Tema: party poker

ja i prijatelj na party pokeru hocemo igrat sitngo,jedan uđe a kada drugi zeli veli da su prepoznali da imaju neke povezanosti između nas dva.. zasto to??
a ja u svojoj kuci on u svojoj,udaljeni 50 metara..

00

Re: party poker

tonkobonko napisao:

ja i prijatelj na party pokeru hocemo igrat sitngo,jedan uđe a kada drugi zeli veli da su prepoznali da imaju neke povezanosti između nas dva.. zasto to??
a ja u svojoj kuci on u svojoj,udaljeni 50 metara..

Da li si se ikada logirao s njegovog kompa ili on sa tvoga? Ako jeste, to je razlog.

00

Re: party poker

ovak je bilo.. on bio prije pol sata kod mene,pa sam spojio i laptop uz komp al kako nije islo on otiso doma.. jer se moze to kako srediti?

00

Re: party poker

Nemojte igrati na istim sngovima...

00

Re: party poker

ok,neigramo

00

Re: party poker

dali je moguce da na party pokeru dobijem koji dolar na racun i tokom igre.. na koju to foru??

00

Re: party poker

zar nitko nezna??

00

Re: party poker

lol

skupljaš party pointse koje poslije možeš unovčiti, ali ako igraš malo teško ćeš moći uhavtiti nešto...ali pogledaj pod party points i pod store...

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: party poker

zavisi kakav status imaš... ja sam npr. silver i mogu za 1500 bodova uzet 50$... ako si bronze za 400 pointsa možeš uzet 10$... uglavnom pogledaj u points storeu snaći češ se wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: party poker

mislim nije da se bunim,al u 70-80  posto slucajeva kada imam neki par u ruci od 2 do 9..  lik mi raisa sa jakim kartama,sada npr sa AA i ja sam pratim,meni izlazi tris obavezno u flopu!! lol
jel to ima ikakve veze sa time sto samo pratim ili??

i jel moguce da mi jedan dan idu stng od 3 dolara,drugi dan od 3 nemogu prismrditi all me ide od 6??
govorim o party..

Zadnji popravljao tonkobonko (08-04-2010 10:59:09)

00

Re: party poker

Ima veze s time da sada pogađaš puno setova, a kasnije ćeš ih pogađat svake prijestupne. Iskoristi ih kad ih imaš.

I nadam se da ne prcaš pa sam se ja upecao.  lol

To što proživljavaš zove se varijanca.

Zadnji popravljao salemetal (08-04-2010 11:00:36)

00

Re: party poker

ma kuzim ja da me sada ide al to vec traje 10 dana ,inace nije trajalo duze od dan dva..

ali to samo kada pratim raise

00

Re: party poker

i jos jedna cudna stvar koja me iritira..  primjer,recimo ja imam 2000 cipova,drugi igrac isto 2000 a treci 500.. kada god treci ide all in a nas dvojica pratimo.. taj treci uvijek mora dobiti,al uvijek!! katastrofa

00

14

Re: party poker

Varijanca, varijanca, varijanca...

00

Re: party poker

tonkobonko napisao:

i jos jedna cudna stvar koja me iritira..  primjer,recimo ja imam 2000 cipova,drugi igrac isto 2000 a treci 500.. kada god treci ide all in a nas dvojica pratimo.. taj treci uvijek mora dobiti,al uvijek!! katastrofa

a pitanje je s cim ga ti i taj drugi koji ima 2000 pratite...

00

Re: party poker

ma to su uvijek dobre karte,al tom sta ima najmanje,il ispadne boja il neki par ,ma bezveze nes..  i meni se to dogodi kada sam zadnji i tak ulozim sve a prate me dvojica,al opet nije mi to ok

00

17

Re: party poker

daj lol smile

00