Re: Mybet poker - ponuda

Prije par dana je jos bila kada sam ja vadio.

00

202

Re: Mybet poker - ponuda

Dear xxxxxx,

Thank you for contacting us.

Due to a malfunction within the Moneybookers system we are temporarly not able to process any deposits or withdrawals via Moneybookers at the moment. This issue has already been escalated to our IT department and a fix is expected for tomorrow morning.

All your missing funds will then be credited to your account. The Moneybookers withdrawal option will also be available again.

We apologize for the inconvenience and delay caused.


If you should have any further questions, please do not hesitate to contact us per Email or telephone.

Best regards,
Justin Vieth
Customer Support
myBet.com


Eto odgovora... vjerojatno su ih zatrpali pitanjima pa su expresno automatikom odgovorili.. ajd jutro je pametnije od veceri pa cemo vidit  smile

Zadnji popravljao Bebach (05-12-2010 23:12:17)

00

203

Re: Mybet poker - ponuda

ima bank transfer, jel netko povlačio tim putem?

00

204

Re: Mybet poker - ponuda

povlacio sam ja, sve sljaka normalno

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

205

Re: Mybet poker - ponuda

da nešt je s moneybookersom, zato i ja čekam da mi bodog isplati jer oni imaju izgleda isti problem

00

206

Re: Mybet poker - ponuda

za sat vremena počinje neki XMAS freerol, piše for the paswor please visit www.mybet.com, piše da je za sve njihove igrače al ja ne mogu naći, jel netko zna možda?

00

207

Re: Mybet poker - ponuda

popunjeno mad , mogel sam se sjetit 2 sec prije početka, hebiga kasno sam ga skužil

00

208

Re: Mybet poker - ponuda

Mislim da ima svaki dan, moraš im poslat mejl da ti pošalju pass, no svaki put ima hrpa ljudi i baš se ne isplati..

00

209

Re: Mybet poker - ponuda

ovaj je bio 1000$ freerol, max 500 ljudi, prva nagrada cca250, to nije veliki field a i ovak ću danas igrt turnire tak da bi mi bilo samo bolje.

posalo sam im mail pa će mi valda objasnit kak ubuduće do pasworda. Ako bude nešto dobro mogu i postat.

e da brijem da si ti zadnji put bio dobar na njihovom freerolu ak se ne varam, bili smo oba na vrhu i mene shebo onaj lik koji ti je bio poslije čip leader za pot od 60k, idiot otvorio AT i calao moj squeze shove za 60K pot, ja AK a board TxxxxT, poslije sam bio short s nekih 15 bb i izgubio flip, inače bi ja bio ČL, taman je bilo pred final table, šteta bilo bi zanimljivo igrat protiv nekog s foruma, naravno ak je tvoj nick dabacxx

Zadnji popravljao cgreen (22-12-2010 22:17:55)

00

210

Re: Mybet poker - ponuda

Da, završio sam 3. na zadnjem 2k i 4. na 5k freerolu tak da runnam dosta dobro na njima u zadnje vrijeme.. Al vjerojatno se vidimo na nekom budućem (doduše ovaj mjesec su debili stavil 5k u 20:30 na Staru godinu, ne znam oće im igrat 10 ljudi sve zajedno..)

00

211

Re: Mybet poker - ponuda

pozdrav, imam par pitanja u vezi ipoker mreže, tj. mybet pokera.
Nisam uspio shvatiti rakeback, vidim da imaju neki program slican pokerstarsu, da li bi mi netko mogao reci koliki bi mi otprilike bio rakeback? tj do kojeg bi levela dosao, na pokersrtarsu skupim mjesecno oko 15k vpp-a
+kakva je akcija na nl100

00

212

Re: Mybet poker - ponuda

jurakc napisao:

pozdrav, imam par pitanja u vezi ipoker mreže, tj. mybet pokera.
Nisam uspio shvatiti rakeback, vidim da imaju neki program slican pokerstarsu, da li bi mi netko mogao reci koliki bi mi otprilike bio rakeback? tj do kojeg bi levela dosao, na pokersrtarsu skupim mjesecno oko 15k vpp-a
+kakva je akcija na nl100

Akcija je odlicna zadnjih nekoliko mjeseci. Ako igras 100nl racunaj da ces doci do maximum vip levela u roku mjesec dana. Za to ti treba oko 40k handova, mozda malo vise. Bar je meni tako bilo.

Rakeback je fiksni 40% i dobijes ga pocetkom iduceg mjeseca. Uz rakeback svaki mjesec aktiviras i reload bonus koji ovisi o tome koliko si rakea napravio prethodni mjesec, maximalno do 1000$ bonusa ako si napravio preko 5 tisuca rakea. Imas tablicu na 7. ili 8. stranici ovog topica pa si pogledaj.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

213

Re: Mybet poker - ponuda

ok hvala, pt3(hud) radi normalno?, jer ima problem s igranjem 9-12 stolova?

00

214

Re: Mybet poker - ponuda

Najvise sam igrao 8 stolova tako da ti ne bih znao reci. HEM radi normalno, dakle i PT3 bi trebao raditi najnormalnije.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

215

Re: Mybet poker - ponuda

prijavio sam se, depozitao, pa samo provjeravam da li me trackate, da li je depozit bonus aktiviran itd.
nick je uBunilu

00

216

Re: Mybet poker - ponuda

Vidimo se za stolovima. Sto se tice trackanja bonusa, slobodno posalji bilo kakav upit na PokerPro support email. Imas link korisnicka podrska na nasem homepageu gdje ce ti nas live support rijesiti sva pitanja koja imas u roku od par minuta.

Dobrodosao na ipoker!

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

217

Re: Mybet poker - ponuda

kaj se ne mogu vise mjenjat bodovi za pare il je to samo meni?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

218

Re: Mybet poker - ponuda

Jel vam stigo rb?

00

219

Re: Mybet poker - ponuda

nije

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

220

Re: Mybet poker - ponuda

jel ima jos ko problema s mybetom? pun kufer cesto mi se desi da me disconnecta al ne skroz, taman da me izbaci iz ruke, pojavi se cant connect to poker al stolovi ostanu

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

221

Re: Mybet poker - ponuda

vec 2 dana je takva situacija

danas sam cak u lobbyu primjetio da su svi stolovi mrtvi te da mi po limitu daje maximum 2-3 stola kao "ziva".

svako toliko dobijem diconnect errore i opcenito je neigrivo

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

222

Re: Mybet poker - ponuda

meni sve ok, danas 1 disconect, al to mi je normala

00

223

Re: Mybet poker - ponuda

ide mi na q vise, kostali su me par buyina

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

224

Re: Mybet poker - ponuda

kud sam išo išta govorit, evo sad baš zaštekalo i nikud nikam, moro sam ga u task menageru izgasit i ponovo pokrenut

00

225

Re: Mybet poker - ponuda

kome sjeo rb?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00