Tema: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

Ovo je dvadeseti hand i meni prvi koji igram, na protivnike nemam nikakve readove jer sam još igrao dva HUsng stola pa nisam baš pratio. Znam samo da UTG ima statse 25/5 a BTN 33/0.
Call ili fold?

____________________                  

Full Tilt Poker, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t20
Big Blind: t40

BTN (t2710)
SB (t3290)
BB (t5345)
UTG (t2745)
UTG+1 (t3120)
MP (t5930)
MP+1 (t3240)
MP+2 (t3085)
CO (FindingNemoCRO) (t2880)

CO (FindingNemoCRO) has M value 48

Dealt to CO (FindingNemoCRO)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KD.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KS.png

Preflop: (Pot is: t60)

UTG calls t40, UTG+1 calls t40, MP folds, MP+1 calls t40, MP+2 folds, CO (FindingNemoCRO) raises to t240, BTN calls t240, SB & BB fold, UTG calls t200, UTG+1 folds, MP+1 calls t200

Flop: (Pot is t1060, 4 players)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/4D.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/5D.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/6D.png
UTG checks, MP+1 checks, CO (FindingNemoCRO) bets t725, BTN raises to t2470 (All-In), UTG raises to t2505 (All-In), MP+1 folds

Turn: (Pot is t6760, 3 players, 2 all-in)


River: (Pot is t6760, 3 players, 2 all-in)


                                                                     
Total Pot: t6760 | Rake: t6760




00

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

plz nemoj foldat big_smile

I can't win if I fold?
00

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

ovde si protiv seta skoro uvjek, stim da je 4 way pot bio, svega se tu moze nac. ..  i vjerojatno Ad .
Ja bi to fold.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

neutral  78 ulazi u BTN-ov range kao i  Axs (eventualno 56s ali tesko) kao i more limpanih malih pocket parova... nakon 2 allina ne vjerujem da si dobar (makar mozda to rade i sa JJ+?). Zanima me odgovor strucnjaka na ovo.. izgleda zanimljivo a neznam kako bih postupio - vjerojatno bih foldao na ovako drawy boardu sa 2 all ina i vjerojatno nebi pogrijesio neutral

Zadnji popravljao Bebach (24-04-2010 17:04:23)

00

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

ajoj pa zasto uvijek villaine stavljate na top rangea na smallBI mttovima

ovdje ljudi rade cudesa

istina, nekad ces vidjeti set, straight, ali to ce biti tako mali postotak puta da jednostavno nema smisla se previse zamarati sa ovim
da je rijec o nekom regfestu na $100r+ i slicno, onda je druga prica


ovdje ces masu puta gledati u nut fd, nutfd+par, TP+strejtdraw i slicno, nekad cak samo tp

ti imas overpar sa 2nutfd sto je ako se ukalkuliraju svi novci koji su u potu  kada ti dodjes na red, cisti call
zatvori oci i reci pot odds

nh (ak nisi foldo)

Zadnji popravljao hEadAche (24-04-2010 18:44:58)

I can't win if I fold?
00

6

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

Znas sta bi Jonatan Little rekao.. Sad lijepo mozemo ispast i ic spavat, ili dobit masu zetona s kojima cemo osvojit turni..  tongue

00

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

ja sam isto za call ovdje

puno sam puta vidio u manjim MTT-ovima da ljudi all-inaju sa svakakvim kartama na ovakav board...

mislim da se rizik svakako isplati, ako dobiješ imaš super poziciju za ostatak turnira

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

8

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

Ja ovdje nikad ne bih stackoffao, UTG-ov check-raise na flopu kad iza sebe ima 4 igrača jednostavno izgleda superjako i dao bih mu kredit da nas ovdje većinu vremena beata - da želi "zaštitit" nekakav marginalni hand, često bi ovdje donkbetao. Protiv BTN-ovog rangea vjerojatno prilično dobro stojimo i kad bi UTG check-foldao, imali bi relativno jednostavan call.

00

9

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

Vidim da si callao. u velikoj vecini slucajeva bi bio fist pump snap call.

oh, i veci pfr, ja bi tu nekih 350-400. U ranoj fazi turnira sa KK+ volim radit puno vece raisove od standardnih da protivnicima ne dam dobre oddse da callaju sa suited connectorima i ostalim pizdarijama

Zadnji popravljao Adži (25-04-2010 14:05:57)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

stao bi sekundu... pomislio 'bit ce vruce' i kolao...

a ovo tu si skoro uvijek protiv seta....  looooool, nisi ti svjestan sta ljudi rade iako ovaj drugi sto je pratio all in mora imati nesto...

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

ja tu guram set, a vjerujem i svak ostali

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

12

Re: FTP, 16.5k$ GTD, a što sad???

Ja sam callao. Mislio sam si da sam bar od jednog slabiji, ali sam se nadao da nitko nema A :card_diamond   tongue
BTN je imao set 4 a UTG A :card_diamond Qx i turn je došao  :card_diamond

00