101

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

kao ni mojih AK vs TT (također nasih)

iskoristite pametno te chipove

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

102

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

evo ispao i ja... prvo izgubio dobar dio čipova na AI s QQ protiv A6, i onda ostatak s TT protiv AJs... sad sam se podsjetio zašto nikad ne igram turnire i sng.

00

103

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Lol to si bio ti, ja mislio netko sa pokerice. Nebi calo da sam znao. Sorry sad

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

djuma napisao:

evo ispao i ja... prvo izgubio dobar dio čipova na AI s QQ protiv A6, i onda ostatak s TT protiv AJs... sad sam se podsjetio zašto nikad ne igram turnire i sng.

Zvao sam frenda koji radi u unibetu i navodno je pokerica dala neku lovu da stvari idu "lakše" za njihove igrače, a činjenica da večina njihovih igrača večinom pobjeđuje kad su čak i underdog (što su najnovije informacije od naših kolega sa terena) potvrđuje ovu činjenicu i apeliram na robu i ostale članove pokerproa da izvrše pritisak na unibet i uplate veću svotu na unibetov račun od naših protivnika...

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

ja sam izgubio QQ vs AQ i KTs vs K9s, može bit da je niveaforman u pravu.

Zadnji popravljao salemetal (18-04-2010 21:42:39)

00

106

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

niveaformen napisao:
djuma napisao:

evo ispao i ja... prvo izgubio dobar dio čipova na AI s QQ protiv A6, i onda ostatak s TT protiv AJs... sad sam se podsjetio zašto nikad ne igram turnire i sng.

Zvao sam frenda koji radi u unibetu i navodno je pokerica dala neku lovu da stvari idu "lakše" za njihove igrače, a činjenica da večina njihovih igrača večinom pobjeđuje kad su čak i underdog (što su najnovije informacije od naših kolega sa terena) potvrđuje ovu činjenicu i apeliram na robu i ostale članove pokerproa da izvrše pritisak na unibet i uplate veću svotu na unibetov račun od naših protivnika...

lol nije valjda da već rastu oči od straha? lol

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

107

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

mile1988 osvojio -- čestitam

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

108

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

cestitam i ja smile  i svim ostalim clanovima koji su osvojili bodove cool
I da kako se to sad boduje i tko ce raditi te tabele roll

Zadnji popravljao Angellz (18-04-2010 22:32:11)

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Čestitam Mile!  cool

00

110

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

di ce bit lista bodova?

00

111

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Čestitke pobjedniku, Angeliz mislio sam da ti igraš za pokericu, sad tek vidim da si i ti naš.

00

112

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

lol a ja mislio da ti igras za pokericu roll

00

113

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Hvala na čestitkama!

Čestitke i svima ostalima koji su osvojili bodove za nas.

00

114

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Angellz napisao:

Lol to si bio ti, ja mislio netko sa pokerice. Nebi calo da sam znao. Sorry sad

draže mi je što si callao pa sam ispao nego da ostanem u igri jer me netko poštedio... sve ok smile

nego uvijek se iživciram kad vidim koliko sam vremena izgubio a ništa nisam napravio, zato kažem da ne volim igrati turnire i sng big_smile

čestitke mile wink tko je bio drugi i treći?

00

115

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

niveaformen napisao:
djuma napisao:

evo ispao i ja... prvo izgubio dobar dio čipova na AI s QQ protiv A6, i onda ostatak s TT protiv AJs... sad sam se podsjetio zašto nikad ne igram turnire i sng.

Zvao sam frenda koji radi u unibetu i navodno je pokerica dala neku lovu da stvari idu "lakše" za njihove igrače, a činjenica da večina njihovih igrača večinom pobjeđuje kad su čak i underdog (što su najnovije informacije od naših kolega sa terena) potvrđuje ovu činjenicu i apeliram na robu i ostale članove pokerproa da izvrše pritisak na unibet i uplate veću svotu na unibetov račun od naših protivnika...

moram priznati da ne kužim koji je cilj ove poruke? ! smile

00

116

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

A jbg, trebamo se malo stedit, bar napocetku. Nivei sam jednom foldo aseve na BB big_smile
Evo poredak
http://i64.servimg.com/u/f64/12/24/14/80/scree188.jpg

00

117

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

svaka čast, prva tri mjesta naša smile a što se tiče puštanja, rekao sam da nikad ne bih nikome pustio, nit bi tražio da meni netko pusti smile a nivea je, ne znam kako da ga nazovem... uglavnom, nije pitanje dal će naletiti, već kad će big_smile

Zadnji popravljao djuma (18-04-2010 22:59:58)

00

118

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Svaka čast. Dobri smo bili. Ja nažalost nisam stigao na turnir. sad

00

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

Ja isto nisam mogao danas, al sutra cu igrat

00

120

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

djuma napisao:

svaka čast, prva tri mjesta naša smile a što se tiče puštanja, rekao sam da nikad ne bih nikome pustio, nit bi tražio da meni netko pusti smile a nivea je, ne znam kako da ga nazovem... uglavnom, nije pitanje dal će naletiti, već kad će big_smile

pa vec je! vidis da nije u fondu! :card_spade

00

121

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

wow, svaka casst decki!

00

122

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

djuma napisao:
niveaformen napisao:
djuma napisao:

evo ispao i ja... prvo izgubio dobar dio čipova na AI s QQ protiv A6, i onda ostatak s TT protiv AJs... sad sam se podsjetio zašto nikad ne igram turnire i sng.

Zvao sam frenda koji radi u unibetu i navodno je pokerica dala neku lovu da stvari idu "lakše" za njihove igrače, a činjenica da večina njihovih igrača večinom pobjeđuje kad su čak i underdog (što su najnovije informacije od naših kolega sa terena) potvrđuje ovu činjenicu i apeliram na robu i ostale članove pokerproa da izvrše pritisak na unibet i uplate veću svotu na unibetov račun od naših protivnika...

moram priznati da ne kužim koji je cilj ove poruke? ! smile


ahahahhahhahaahahaahahhahaha

aj da me bar nesto oraspolozi posli ovakvog downswinga danas.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

123

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

chillin napisao:
djuma napisao:
niveaformen napisao:

Zvao sam frenda koji radi u unibetu i navodno je pokerica dala neku lovu da stvari idu "lakše" za njihove igrače, a činjenica da večina njihovih igrača večinom pobjeđuje kad su čak i underdog (što su najnovije informacije od naših kolega sa terena) potvrđuje ovu činjenicu i apeliram na robu i ostale članove pokerproa da izvrše pritisak na unibet i uplate veću svotu na unibetov račun od naših protivnika...

moram priznati da ne kužim koji je cilj ove poruke? ! smile


ahahahhahhahaahahaahahhahaha

aj da me bar nesto oraspolozi posli ovakvog downswinga danas.

djuma napisao:

svaka čast, prva tri mjesta naša smile a što se tiče puštanja, rekao sam da nikad ne bih nikome pustio, nit bi tražio da meni netko pusti smile a nivea je, ne znam kako da ga nazovem... uglavnom, nije pitanje dal će naletiti, već kad će big_smile

Kao pvo čestitam pobjednicima...bili ste bolji ovaj put!!!  sad

Quotao sam ove dvije poruke jer mislim da su ovakvi komentari od niveaformen totalno nepotrebni i bahati i pomalo uvredljivi! Da je itko drugi komentirao software, ne bih ništa rekao, ali mislim da nivea nije osoba u poziciji za komentiranje softwarea, barem ne na temelju iskustva sinoćnjeg turnira, a to i djuma potvrđuje u drugome quoteu...
Meni nije žao kada ispadnem od nekoga suludog natkupa ili više njih zaredom, a fala bogu, sve je to dio igre, i ja isto tako natkupim tu i tamo nekoga...ali kada gledam cijelu večer seriju dobivenih underdog all-in flopova, turnova i rivera...hmmm...

Dosta ljudi također ima pritužbe na Unibetov software, a ja osobno mislim da to nije lako, tj. nije uopće potkupljiva stranica...ipak je to 3 ili 4. stranica u europi ako se ne varam...pa bi mi bilo iznimno čudno da se žele zajebavat zbog nekih 500-ak € i hrpe nadobudnih Hrvata...promisli malo...  smile

sve u svemu druženje za stolom je ugodno, na chatu cijelo vrijeme neka zajebancija, igra dobra i baš mi je drago da su se sudarila ova dva foruma!  big_smile Vidimo se večeras!!!

p.s. pozdrav Tilt89-u i sorry za onaj minraise tvoga 3beta...bilo mi je fora!!!  big_smile

00

124

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

equusDU napisao:
chillin napisao:
djuma napisao:

moram priznati da ne kužim koji je cilj ove poruke? ! smile


ahahahhahhahaahahaahahhahaha

aj da me bar nesto oraspolozi posli ovakvog downswinga danas.

djuma napisao:

svaka čast, prva tri mjesta naša smile a što se tiče puštanja, rekao sam da nikad ne bih nikome pustio, nit bi tražio da meni netko pusti smile a nivea je, ne znam kako da ga nazovem... uglavnom, nije pitanje dal će naletiti, već kad će big_smile

Kao pvo čestitam pobjednicima...bili ste bolji ovaj put!!!  sad

Quotao sam ove dvije poruke jer mislim da su ovakvi komentari od niveaformen totalno nepotrebni i bahati i pomalo uvredljivi! Da je itko drugi komentirao software, ne bih ništa rekao, ali mislim da nivea nije osoba u poziciji za komentiranje softwarea, barem ne na temelju iskustva sinoćnjeg turnira, a to i djuma potvrđuje u drugome quoteu...
Meni nije žao kada ispadnem od nekoga suludog natkupa ili više njih zaredom, a fala bogu, sve je to dio igre, i ja isto tako natkupim tu i tamo nekoga...ali kada gledam cijelu večer seriju dobivenih underdog all-in flopova, turnova i rivera...hmmm...

Dosta ljudi također ima pritužbe na Unibetov software, a ja osobno mislim da to nije lako, tj. nije uopće potkupljiva stranica...ipak je to 3 ili 4. stranica u europi ako se ne varam...pa bi mi bilo iznimno čudno da se žele zajebavat zbog nekih 500-ak € i hrpe nadobudnih Hrvata...promisli malo...  smile

sve u svemu druženje za stolom je ugodno, na chatu cijelo vrijeme neka zajebancija, igra dobra i baš mi je drago da su se sudarila ova dva foruma!  big_smile Vidimo se večeras!!!

p.s. pozdrav Tilt89-u i sorry za onaj minraise tvoga 3beta...bilo mi je fora!!!  big_smile

Suglasan sam sa svime što je Equus napisao!

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

125

Re: Borba foruma PokerPro vs. Pokerica

1.ch1nch
2.miro57
3.adzivu
4.mile1988
5._dsaw_
6.joker_1811
7.__Sale__
8.gmiko
9.Drzih
10.rounder1984 - jos treba nick PROMJENI AKO OVAJ NE ODGOVARA
11.pokerpro06
12.kriss - mozda
13.puki986
14.niveaformen
15. __GI__
16. perozelina
17. fakker11
18.Angellz
19. SonyVK

Ako ima još kakvih promjena slobodno ih napravite, da se ne ganjamo međusobno kao ja i Angellz sinoć

Zadnji popravljao SonyVK (19-04-2010 10:40:24)

00