Tema: Promocije za hrvatske igrače

1. CROATIAN SPECIAL
PokerStars ekskluzivni turniri za hrvatske igrače, nastavljaju se i ove jeseni. Samo hrvatski igrači će testirati svoje poker vještine i ući u lovu u seriji događaja nazvanim  "Croatian Special".

Turniri će se održavati svaki dan u tjednu:
- Freerollovi: Od ponedjeljka do petka u 18:15 - 9 mjesta za tjedno finalel
- $1.10 Buy-inovi: Od ponedjeljka do petka u 18:415 (12.45 ET) - 1 mjesto za tjedno finale za svakih $11 u nagradnome fondu
- tjedno finale: Nedjeljom u 18:15

Tjedno finale ima nagradni fond od $1000l.


2. BALKAN POKER SUNDAY MAJORS CLUB
PokerStarsovi veliki nedjeljni turniri su događaji koje svi žele pobjediti. Sunday Warm-Up i Sunday Million su najveći turniri na internetu i od sada se igrači s balkana mogu kvalificirati besplatno. Ako živite u Sloveniji, Hrvatskoj, Srbiji, Bosni, Makedoniji ili Crnoj Gori možete se priključiti  Balkan Poker Sunday Majors Club-u i kvalificirati za tjedno finale gdje ćete se boriti za dva mjesta za veliki Pokerstarsov turnir koji vrijedi $215..

Turnire možete pronači u PokerStarsovom lobby-u kad kliknete na Tourney pa na Regional.

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/gumb/registracija.png

00

Re: Promocije za hrvatske igrače

samo da prijavim da sam uzeo prvi hrvatski turnir 1000 baksi garant,bilo 54 igraca

Fire walk with me

Re: Promocije za hrvatske igrače

bravo, fakat malo ljudi igra, garantirano 1000$ a igra ih 40-60 s time da bilo tko s Hrvatske može buy in za 10$ ,nemora igrat kvalifikacije, odlično prilika da se dođe do početnog bankrolla

00

Re: Promocije za hrvatske igrače

Upravo ide registracija za Croatian Special freeroll sat

Online poker spašava živote.
00

Re: Promocije za hrvatske igrače

al su me natkupljivali danas....grrr

Fire walk with me

Re: Promocije za hrvatske igrače

i ja sam igral, baš je easy turnir, samo treba sreće, nažalost ja ju nisam imao, dobio skalu na turn, zgurao većinu chipova i normalno njemu došla boja na riveru

00

Re: Promocije za hrvatske igrače

hehe ukinuli nam starsi zabavu....

Fire walk with me

Re: Promocije za hrvatske igrače

hmmm...vratili nam starsi zabavu smile

Fire walk with me