Tema: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

Nadam se da tema nije vec bila...

da li imate neke rituale,seanse dok igrate i ubedjeni ste da to ima veze sa rezultatima u pokeru ?  big_smile

Evo ja naprimer primetio sam da svaki puta izgubim kada sedim za stolicom i prekrstim noge,zvuci ludo i blesavo..Ali evo i jutros sam namerno probao..I popusim jedan BR i spustim noge i vratim ga za minut lol

Ajde da čujem vas  cool

00

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

Nisam uopče praznovjeran...

Što se tiče ovog s prekriženim nogama, mislim da ima veze s biologijom...
Neznam dal je to baš s prekriženim nogama, ali znam da neke poze, smanjuju dotok krvi u mozak i čovjek više nemože tako dobro razmišljati i biti koncentriran kao u normalnoj pozi...

00

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

Ma bemti biologiju kad ja imam AA a on A 10 i izadju 10 10  lol

Moguca je i ta tvoja tvrdnja  smile

00

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

Big_Gambler napisao:

Ma bemti biologiju kad ja imam AA a on A 10 i izadju 10 10  lol

Ah, dobro, to je bila varianca...

00

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

roba59 napisao:
Big_Gambler napisao:

Ma bemti biologiju kad ja imam AA a on A 10 i izadju 10 10  lol

Ah, dobro, to je bila varianca...

hahahaa

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

6

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

roba59 napisao:

Nisam uopče praznovjeran...

Što se tiče ovog s prekriženim nogama, mislim da ima veze s biologijom...
Neznam dal je to baš s prekriženim nogama, ali znam da neke poze, smanjuju dotok krvi u mozak i čovjek više nemože tako dobro razmišljati i biti koncentriran kao u normalnoj pozi...

zar prekrižene noge nebi trebale povećati dotok krvi u mozak big_smile

00

7

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

pa naravno uvijek počešem jaja za sreču .. više ni ne rastu dlake na njima big_smile


... šalim se - pa i nisam praznovijeran ali zabavljaju me takve stvari .. npr kada netko ne mjenja gače jer dobiva i te fore

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

Big_Gambler napisao:

Nadam se da tema nije vec bila...

da li imate neke rituale,seanse dok igrate i ubedjeni ste da to ima veze sa rezultatima u pokeru ?  big_smile

Evo ja naprimer primetio sam da svaki puta izgubim kada sedim za stolicom i prekrstim noge,zvuci ludo i blesavo..Ali evo i jutros sam namerno probao..I popusim jedan BR i spustim noge i vratim ga za minut lol

Ajde da čujem vas  cool

ja ne mogu prekrstit noge pa ne gubim nikad

00

9

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

Jako zanimljiva stvar, ali mislim da u tome praznovjerju ima nešto. Dobivaš dodatnu dozu samopouzdanja (iako toga i ne valja previše? ali i dozu sigurnosti neke. Ja npr kada igram uvijek slušam house muziku. Iako stvarno kratko aktivno igram (mjesec dana) uz house muziku čuda radim.  smile

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

niveaformen napisao:

ja ne mogu prekrstit noge pa ne gubim nikad

To se hvališ sa svojim strateškim područjem?  big_smile
Ima to veze s pozitivnim razmišljanjem, kad si u bedu ti ništa nejde od ruke, a kad si dobre volje i pozitivno razmišljaš odma ti je lakše igrati i u pravilu ti bolje ide.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

Ja nekad imam rituale da kad imam 27o stisnem all-in i držim gumb par sekundi i onda maknem i otpustim... Ili npr. pogotovo me živcira kad se vozim u autu na stražnjem sjedalu i stalno se hvatam za kvaku neki ritual, moram je par puta onako ispipati, uhvatiti i mrvicu povući i vratiti... Zvuči opasno, ali jbg  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

12

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

ja imam poseban desktop koji sam napravil u photoshopu posebno za poker s nekim tablicama, simbolima za sreču, gore je slika pc setupa s herman miller stolicom i sl. lol,  znao sam ga promijenit al mi je bed pa uvijek vratim

00

13

Re: Da li ste praznoverni? (konkretno u pokeru)

Ovo je tema za mene!!!
Ja sam istrzivao onak, dali ta sreca ima utjecaja i dosao sam do ovih zakljucaka.

Sreca postoji!!!

Pokusao sam ja s tim praznovjernim glupostima, ali vjerujte mi to ne sljaka, samo ce vas jos vise izivcirat.
Sad se drzim one od jednog vrlo popularnog gospodina iz amerike: Sto vise radim, vise srece imam.
Dakle sto se vise trudim, sto vise kalkuliram, gledam statse od igraca, vise srece imam.
Uglavnom, imam neki nacin s kojim utvrdim dali imam srece z koji dan, uglavnom utvrdjujem dali imam nesrece, jer da mi je sreca na nula, dakle da nije negativna ja bi zaradio, pa s toga kada igram SNG i ako popusim 2 puta za redom s AA i KK a protivnik mi ima random ruke onda se radi o danu kada bolje ne igrat vise. A kada me pomazi sreca, ponekad me pomazi onda znam dobit 50% SNGoova (odigram vise od 20 njih po seansi)

Ako mislite da ste nesretni samo na jednoj stranici, vjerujte me, odete na drugu i vasa nesreca ide s vama, pokusao sam i to, igram trenutno na 3 stranice i na sve tri sam donio svoju nesrecu za taj dan.

00