Tema: uplatom do free softvera

Želim ubaciti na neku poker sobu 50 eura i lagano igrati. Ono što me pri tom zanima u koju bi sobu mogao, a da sa tom uplatom dobijem nekakva koristan softver i da nije hem.
Isto tako me interesira dali softver dobivam odmah nakon uplate i dali postoje neka ograničenja tipa : da ga mogu koristiti samo u toj sobi, da moram osvojiti određene poene...

Naravno i koji softver da uzmem. Igrat ću najviše sitgo turnire sa većim brojem ljudi, eventualno nešto cash.

Zadnji popravljao karik (23-04-2010 13:59:48)

00

Re: uplatom do free softvera

ako imaš hem, pogledaj si spadeeye, program koji prati di su koji igrči tak ak imaš vlastitih fiševa lako ih nađeš i opčenito dobre stolove, sam pazi za kju mrežu trebaš, ili imaš tournament indicator dobar za turnire ja imam obični al ne koristim zog hema, a ovaj je super za turnire jer ti računa  "m" i slične stvai a i prati igrače al nema hud več u tablici, eto tog sam se ja sjetio

00

3

Re: uplatom do free softvera

cgreen hvala

Interesira me imam li nekakve dodatne obaveze kada se dobije neki program  na ovaj način, u smislu da moram nakupiti određeni broj bodova i sl.

što se hem tiče,njega nemam, već se krpam sa trial verzijom.Mislite da bi ipak trebalo nabaviti prvo njega? Koliko znam ovaj trial se da reinstalirati neograničeno mnogo puta, pa mi nije žurba da dođem do pune licence.

00

Re: uplatom do free softvera

ja sam počeo s holdem indicatorom, za njega je tad bilo ovak: izabereš stranicu i odmah dobiš licencu za korištenje na toj stranici al tek kad skupiš 500 raked handova možeš i na drugim stranicama, on ti netreba al je dobra njegova verzija za turnire "tournament indicator" super program za turnire, pa je situacija vjerojatno ista. Za hem je naprimjer drugačije, prvo trebaš skupit bodove pa onda dobiš licencu, bar sam ja tako preko noiq pokera, al kad skupiš to i dobiš licencu kao da si ga i kupio imaš sva prava, update i sl.  E sad za spadeeye sam čuo preko nekog trening videa, malo pogledao na netu i planiram s vremnom ubosti taj ili sličan neki program, mislim da i hem ima neki svoj upgrade ali ga treba platiti, uglavnoml neznam kakva je situacija za free licence, ali imaju tu opciju provjerio sam, treba malo na stranici pogledati ili kontaktirati suport. To ti je kaj znam, al ima ovdje puno upučenijih ljudi pa malo pričekaj ili postavi konkretnija pitanja kad se odlučiš za nekaj, i vjerujem da češ nač na sve odgovore. poz

e sad sam vidio u tvom postu da bi večinom igrao sit and go onda bi ti tournament indicator bio dobar, pogledaj malo njegov review od marty smitha imaš i videe, da se ne zahebeš pa ti bude žao. uglavnom dosta ga ljudi hvali jedino on pokazuje koliki je m igrača i slične stvri bitne za turnire.

Zadnji popravljao cgreen (23-04-2010 15:54:02)

00

5

Re: uplatom do free softvera

Hvala

mislim da ću  tournament indicator uzeti. samo još razmišljam preko Titana ili Everesta. Bitno mi je da ima dosta prometa i velik izbor dobrih sigo turnira na niskim limitima. Da mogu startat buy in 1 euro/dolar

00

Re: uplatom do free softvera

a jel ima nesto za pokertracker?
Neki takav indicator program?

00

7

Re: uplatom do free softvera

Nema,ali ima jedan program koji ima kalkulator.
pgledaj na googlu -PokerOffice 5

00

8

Re: uplatom do free softvera

moze li meni neko pojasnit o cemu se ovdje radi?
uplatis na neki poker klijent i sakupis odredeni broj bodova i dobijes neki poker program? Ili
Hvala

00

Re: uplatom do free softvera

Karik mislim da hem ubacuje nešto slično tournament indicatoru za sit&go, al če se plačat ko i oni drugi dodaci neznam točno treba pogledat, ako još nisi ništa ubado prosurfaj



nicpa da, 99 posto poker alata ima free license ponudu, otvori stranicu i negdje nađi free license i tam su ti uvijeti itd...

00

10

Re: uplatom do free softvera

Već sam preko titana uzeo TI. Ono što TI nudi a HEM nema jedino je računanje pot i win oddsa te računanje koliko je tko "kratak/dug" sa stakeom do kraja turnira. E sad nisam siguran da je računanje pot i win oddsa presudno bitno u turnirima jer znamo da  je cilj ne ispasti a ne ganjati oddse.

Zadnji popravljao karik (29-04-2010 18:02:12)

00

11

Re: uplatom do free softvera

cgreen hvala  :card_spade

00