Tema: pozdrav ekipi i jedno pitanje

pozdrav ljudi, imam 21 godinu, uskoro 22, student sam prava, poker igram cca 4 godine, iako tek manje od 12 mjeseci "intenzivno". igra onlajn mi se čini kao logičan idući korak i došao sam po savjet profesionalcima big_smile  tokom tih proteklih godinu dana trudio sam se vježbati mnogo i čitati još više, sve kako bih unaprijedio svoju igru. zadnjih mjesec dana gotovo svaki dan čitam i istražujem o onlajn igri, nažalost mnogo više o softwareu, rakeovima, rakebacku etc. nego o samoj strategiji.  imam dva pitanja:

1. mislite li da je power poker preko vaše stranice (rakeback) "a good place to start" i da li ga u potpunosti podržava HEM ili PT3?

2. koliko sam shvatio HEM ili PT3 su za novopočenog igrača puno manje korisni jer nemaju vlastitu database hand historya.. kako mi se ne da davati novce nasljepo za HH, zanima me ima li neka iskusnjara ovdje koji ih je kupio nedavno i spreman mi je dati dobru ponudu? ili barem ima li netko tko bi bio voljan popola ih uzeti sa mnom? ako sam nešto glede samog funkcioniranja toga krivo shvatio ispričavam se na gluposti :card_heart

inače, svaka čast stranici i forumu, osobito pokerpro timu koji na sva pitanja i probleme strpljivo odgovara i riješava. veselim se što sam tu!

00

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

Pozdrav kolega po faxu smile a bome i po godinama...

Koliko ja znam Power Poker ne podržava HEM ni PT3 (mozes ga koristiti samo za vlastitu statistiku, a ne da vidis kako tko igra) Database history ti je nepotreban na nizim limitima... pa sjedni za stol i skupiti ces database brzo...

Ja sam krenuo sa manje stranice ali mislim da ako ides sa mikrolimitima svugdje ti je isto... ribetina koliko hoces... Ja sam u pocetku bzvz trazio sve moguce analize gdje ima najvise ribetina  roll

Zadnji popravljao Bebach (12-05-2010 21:56:45)

00

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

Pozdrav i dobrodošao na forum.

krang5 napisao:

1. mislite li da je power poker preko vaše stranice (rakeback) "a good place to start" i da li ga u potpunosti podržava HEM ili PT3?

Svaka stranica je dobra. U principu su one sve jako slične. Razlikuju se samo u detaljima.
Što se tiče powera, on ima jako dobar RB + rakerace + signup bonus i sigurno nećeš pogriješiti ako ćeš tamo igrati.
Ne podržava HUD (statistiku na stolu). I to je po meni jedina mana powera.

krang5 napisao:

2. koliko sam shvatio HEM ili PT3 su za novopočenog igrača puno manje korisni jer nemaju vlastitu database hand historya.. kako mi se ne da davati novce nasljepo za HH, zanima me ima li neka iskusnjara ovdje koji ih je kupio nedavno i spreman mi je dati dobru ponudu? ili barem ima li netko tko bi bio voljan popola ih uzeti sa mnom? ako sam nešto glede samog funkcioniranja toga krivo shvatio ispričavam se na gluposti

Baza ti se vrlo brzo popuni. Već nakon sat vremena igre imat ćeš dosta dobru statistiku na igračima koji ti sjede za stolom. A i mislim da se za male limite ne isplati kupovati handove jer se tu najviše igrača izmjenjuje pa ćeš ti se često desiti da nećeš imati statistiku na više od pola igrača na stolu iako si kupio handove.

00

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

hvala lijepa na odgovorima prijatelji. znam da mi pravi database nije za male limite s kojima ću početi ni potreban kao ni hud. ali želio bih se potpuno upoznati i naviknuti na software dok sam na njima, moram priznati da mi power onda prilično pada u očima  hmm

roba59, da si na mome mjestu koju bi ti izabrao? (osim partypoker i titan, iz "dosade" sam napravio akaunte prije :blesan:)

i imate li neke preporuke koji sve software korisititi? koliko sam shvatio na malim limitima se ne isplati pretplatiti na tracker sa vlastitim databaseom isto kao ni kupovati HH za HEM ili PT3 tako da to otpada. besplatno ili krekano ima prednost cool  (kad smo već kod krekanog smije li se ovdje dati link na krekirani software ili torrent??)

Zadnji popravljao krang5 (12-05-2010 22:26:50)

00

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

Šta igraš? koje limite? kolko stolova?

00

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

uplatit ću 150usd, mislim igrat prventstveno NL holdem cash game. planiram početi na recimo .25/.50. jedan stol za početak, a kad skupim iskustva koliko bude najprofitabilnije, naravno ako bude profitabilna cijela stvar uopće cool

Zadnji popravljao krang5 (12-05-2010 23:03:11)

00

7

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

krang5 napisao:

uplatit ću 150usd, mislim igrat prventstveno NL holdem cash game. planiram početi na recimo 25c/50c, je li to previše? jedan stol za početak, a kad skupim iskustva koliko bude najprofitabilnije, naravno ako bude profitabilna cijela stvar uopće cool

Sa $150 trebaš igrati NL5 (2c/5c blindovi).

Za NL50 trebao bi bar $1k imati.

00

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

jel to 50 NL sa 150usd? Ili mislis na NL5? Ako je NL50 onda si osuđen na propast pa da si i najbolji igrac na stolu...

ako ima imalo iskustva i NL10 sa 150$ nije los... makar je ok NL5 za pocetak da udjes u svijet pokera online

Zadnji popravljao Bebach (12-05-2010 22:52:48)

00

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

ma da, .25/.50 sam mislio, sry. to je isto što i NL5 ako se ne varam, sry još jedanput

Zadnji popravljao krang5 (12-05-2010 23:00:00)

00

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

Moj iskren savjet je ako si igrao live i sad mislis zaradivat na netu jednostavno nemoj ni pokusavat. To sta pricas je 50NL
Imas najmanje pola godine posla da bi pocea pobjedivat tu razinu.

00

11

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

Noiqpoker ili nordicu ti preporučujem...

00

12

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

$0.25/$0.50 je NL50 (50$ standardni buy in).

Pomnoži big blind sa 100 i to ti je NLxx.


Ako misliš igrati NL50 (0.25/0.50) nemoj.  Imaš bankroll za NL5 (0.02/0.05).

00

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

Kad smo kod live igraca evo bas sam prije jedno tjedan dana na 2+2 cita kako bumhuntaju Danijela Negreana .

00

14

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

krang5 napisao:

ma da, .25/.50 sam mislio, sry. to je isto što i NL5 ako se ne varam, sry još jedanput

welcome na forum! big_smile

ako je big blind 5 centi limit se zove NL5 jer je na većini poker stranica na takav stol možeš sjesti sa maksimalno 100 big blindova tj. 5 dolara

samo bih ponovio ovo šta su kolege već rekli da nikako nije pametno sjesti za stol sa trećinom svega što imaš. uglavnom se preporučuje imati barem 20 buyinova za određeni limit. na taj način si slobodan riskirati kad je to potrebno...

Zadnji popravljao Svizac (13-05-2010 22:30:45)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

15

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

20BI ako imaš bar 10k ruku na tom nivou, a pošto ti je prvo moje preporuke bar nek 40, ugodnije češ igrat a time i bolje

00

16

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

ja imam preko 150k handova na nl50, i upravo sam izgubio 20BI sto sam mislio da nije moguce, tako da pripazis..

00

Re: pozdrav ekipi i jedno pitanje

30BI igraj i bit češ bezbrižan (više-manje). Kad prelaziš na nl200, onda si povećaj BI roll jer onda su to ipak znatnije pare... Ovako, igraj i uživaj  wink

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00