Re: 5$ 2R1A

jel callao?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: 5$ 2R1A

Da,sa A9off...

00

Re: 5$ 2R1A

NIKOLINA07 napisao:

Mislim da je call bio najbolji potez ovdje i onda na flopu call na c-bet...Na turnu onda dalje odlucimo,ali ako on checka definitivno bet na bilo koji board...

taj rad  cool

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

29

Re: 5$ 2R1A

Kad god imas stack koji je 7-10 puta veci od njegovog rejza, najbolja opcija ti je zgurat all in

00

Re: 5$ 2R1A

citam ovu temu od pocetka i potpuno mi je suludo ulaziti u rasprave sto raditi sa A7off
pogledajte malo tablice starting handova,pa mi recite u koju kategoriju spada A7of??

u NIJEDNU,ta ruka je gubitnicka ruka
amen
ako netko misli da se isplati sa A7off riskirati citav stack zbog toga jer misli da ovaj krade blindove,neka mu je sa srecom

ali sam primjetio inzinjere,pogotvo u live igri koji kada vide asa u bilo kojoj kombinaciji stavljaju i kucu u pot
suludo

00

31

Re: 5$ 2R1A

ali bile su sjuuuuted  lol  lol  lol  lol  lol  lol

00

32

Re: 5$ 2R1A

online poker je zabava napisao:

citam ovu temu od pocetka i potpuno mi je suludo ulaziti u rasprave sto raditi sa A7off
pogledajte malo tablice starting handova,pa mi recite u koju kategoriju spada A7of??

u NIJEDNU,ta ruka je gubitnicka ruka
amen
ako netko misli da se isplati sa A7off riskirati citav stack zbog toga jer misli da ovaj krade blindove,neka mu je sa srecom

ali sam primjetio inzinjere,pogotvo u live igri koji kada vide asa u bilo kojoj kombinaciji stavljaju i kucu u pot
suludo

Hm, pročitao sam u drugome postu da je KK gubitnička ruka.

00

Re: 5$ 2R1A

da,svaka je ruka gubitnicka,ali kako se to voli reci u dugorocnom periodu od 3 zilijarde odigranih handova KK ima za mrvicu vece sanse da bude dobitna do rivera
ali sam skuzio da je vecina vas ovdje suglasna da se A7off na turnirima igra,cak i gura all in
iz prilozenog primjera smo i vidjeli kako je to zavrsilo

00