26

Re: Verfikacija kartice na MB

djuma probaj pogledat prvo tamo di se upisuje taj iznos dal ima mijesto za uplodanje dokumenata, ako ne ond odi tamo di sam prije napisao, i napiši im da ti je glavna valuta na deviznom različita od valute na moneybookersu tako da nikako nemožeš dobit točan iznos (to je inače bio slučaj kod mene, devizni usd, a moneybookers eur pa ajd ti pogodi, a tečajevi su u x+ decimala)

00

27

Re: Verfikacija kartice na MB

krang5 napisao:
Tilt napisao:

Lijepo su mi u banci rekli da su mi s moneybookersa skinuli 1,86$ za verfikaciju, i ja lijepo to upisem, i kaze da je neispravno.. Kartica je pbz visa electron.. Jel imao netko slicnih problema?

danas probao verificirat, isti problem... @tilt: je li ti upalilo nakon nekoliko dana? mislim je si dobio neki drugi iznos od banke koij se pokazo točnim

btw odnos prema korisnicima im je nevjerojatno maćehinski

mora, napiši na papir iznos koji ti je sada i čekaj dok se promijeni, obično par dana, odmah če ti pisati i točno kome je poslan.
nemoj bezveze utipkavat jer ako se nevaram nemaš bezbroj pokušaja, ili imaš ali ono ako fulaš 3 puta moraš čekat neko vrijeme. Pročitaj, makar ja sam to radio još dok sam kladu drapo tak da neznam.

00

Re: Verfikacija kartice na MB

cgreen napisao:

djuma probaj pogledat prvo tamo di se upisuje taj iznos dal ima mijesto za uplodanje dokumenata, ako ne ond odi tamo di sam prije napisao, i napiši im da ti je glavna valuta na deviznom različita od valute na moneybookersu tako da nikako nemožeš dobit točan iznos (to je inače bio slučaj kod mene, devizni usd, a moneybookers eur pa ajd ti pogodi, a tečajevi su u x+ decimala)

meni jedna stvar nije jasna..imam devizni u erste banci,€ po defaultu..i kad sam sa bet365 isplatio $,isplatili mi dolare,nisu mi pretvarali u €..fora je sto je devizni za sve devize i ne vidim zasto bi oni pretvarali..druga je prica s djumom,on,ako se ne varam,ima MB u kunama a na deviznom nema kuna,zato on ima problema..a tebi koji imas $ i € ne vidim zasto se dogodio problem..ja trenutno imam $ i € na deviznom i fino se vidi koliko i otkuda,sve u cent..

00

29

Re: Verfikacija kartice na MB

antoniob napisao:
cgreen napisao:

djuma probaj pogledat prvo tamo di se upisuje taj iznos dal ima mijesto za uplodanje dokumenata, ako ne ond odi tamo di sam prije napisao, i napiši im da ti je glavna valuta na deviznom različita od valute na moneybookersu tako da nikako nemožeš dobit točan iznos (to je inače bio slučaj kod mene, devizni usd, a moneybookers eur pa ajd ti pogodi, a tečajevi su u x+ decimala)

meni jedna stvar nije jasna..imam devizni u erste banci,€ po defaultu..i kad sam sa bet365 isplatio $,isplatili mi dolare,nisu mi pretvarali u €..fora je sto je devizni za sve devize i ne vidim zasto bi oni pretvarali..druga je prica s djumom,on,ako se ne varam,ima MB u kunama a na deviznom nema kuna,zato on ima problema..a tebi koji imas $ i € ne vidim zasto se dogodio problem..ja trenutno imam $ i € na deviznom i fino se vidi koliko i otkuda,sve u cent..

nije tako, ti možeš imati više deviza na deviznom (uplata), ali probaj pretvorit sve novce u devizu koja ti nije glavna i probaj napravit depozit reči če ti da nemaš novaca na kartici (mislim na internet, neznam za bankomat). Moj bratič je bio u siriji (vojnik) i cura mi njegova dala 20 eura za skype, a glavna valuta mi je dolar, morao sam se vratiti u banku da promijenim u dolare (još nisam imao internet bankarstvo). Ovako je bar u pbz-u al mislim da je isto u svim bankama. Znači za depozit, ebay i sl. samo glavna valuta.

Meni i kad cashoutam s monybookera (eur) na deviznom pretvori u usd.

Zadnji popravljao cgreen (19-05-2010 15:23:43)

00

30

Re: Verfikacija kartice na MB

cgreen napisao:

Meni i kad cashoutam s monybookera (eur) na deviznom pretvori u usd.

Otvoris si devizni u $ i problem rijesen smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

31

Re: Verfikacija kartice na MB

pa i je u dolarima ali moneybooker je u eurima, al kužim kaj si mislio, ma mene to nimalo ne smeta. Inače moneybooker više i ne koristim, ima fee 14kn, a direktno na karticu zero a i brže mi je. Al opet dobro ga je imati, prije nekog vremena još dok sam još na noiqu bio imali su nekih problema oko direktnog card cashouta, pa je moneybooker spasio stvar.

00

Re: Verfikacija kartice na MB

cgreen napisao:
antoniob napisao:
cgreen napisao:

djuma probaj pogledat prvo tamo di se upisuje taj iznos dal ima mijesto za uplodanje dokumenata, ako ne ond odi tamo di sam prije napisao, i napiši im da ti je glavna valuta na deviznom različita od valute na moneybookersu tako da nikako nemožeš dobit točan iznos (to je inače bio slučaj kod mene, devizni usd, a moneybookers eur pa ajd ti pogodi, a tečajevi su u x+ decimala)

meni jedna stvar nije jasna..imam devizni u erste banci,€ po defaultu..i kad sam sa bet365 isplatio $,isplatili mi dolare,nisu mi pretvarali u €..fora je sto je devizni za sve devize i ne vidim zasto bi oni pretvarali..druga je prica s djumom,on,ako se ne varam,ima MB u kunama a na deviznom nema kuna,zato on ima problema..a tebi koji imas $ i € ne vidim zasto se dogodio problem..ja trenutno imam $ i € na deviznom i fino se vidi koliko i otkuda,sve u cent..

nije tako, ti možeš imati više deviza na deviznom (uplata), ali probaj pretvorit sve novce u devizu koja ti nije glavna i probaj napravit depozit reči če ti da nemaš novaca na kartici (mislim na internet, neznam za bankomat). Moj bratič je bio u siriji (vojnik) i cura mi njegova dala 20 eura za skype, a glavna valuta mi je dolar, morao sam se vratiti u banku da promijenim u dolare (još nisam imao internet bankarstvo). Ovako je bar u pbz-u al mislim da je isto u svim bankama. Znači za depozit, ebay i sl. samo glavna valuta.

Meni i kad cashoutam s monybookera (eur) na deviznom pretvori u usd.

ja govorim za withdraw..s bet365 na karticu isplacivao $ a devizni mi € po defaultu i nisam jos imao ni jednog dolara gore,nikad..ali mi withdrawalo u $ na devizni..cisto sam se iznenadio,jer sam ocekivao da ce automatski pretvoriti u €,ali nije..

00