Tema: Pozdrav riboljupci

Student iz zaprešića, 23 god, početnik na NL4, merge mreža - craciswack

Prvi susret sa holdemom, imao sam prije malo više od godnu dana kad je frend kupio one najjadnije plasticne cipove u ¨Hocu to¨ i tu je pocelo... Prvi google search poslije toga mi je izbacio pokerlistings.com i eto i ja skužio da postoji online poker, skinuo partypoker softver i poceo igrat play chips. Malo po malo sam skinuo valjda 80% dostupnih sajtova da isprobam i najviše mi se svidio full tilt di sam poceo igrat svakodnevno playmoney PLO. I nakon par mjeseci odlucim je uplatit 50$, i naravno da sam to zdrobio za 2 tjedna big_smile na PLO10 (5buyina, danas se cudim kak je tak dugo i trajalo pez RB-a). Za razliku od drugih riba, ja sam krenuo učit omahu, everyone is solid na uNL jel tak  roll, i druga uplata je bila čim sam se vratio s mora (8mj) ali ovaj put 300 dolara, to sam igrao i mislim da nisam pobjeđivo rake na PLO10 al sam imo dobre pokušaje na PLO25 i PLO50 i sve u svemu 100$ plusa, dok nisam povuko polovicu a ostatak zdrobio na Razzu 3/6 limit uz masivan tilt, negdje 10 mj. prošle god. Svejedno, drago mi je da sam u tom periodu probao sve igre dostupne na FT (onda je i 7game već došo).

Nakon tog dana nisam igro online  do prije nekih mjesec i pol kad sam otkrio da na nordici daju 20 instant bonusa, uplatio 30 i krenuo ispočetka sa PLO4, a ono ćeg nisam bio svjestan da je ta igra veća nego PLO10 na FTu uz brdo magaraca i varijancu koja me uništila već prvi dan.  Slijedi reload na 30 $ i tako sam napokon poćeo igrat NL4  koji sam eto nakon mjesec dana počeo razbijat i skužio da Everyone is solid ne vrijedi  smile

Toliko o mojim dosadašnjim iskustvima, a daljnji napredak, znanje i neznanje, sreće i nesreće nadam se da ću dijelit sa vama ovdje na forumu  cool

Budite slobodni ostaviti poruku za dobru karmu, a vama želim sreću za stolovima i nemojte mi plašit ribe na mojim  tongue

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: Pozdrav riboljupci

Dobrodošao na forum. Super što imamo još jednog PLO igrača.

Slobodno pitaj što te je volja jer imamo jednog omaha profesionalca koji će ti moći odgovoriti na sva pitanja.

00