Tema: glup sam ko k....

presao na  starse  prije  jedno mj dana, i do prije  par dana bio plusu nekih 900 na  6 max i jos  plus bonusa  od  nekih 700 $, i neki dan krenulo lose  na  6 max zgubio par  BI i nazivciro se bezevezei krenuo bzv  igrat  HU, naravno kaznili su me , vjerojatno nisam bas  dobar  HU igrac  al sta  je  ljudima  padalo pa  to je  stvarno nevjerojatno..
naravno sad  sam moram vratit  na  6 max , ko zna kolko ce  mi trebat  da  vratim ovu glupost  s  HU , ostalo mi 200 $ + od  kad  sam preso na starse--- odlucio sam sam sebe  kaznit  zbog  gluposti, pocet cu ucit  za  ispit haha smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: glup sam ko k....

Hehe. Superstandard. Učiš na svojim greškama... Valjda ti više tako nešto neće past na pamet..

00

Re: glup sam ko k....

Jel ja to čitam svoju ''pokerašku biografiju'' ili?
Ja sam igrao 6max i bio u plusu 1100$, i isto me tako krenilo loše i vučem se oko 950$ i padnem na 900$, odem igrat HU (nl30) i (nl50) što je izvan mog bankrolla. Čak sam igrao i nl100 i nakraju cashoutao 800$ (imao sam i manje ^^). I nedugo nakon novog deposita na PowerPokeru sam napravio istu glupost u 2 dana sam sa 840$ pao na 215$ i evo me sad, ponosan i sretan dižem se (upravo oko 560$, još malo i nl20). A da sam igrao po bankrollu, mislim da bih bio prvi na racerake listi, ali jbg. Svakom igraču se dogodilo to što i tebi tako da ti mogu reći da je to normalno...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: glup sam ko k....

ej puki, malo sam gledo kak si igro HU i nije mi jasno zasto se upustas u takve gluposti. neke stvari se nemogu izbjeci tipa onaj set a ti dva para al tolko si imo ocajnih poteza cak si me i nasmijo malo, po meni si jako predvidiv i malo dosadan igrac..mozda je stvarno bolje da se primis skole i pustis se pokera wink...jedina pozitivna stvar je ta sto si me natjero da se prijavim na forum, jer ga vec dugo pratim al mi se nije dalo do sad prijavljivat. Predpostavljam da igras poker iz ciste dosade, al mislim da ima boljih nacina da potrosis novce.

00

Re: glup sam ko k....

joskona napisao:

ej puki, malo sam gledo kak si igro HU i nije mi jasno zasto se upustas u takve gluposti. neke stvari se nemogu izbjeci tipa onaj set a ti dva para al tolko si imo ocajnih poteza cak si me i nasmijo malo, po meni si jako predvidiv i malo dosadan igrac..mozda je stvarno bolje da se primis skole i pustis se pokera wink...jedina pozitivna stvar je ta sto si me natjero da se prijavim na forum, jer ga vec dugo pratim al mi se nije dalo do sad prijavljivat. Predpostavljam da igras poker iz ciste dosade, al mislim da ima boljih nacina da potrosis novce.

čemu ovo ?   dodes tu i vrjedas clana foruma iz cistog mira....

Zadnji popravljao perozelina (10-04-2010 17:53:04)

club  heart  diamond  spade
00

Re: glup sam ko k....

perozelina napisao:

čemu ovo ?   dodes tu i vrjedas clana foruma iz cistog mira....

Zakaj ga ne bi vrijeđal ak hoće? I ko si ti tu da buš mu govoril kaj bu on radil?  big_smile

00

7

Re: glup sam ko k....

perozelina napisao:

čemu ovo ?   dodes tu i vrjedas clana foruma iz cistog mira....

Valjda mu je pogodio 2 outera na riveru.  smile

00

Re: glup sam ko k....

pa  da  znas  citat   vidio bi gore da  sam napisao da  nisam bas  neki HU igrac, prvi put sam igrao a na  starsima  nema  manje  od  50 dolara  BI,  a  necu se  ostavit  pokera  nego cu se  ostavit  HU, vracam se na 6 max zato kaj toga  imam solidni mjesecni  dzeparac ..
samo mi nije  jasno kak si ti mogao vidjet  sve  moje  handove  pola  puta se  uopce  ni ne  vide karte ak si gledo PTR  karte  se vide kod  oba  igraca  na  1000 handova  valjda  10 puta..nisam gledo vjerojatno je  bilo glupih poteza  ko  i kod  svih kod  mene  vjerojatno vise al eto , svaka skola  se  placa .. a  kad  si vec  tu pohvali se ti svojim nickom pa da  mi pogledamo majstora  na  dijelu..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: glup sam ko k....

niveaformen napisao:
perozelina napisao:

čemu ovo ?   dodes tu i vrjedas clana foruma iz cistog mira....

Zakaj ga ne bi vrijeđal ak hoće? I ko si ti tu da buš mu govoril kaj bu on radil?  big_smile

a tko si ti tu da ja nemogu nekom tko je neznam sto tu da omalozava clana foruma reci da cemu to?  lol

Zadnji popravljao perozelina (10-04-2010 18:13:47)

club  heart  diamond  spade
00

10

Re: glup sam ko k....

puki86 napisao:

a  kad  si vec  tu pohvali se ti svojim nickom pa da  mi pogledamo majstora  na  dijelu..

this.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: glup sam ko k....

perozelina napisao:
niveaformen napisao:
perozelina napisao:

čemu ovo ?   dodes tu i vrjedas clana foruma iz cistog mira....

Zakaj ga ne bi vrijeđal ak hoće? I ko si ti tu da buš mu govoril kaj bu on radil?  big_smile

a tko si ti tu da ja nemogu nekom tko je neznam sto tu da omalozava clana foruma reci da cemu to?  lol

aha, onda sve 5...

00

12

Re: glup sam ko k....

i da  kak ti znas  koji je moj nick na  starsima  nije isti ko ovdje  tongue
kako me  neko od  frendova  j... napravio profil samo da  zaj.. kad  sam reko da sam spusio pun k.. na  HU

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

13

Re: glup sam ko k....

puki86 napisao:

kako me  neko od  frendova  j... napravio profil samo da  zaj.. kad  sam reko da sam spusio pun k.. na  HU

meni je odmah zvucalo ko zajebancija neka big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: glup sam ko k....

e moj dragi pero nije tebi lako, upoznat sam sa cinjenicom da je internet u zelini nesto skroz novo i jako zanimljivo (i to ti je super stvar) samo polako...a sto se tice tvog pitanja glupo mi je odgovarat uopce jer ja tebe nisam pitao zasto si ti nedavno odlucio doc sa svojim traktorom nasred zagreba i prosvjedovat sa svojim prijateljima iz hss-a.  neutral ALI kad te bas tolko zanima zasto sam ja pukiju napiso sto sam napiso mogu ti objasnit...pojednostavit cu ti primjer maksimalno. kad ti se pas pokaka nasred dnevne sobe neces ga podragat, nego ces ga malo lupiti po guzi da to iduci put ne napravi...e tako sam ti ja malo pukija lupio po guzi u nadi da ce drugi put odigrati bolje...mozda sam bio malo bezobrazan al to je dobronamjerno.
I nadam se da si sad shvatio da ja nisam ovdje doso da bi vrjeđao nekoga.

00

Re: glup sam ko k....

joskona napisao:

e moj dragi pero nije tebi lako, upoznat sam sa cinjenicom da je internet u zelini nesto skroz novo i jako zanimljivo (i to ti je super stvar) samo polako...a sto se tice tvog pitanja glupo mi je odgovarat uopce jer ja tebe nisam pitao zasto si ti nedavno odlucio doc sa svojim traktorom nasred zagreba i prosvjedovat sa svojim prijateljima iz hss-a.  neutral ALI kad te bas tolko zanima zasto sam ja pukiju napiso sto sam napiso mogu ti objasnit...pojednostavit cu ti primjer maksimalno. kad ti se pas pokaka nasred dnevne sobe neces ga podragat, nego ces ga malo lupiti po guzi da to iduci put ne napravi...e tako sam ti ja malo pukija lupio po guzi u nadi da ce drugi put odigrati bolje...mozda sam bio malo bezobrazan al to je dobronamjerno.
I nadam se da si sad shvatio da ja nisam ovdje doso da bi vrjeđao nekoga.

Da imaš pravo, evo baš neki  dan dobili 56kbs superbrzi modem te sa njim igram čak do 2 stola istovremeno.
Odlučio sam se na odlazak u zagreb sa svojim dajcom kako bih osigurao sebi i svojim sugradanima bolje sutra odnosno nadao sam se ISDN liniji pa je nakraju ispalo da sam jedini ja prosvjedovao ispred tcoma sa traktorom.
Kuda su otisli kolege seljaci iz HSS-a nije mi poznato.
Podsjecas me na jednog prijatelja koji je rođen 3 mjeseca prerano.

p.s. Imaš jednu tipku na tipkovnici, neki ju zovu space iliti razmak znam da je komplicirano za tebe da ju koristis ali probaj malo proogooglat(najpopularniji internet pretraživač) o tome. Naravno i sve moje primjedbe i zapažanja su dobronamjerna.

poz (skračenica od pozdrav )

Zadnji popravljao perozelina (11-04-2010 09:12:43)

club  heart  diamond  spade
00

Re: glup sam ko k....

ti si skroz skrenuo sa teme...al nema veze, i tak ti ja danas malo googlam i procitam da je phil ivey rođen 3mj prerano  wink

00