbolje kombinacija je preko mikoga (jako kvalitetna slika) i skype (conference call ako je više).
Onaj koji igra nek upali 4-6 stolova i priča ko da snima video, dakle zkj radi koji potez...
Iz mog iskustva ovo jako puno pomaže i osjetit će se napredak, pogotovo ako gledate boljeg igrača od sebe i ako on zna objasnit zkj koji potez.
Može se odmah uključit i camtasia pa snimit session i stavit na forum da vidimo kaj misle ostali...

Evo, ja sam zainteresiran pa nek se javi tko želi:

Igram: 6 max
Limit: nl25 i nl50
Skype: thezemo

00

4

Re: Sweat sessions

Nivea, nisam nikad koristio preko skypa "share screen" opciju, al mislim da bi to bilo najbolje.. Sta mislis?

EDIT  sad sam vidio da i taj mikogo sluzi za isto to.. Jel bolji mikogo od skypa?

Zadnji popravljao Tilt (25-02-2010 21:49:07)

00

Re: Sweat sessions

I ja sam za. Moj range je mikro limiti 6max i full ring. I ako mogu biti samo u ulozi ucenika, za ucitelja trebam jos puuno napredovati.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Sweat sessions

ja bi od nekog ko igra nl25 mogao gledati,6max. Također i on mene pa da zajedno komentiramo poteze itd.
Btw odlicna ideja

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Sweat sessions

Ja igram ujutro 10NL, pa malo SNG 6.50  long 1 table i onda dalje cjeli dan igram MTT 1.1 90 ljudi, poceo sam malo vjezbat te turnire da vidim kak ce mi to ici.
Ovo MTT bolje da me ne gledate jer traju po 2 sata, a nema se tu sto komentirati... ja igram taktiku Tvrdo gotovo ne igram do 120 blinda onda pocnem duplati... , jedino bi mi bilo dobro da me netko gleda na zadnjem stolu jer se onda svasta desava...

A 6 Max igram 4 stola i ono... tu bi mi dobro dosla pomoc jer mi ua zdnje vrijeme malo steka, a SNG mogu isto pokazat moju taktiku koja je dosta robotska... pa bi dobro dosli savjeti..

00

Re: Sweat sessions

Tilt napisao:

Nivea, nisam nikad koristio preko skypa "share screen" opciju, al mislim da bi to bilo najbolje.. Sta mislis?

EDIT  sad sam vidio da i taj mikogo sluzi za isto to.. Jel bolji mikogo od skypa?

Preko skypa se ne vidi HUD a i kvaliteta slika je duplo lošija nego kod mikoga.
Isto tako preko skypa ne možeš uključit screen sharing više ljudi nego samo onom kog zoveš.

Dakle, mikogo rlz  big_smile

00

9

Re: Sweat sessions

a jeste za msn na njemu takoder ima nesto slicno-remote assistance niej namjenjen za gledanje nego za pomoc na
daljinu al brijem da bi se moglo i ovako

ovo pisem sam zato kaj mi se neda skidati novi program xD

00

10

Re: Sweat sessions

e da i ja sam za ovo,
odnosno mislim da ideja nemrem biti bolja!
Ja igram SnG 1$
sto vec govori da mogu biti samo ucenik a ne i ucitelj  hmm

00

Re: Sweat sessions

jeste čuli za team-viewer? slika je ista koda gledam svoj monitor, koda se gleda video

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

12

Re: Sweat sessions

dobro ajmo se dogovriti oko jednog programa pa da tog svi imamo.

Samo ja igram na laptopu pripojenom na monitor, i na tom monitoru nemogu snimat nist, pa sad neznam oce se vidjet slika od laptopa ili tog monitora...

00

Re: Sweat sessions

taj team viewer je cool onda.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: Sweat sessions

Ja za takve stvari koristim team viewer i odlican je, slika je super. jedino ako netko ima losiju konekciju onda zna malo stekat.

Dadaas, sa team viewerom mozes namjestit koji monitor hoces da se vidi, mozes jedan a mozes i oba...

00

15

Re: Sweat sessions

oce biti kaj od ovoga?
Mislim da se mozemo  sloziti da je team viewer dovoljan za ono sto nam treba.

00

Re: Sweat sessions

aj, ko ce bit pokusni kunic, i stavite na forum video, da svi vide kako funkcionira, mozda postane velika potraznja.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

17

Re: Sweat sessions

Dogovorio sam se s niveom danas u 20h da ce on mene gledat.. Upravo sam skinuo mikogo, ako netko hoce da isprobamo sad, nek se javi..

00

18

Re: Sweat sessions

Igraš sada?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

19

Re: Sweat sessions

da

00

20

Re: Sweat sessions

Mogu pogledat kako uništavaš ako želiš smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

21

Re: Sweat sessions

jel imas mikogo instaliran?

00

22

Re: Sweat sessions

Imam smile Ali nisam nikada koristio.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

23

Re: Sweat sessions

nisam ni ja smile evo pokrenio sam session ID 738-938-664

00

24

Re: Sweat sessions

Aj javi ako se uspijes ukljucit, ne kuzim ja kako to ide..

00

25

Re: Sweat sessions

Hmm, kaže da je incorect session id.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00