Tema: stvarno cudna ruka

ne znam sta mi je ovdje cudnije, call sa Q high, ne okretanje karti, okretanje od strane dilera...hahaha ma pogledajte sami...:D

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

Re: stvarno cudna ruka

lol, nije call sa Q high nego taj lik koji je imao Q5s je betao 3 streeta sa flopanim flush-drawon, na riveru je isto betao pošto je promašio, a ovaj idol koji je callao sa K high je okreto karte ko ringišpil i gurao pod žetone   lol

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: stvarno cudna ruka

bilo je Q :card_club 6 :card_club
check/raisao je flop, betao turn i check callao sa Q high
i u pravu je da je pot trebao dobiti jer se onaj glupi DeWolfe (Full Tilt pro) preseravao i glumio majmuna

assumption is the mother of all f ups

00

4

Re: stvarno cudna ruka

Rexonja napisao:

lol, nije call sa Q high nego taj lik koji je imao Q5s je betao 3 streeta sa flopanim flush-drawon, na riveru je isto betao pošto je promašio, a ovaj idol koji je callao sa K high je okreto karte ko ringišpil i gurao pod žetone   lol

wtf

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

5

Re: stvarno cudna ruka

ne zna se ko je veca konjina   lol

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

6

Re: stvarno cudna ruka

bahahahahah koja ruka. wtf je ovaj callao s Q high?

00

Re: stvarno cudna ruka

Ovaj frajer sa Q high je naprosto gmaz.

00

8

Re: stvarno cudna ruka

salemetal napisao:

Ovaj frajer sa Q high je naprosto gmaz.

taj frajer je Tobias "pokernoob" Reinkemeier i neki dan je uzeo Monte Carlo High Rollers Event

i da, Tobias je u potpunom pravu bio tu. njemu ide pot jer nemozes pokazat samo jednu kartu, ili obje ili muck, a kreten de wolfe je pokazo K i bacio obje karte u muck

Zadnji popravljao Adži (02-05-2010 23:45:00)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: stvarno cudna ruka

Adzi napisao:

taj frajer je Tobias "pokernoob" Reinkemeier i neki dan je uzeo Monte Carlo High Rollers Event

Ovo je nebitno.

Adzi napisao:

i da, Tobias je u potpunom pravu bio tu. njemu ide pot jer nemozes pokazat samo jednu kartu, ili obje ili muck, a kreten de wolfe je pokazo K i bacio obje karte u muck

Očito je vido da je De Wolfov K high najbolji hand i nije muckao svoj.
Ne čuje se što mu je rekao, ali je moralno dno napravit ovako što i onda se naslađivat kasnije, kao šećer na kraju.

Ps. da naddodam:  Tobias "pokernoob" Reinkemeier je govno.

Zadnji popravljao salemetal (03-05-2010 00:01:01)

00

10

Re: stvarno cudna ruka

Ko ga jebe, sta nije uredno pokazao svoj K high hand, mucko ga je i gotovo...

00

11

Re: stvarno cudna ruka

salemetal napisao:
Adzi napisao:

taj frajer je Tobias "pokernoob" Reinkemeier i neki dan je uzeo Monte Carlo High Rollers Event

Ovo je nebitno.

Adzi napisao:

i da, Tobias je u potpunom pravu bio tu. njemu ide pot jer nemozes pokazat samo jednu kartu, ili obje ili muck, a kreten de wolfe je pokazo K i bacio obje karte u muck

Očito je vido da je De Wolfov K high najbolji hand i nije muckao svoj.
Ne čuje se što mu je rekao, ali je moralno dno napravit ovako što i onda se naslađivat kasnije, kao šećer na kraju.

Ps. da naddodam:  Tobias "pokernoob" Reinkemeier je govno.


Da je pokazo obje karte ok. sam si je kriv.
na 2+2 se vodila rasprava o tome i svi su stali na Tobiasovu stranu.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: stvarno cudna ruka

Adzi, ne kažem da je De Wolfe trebao dobiti pot, ako je pravilo da treba pokazati obe ili je muck, onda je muck. Ja samo komentiram Tobiasov postupak u situaciji kad je znao da ima lošiji hand.

00

Re: stvarno cudna ruka

salemetal napisao:
Adzi napisao:

taj frajer je Tobias "pokernoob" Reinkemeier i neki dan je uzeo Monte Carlo High Rollers Event

Ovo je nebitno.

Adzi napisao:

i da, Tobias je u potpunom pravu bio tu. njemu ide pot jer nemozes pokazat samo jednu kartu, ili obje ili muck, a kreten de wolfe je pokazo K i bacio obje karte u muck

Očito je vido da je De Wolfov K high najbolji hand i nije muckao svoj.
Ne čuje se što mu je rekao, ali je moralno dno napravit ovako što i onda se naslađivat kasnije, kao šećer na kraju.

Ps. da naddodam:  Tobias "pokernoob" Reinkemeier je govno.

+1

Ne mora se za sve gledati pravila i zakon.Inteligencija,logika,ponos je sto ovaj krele nema.
Zamisli da ovo netko napravi za stolom sa Doyleom i ovim ostalim old school igracima.
Ovi mladi govnari upropastaju jedinu profesiju na svijetu u kojoj jos uvijek rijec i ponos nesto znace.

Edit: Nije jedina profesija,mafija je isto tu.

Zadnji popravljao croman19 (03-05-2010 00:18:47)

00

Re: stvarno cudna ruka

Ja bi na njegovom mjestu isto napravio, ne bi muckao hand. Kakvo moralno dno, čovjek igra poker i vidio je priliku. Pa nije mu ovaj prijatelj nego su suparnici. I nije se opće naslađivao, samo je stisnuo ruku, kaj je tu čudno? Meni ništa.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: stvarno cudna ruka

@croman drugo je televised poker, a drugo običan turnir s gomilom igrača koji nemaju pojima o pravilima. naravno u ovom filmiću bi trebali imati ali to nije bitno.
Inteligenciju i logiku ima, a ponos nema veze s ovim.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: stvarno cudna ruka

Rear_Admiral napisao:

@croman drugo je televised poker, a drugo običan turnir s gomilom igrača koji nemaju pojima o pravilima. naravno u ovom filmiću bi trebali imati ali to nije bitno.
Inteligenciju i logiku ima, a ponos nema veze s ovim.

Nekad bi logika i common sence trebali biti iznad zakona i pravila,vidis da si izgubio ruku i protivnik se slucajno zeznuo i nenamjerno pogrijesio a ti imaj stila i ponosa.

00

17

Re: stvarno cudna ruka

croman19 napisao:
Rear_Admiral napisao:

@croman drugo je televised poker, a drugo običan turnir s gomilom igrača koji nemaju pojima o pravilima. naravno u ovom filmiću bi trebali imati ali to nije bitno.
Inteligenciju i logiku ima, a ponos nema veze s ovim.

Nekad bi logika i common sence trebali biti iznad zakona i pravila,vidis da si izgubio ruku i protivnik se slucajno zeznuo i nenamjerno pogrijesio a ti imaj stila i ponosa.

+1, ovaj švaba je baš išao angleshootat - jedan pravi profesionalac koji poštuje poker etiquette (jel imamo mi prijevod za ovaj pojam btw.?) ne bi nikad to išao radit.. Al jebiga, ne moš od svih očekivat fair play..

00

Re: stvarno cudna ruka

Rear_Admiral napisao:

Ja bi na njegovom mjestu isto napravio, ne bi muckao hand. Kakvo moralno dno, čovjek igra poker i vidio je priliku. Pa nije mu ovaj prijatelj nego su suparnici. I nije se opće naslađivao, samo je stisnuo ruku, kaj je tu čudno? Meni ništa.

Svašta... Nema, veze, imaš pravo na mišljenje, bez obzira kako loše i krivo meni zvuči.

A ako tebi ono na kraju nije izgledalo kao naslađivanje, pogledaj opet.

00

19

Re: stvarno cudna ruka

Zasto bi bilo moralno dno kad je covjek odigrao po pravilima. Na riveru se karte okrecu, nije pravilo da jedan kaze imam full house a drugi mu povjeruje na rijec i kaze bravo stari, ja imam boju ali ako ti kazes da imas full onda si jaci, ne moras mi ni karte okrenuti, vjerujem ti. Meni je zabavno kako mu je Wolf rekao da ima K high a ovaj ga pitao da okrene obje karte. DeWolf nije htio!! pokazati obje karte, pravio se pametan, mislio da je ionako izgubio pot nakon sto ga je pokernoob callao i bacio karte. Pa ako je vec bio toliko pametan i mislio da je slabiji i nije vidio potrebe da okrene svoje karte, sta se onda ima buniti nakon sto je muckao. Kao da ja na turnu bacim karte protivnik okrene blef i ja sad idem vaditi svoje karte iz mucka i trazim da se igra dalje. Jednom kad si bacio karte adios amigos...

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

20

Re: stvarno cudna ruka

croman19 napisao:
Rear_Admiral napisao:

@croman drugo je televised poker, a drugo običan turnir s gomilom igrača koji nemaju pojima o pravilima. naravno u ovom filmiću bi trebali imati ali to nije bitno.
Inteligenciju i logiku ima, a ponos nema veze s ovim.

Nekad bi logika i common sence trebali biti iznad zakona i pravila,vidis da si izgubio ruku i protivnik se slucajno zeznuo i nenamjerno pogrijesio a ti imaj stila i ponosa.

wtf nije se de wolfe il kak vecslucajno zeznuo neg je iso muckat karte tak da ovaj ne vidi sta je on imo. jednostavno je frajer mislio da nema sanse da je jaci tu pa je iso muckat karte. sam si je kriv

00

21

Re: stvarno cudna ruka

salemetal napisao:

A ako tebi ono na kraju nije izgledalo kao naslađivanje, pogledaj opet.

Meni izgleda ko, "to, ipak sam ja u pravu"...

00

Re: stvarno cudna ruka

roba59 napisao:
salemetal napisao:

A ako tebi ono na kraju nije izgledalo kao naslađivanje, pogledaj opet.

Meni izgleda ko, "to, ipak sam ja u pravu"...

Mislim na dio kad De wolfe mucka a ovaj baja okrene karte i  nabije šakom o stol ----->  "in your face, bitch".

00

23

Re: stvarno cudna ruka

To je ono "Nemoj pokazat obadvije karte, nemoj picka ti materina big_smile big_smile "

00

Re: stvarno cudna ruka

WTF napisao:

Zasto bi bilo moralno dno kad je covjek odigrao po pravilima. Na riveru se karte okrecu, nije pravilo da jedan kaze imam full house a drugi mu povjeruje na rijec i kaze bravo stari, ja imam boju ali ako ti kazes da imas full onda si jaci, ne moras mi ni karte okrenuti, vjerujem ti. Meni je zabavno kako mu je Wolf rekao da ima K high a ovaj ga pitao da okrene obje karte. DeWolf nije htio!! pokazati obje karte, pravio se pametan, mislio da je ionako izgubio pot nakon sto ga je pokernoob callao i bacio karte. Pa ako je vec bio toliko pametan i mislio da je slabiji i nije vidio potrebe da okrene svoje karte, sta se onda ima buniti nakon sto je muckao. Kao da ja na turnu bacim karte protivnik okrene blef i ja sad idem vaditi svoje karte iz mucka i trazim da se igra dalje. Jednom kad si bacio karte adios amigos...

Pa pusti pravila i koristi malo mozak.
Betas na riveru sa K high i dobijes call od protivnika,naravno da ces prvo ici muckati ruku jer nema sanse da imas best hand.
Onaj tutko tamo umjesto da mucka hand nakon sto ovaj pokazuje K high jer zna da je izgubio hand on pocinje neku svoju igru i moli Boga da se ovaj zajebe i napravi nesto sto nije po pravilima pa da bi on mogao odmah skociti i ici pizditi dealeru i uzeti pot na takav nacin.
To je nemoralno i bez ponosa i jebes takvog covjeka.

Nenamjerna je pogreska Wolfa i to bi svatko od nas napravio nakon sto bi bio callan na riveru a drzis K high.

00

Re: stvarno cudna ruka

Brky napisao:
croman19 napisao:
Rear_Admiral napisao:

@croman drugo je televised poker, a drugo običan turnir s gomilom igrača koji nemaju pojima o pravilima. naravno u ovom filmiću bi trebali imati ali to nije bitno.
Inteligenciju i logiku ima, a ponos nema veze s ovim.

Nekad bi logika i common sence trebali biti iznad zakona i pravila,vidis da si izgubio ruku i protivnik se slucajno zeznuo i nenamjerno pogrijesio a ti imaj stila i ponosa.

wtf nije se de wolfe il kak vecslucajno zeznuo neg je iso muckat karte tak da ovaj ne vidi sta je on imo. jednostavno je frajer mislio da nema sanse da je jaci tu pa je iso muckat karte. sam si je kriv

Ok,napravio je gresku.Ali svi razumiju sta se tu desilo i onaj tutko je trebao drugacije reagirati.

00