Re: Mybet poker - ponuda

dfable napisao:

Probaj mijenjat taj prefered seat i vidi da li se mijenja pozicija.

Kužiš ja msilim da mi statsi budu tamo gdje me prvo ubaci na stol, prije nego odaberem mjesto gdje hoću, bez obzira koju poziciju stavio u HEMu.

00

27

Re: Mybet poker - ponuda

Mislim da te on ne može prepoznat ako ne sjediš uvijek na istom mjestu i ako nisi definirao u HEMu prefered seat.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

28

Re: Mybet poker - ponuda

kako se mijenjaju bodovi za cash? vidim da mi je onemogućena ta opcija

Zadnji popravljao djuma (12-04-2010 22:42:35)

00

29

Re: Mybet poker - ponuda

sad sam probao unijeti handove u HEM, ali ništa mi ne očitava nakon unosa... stoji mi statistika od jučer... pretpostavljam da je problem u tome što su mijenajali izgled stolova, tko zna što su još...

00

Re: Mybet poker - ponuda

meni se kod izgleda ne svidja  to sto je broj cipova presitan i jos bijele boje broj
kad igras sng.ove moras dobro gledati koliko tko ima

00

31

Re: Mybet poker - ponuda

jesi probao unijeti handove u hem?

Zadnji popravljao djuma (12-04-2010 23:02:59)

00

32

Re: Mybet poker - ponuda

Ja sam isto imao problema s novim ipoker skinom, skini najnoviju verziju HEM-a i riješen problem..

00

33

Re: Mybet poker - ponuda

dabac napisao:

Ja sam isto imao problema s novim ipoker skinom, skini najnoviju verziju HEM-a i riješen problem..


imam krekiranu verziju hema

00

34

Re: Mybet poker - ponuda

djuma napisao:
dabac napisao:

Ja sam isto imao problema s novim ipoker skinom, skini najnoviju verziju HEM-a i riješen problem..


imam krekiranu verziju hema

A onda čekaj da neko skreka ovu novu verziju (ak već nije)..

00

Re: Mybet poker - ponuda

Kako se mogu postat handovi s iPokera?

00

36

Re: Mybet poker - ponuda

salemetal napisao:

Kako se mogu postat handovi s iPokera?

Uzmeš ih iz HEM-a ili napraviš screenshot.

00

37

Re: Mybet poker - ponuda

djuma napisao:
dabac napisao:

Ja sam isto imao problema s novim ipoker skinom, skini najnoviju verziju HEM-a i riješen problem..


imam krekiranu verziju hema

Javi se na PM.

00

38

Re: Mybet poker - ponuda

Ne znam jeste skužili da su jedine dvije opcije za withdrawal "Moneybookers" i "Bank transfer" (a depositat se može normalno s kreditne kartice). Pošto nemam Moneybookers account, jel zna netko kak ovaj bank transfer funkcionira, jel to šalju ček il šta? Il mi je isplativije otvorit Moneybookers account? Il možda ipak postoji neka opcija da withdrawam pare nazad na devizni?

Također, ako netko zna jel mogu radit "player to player transfer" na bilo koji account s bilo koje ipoker sobe il mora bit na drugi Mybet account?

Zadnji popravljao dabac (14-04-2010 01:46:09)

00

39

Re: Mybet poker - ponuda

bank transfer ti withdrawa na devizni

Player to player transfer radi samo s mybet accountima.

00

40

Re: Mybet poker - ponuda

eee... jel možete otvoriti my account -> home stranicu u poker klijentu?

Zadnji popravljao djuma (23-04-2010 01:50:17)

00

41

Re: Mybet poker - ponuda

pozdrav, ako stavim prefered sit dole u sridinu na stolu koja bi to pozicija bila u hemu, ili kako ste si vi podesili hud poziciju za ipoker

hvala

00

Re: Mybet poker - ponuda

cgreen napisao:

pozdrav, ako stavim prefered sit dole u sridinu na stolu koja bi to pozicija bila u hemu, ili kako ste si vi podesili hud poziciju za ipoker

hvala

Nisu još sredili to, tako da se nemoj trudit.

00

43

Re: Mybet poker - ponuda

jel netko več dobio invitation za first deposit freeroll??

00

44

Re: Mybet poker - ponuda

mislim da to automatski dobiješ... ja sam ga već iskoristio

00

45

Re: Mybet poker - ponuda

Pošalji mail supportu da ti ga daju

00

46

Re: Mybet poker - ponuda

salemetal napisao:
cgreen napisao:

pozdrav, ako stavim prefered sit dole u sridinu na stolu koja bi to pozicija bila u hemu, ili kako ste si vi podesili hud poziciju za ipoker

hvala

Nisu još sredili to, tako da se nemoj trudit.


sredili su, al se ipk malo treba potruditi meni je uspijelo iz jedno trečeg puta al uglavnom sad radi, prvi hand razbaca al več drugi poravna evo orginal  link      http://forums.holdemmanager.com/releases/29660-ipoker-preferred-seating.html

00

Re: Mybet poker - ponuda

Okay, ovo je nova verzija izašla. tenx.

00

48

Re: Mybet poker - ponuda

Napravio sam više od 1000$ rake-a. Kome i kada se trebam javiti zbog povećanja rakebacka?

i još jedno pitanje... Kako se mijenjaju bodovi za cash? Nije mi hitno nit namjeravam uskoro mijenjati bodove, pitam čisto ono jer me zanima pošto trenutno nemam tu opciju.

Zadnji popravljao djuma (29-04-2010 00:34:23)

00

49

Re: Mybet poker - ponuda

to onda neće biti uskoro pošto sam tek 155 $ bonusa očistio... možda počnem stalno igrati po 2 stola HU pa krene brže, ali vidit ću...

00

50

Re: Mybet poker - ponuda

sale, brišeš postove? big_smile

00