Tema: Deucescracked

Uzeo sam onaj free 7 dana, pa me zanima sta je najbolje za pogledat za nl50-nl100

00

Re: Deucescracked

Evo i ja uzeo free trial.. Da li tko zna koji serijali su najbolji za SNG, MTT i uNLH 6-max.. Imam samo 2 dana dostupan brzi net pa da ga iskoristim  smile

00

Re: Deucescracked

Skinis si coaching cristy, meni je taj video dobar

00

4

Re: Deucescracked

U tih 7 dana free možeš skinuti bilo šta ili ima ograničenja?

00

Re: Deucescracked

Nema ograničenja.. tretiraju te kao premium člana.. Skinuo sam nekih 9-10 serijala.. Mislim da nema smisla više jer teško je to sve pogledati..  smile

00

6

Re: Deucescracked

andjinsan napisao:

Nema ograničenja.. tretiraju te kao premium člana.. Skinuo sam nekih 9-10 serijala.. Mislim da nema smisla više jer teško je to sve pogledati..  smile

i koju sad opciju od ovih da odaberem ? http://www.deucescracked.com/account/plans

Ako dobro vidim u svakom slučaju se mora ostaviti broj kreditne kartice?

Zadnji popravljao karik (07-06-2010 18:23:43)

00

7

Re: Deucescracked

Moras ostavit broj kartice, ali nece ti nista naplatit. Samo u roku od tih 7 dana free sto dobijes odaberes opciju da ne bi produzivo clanstvo i to ti je to.

00

8

Re: Deucescracked

big_smile  dobro je pitat, da nebi bilo kao sa jedne download stranice ( one na koju vas baca uvijek kada nešto želite skinuti, a nije free) da su mi nekoliko puta sami uzimali sa kartice. Ne treba niti govoriti da ono što su, kao imali, za download,nikada nisam našao.
Eto,usput, da se netko ne zezne.

00

Re: Deucescracked

Tilt napisao:

Moras ostavit broj kartice, ali nece ti nista naplatit. Samo u roku od tih 7 dana free sto dobijes odaberes opciju da ne bi produzivo clanstvo i to ti je to.

a di se odabere opcija ako ne želim produžit članstvo?

00

10

Re: Deucescracked

Ne znam sad napamet, uglavnom odes na MY DC, i onda pogledaj pod subcribe, il tako nesto.. Najbolje ti je odmah cim dobijes free trial otkazat clanstvo da ne zaboravis kasnije, a tih 7 dana free ce ti ionako ostat..

00

Re: Deucescracked

Moze savjet-koje videe da skinem sa DC za NL10,25,50,100(malo 200 i 400),ime coacha ili serije koje su najbolje.Najvise(NL25,50).
Ako moze netko od PokerPro Tima-hvala pozz.

00

12

Re: Deucescracked

the +evolution (sthief09)

turning the corner (sthief09)

from the ground up (tubasteve&nowhereman)

movin on up (foxwoodsfiend)

the thin red line (grindcore)

Zadnji popravljao 4ladX (11-07-2010 11:00:38)

00

Re: Deucescracked

from the ground up (tubasteve&nowhereman)----ajd mi reci jel se isplati i jel dobar ovaj video jer je ipak skoro 2 godine star???-Ako je dobar skinit cu ga..

00

14

Re: Deucescracked

u 2 god. se nije nista od teorije promijenilo.
imo, pogledaj ovim redom:
1) the +evolution (sthief09)
2) turning the corner (sthief09)
3) the thin red line (grindcore)

ostalo po zelji...

00

Re: Deucescracked

OK skinio sam sve i nesto od Baluge ali ima jako malo za microse.Thx.

00

16

Re: Deucescracked

pa kazes "najvise za nl25 i nl50", a ovi nabrojani su tu najbolji za to.
the thin red line je serijal o non showdown winningsima koji ce ti vec na nl50 bit prilicno koristan.

00

17

Re: Deucescracked

the thin red line (grindcore) je must. kaj se tice nl25 i nl50, po meni najbolji videi su od verneera na cardrunners

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

18

Re: Deucescracked

milac napisao:

kaj se tice nl25 i nl50, po meni najbolji videi su od verneera na cardrunners

ali tema je "deucescracked"  tongue

00

Re: Deucescracked

ako netko ima neki link za "the thin red line (grindcore)" zamolio bih na pm jer ne mogu naći, a nemam pretplatu na DC smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Deucescracked

Pogledao sam verneera nekoliko puta i od onda nikako na zelenu granu(puno losije igram nego prije).Imam osjecaj da u njegovim videima igraci koji igraju znaju s kim igraju jer u tim svim videima nisam primjetio da ga netko 3bet-a par puta PreFLOP!-vrlo rijetko ili nikad skoro govorim preflop.

00

21

Re: Deucescracked

na unl ima cestog 3betanja pf?

(a da nije min3bet)

00

Re: Deucescracked

Dobro necu se prepirati oko toga to je moje subjektivno misljenje.Hvala za popis videa.

00

Re: Deucescracked

bez verneera moja bi igra bila gora od prosječnog fisha... smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

24

Re: Deucescracked

ima, ne možda ko na nl200, ali im likova koji deru i po 13%, a nisu spewy, nije unl kaj je nekad bil. Za to i jesu krivi verner i takvi. Jebeš videe i sva ta sranja, brijem da tu nema više neki edge kad je svima dostupan, mislim da danas imaš samo onu uzdaj se use i u....

Meni je već pun rac tih trening stranica, brijem da su to sve igrači koji teško više betaju ili im se neda (izuzev galfonda i takvih) ili više nemaju pristojan edge pa bi malo zaradili sa strane i onda ribama govore kak da igraju, i za par mjeseci više ni lika od 60/7 nebreš natjerat da stack ofa.

Sad ću počet limpat s AA, gurat 36o pa da vidiš kad se regovi pogube (zahebancija)

00

25

Re: Deucescracked

cgreen napisao:

Sad ću počet limpat s AA, gurat 36o pa da vidiš kad se regovi pogube (zahebancija)

ti se zajebavas ali dobar dio ekipe to radi. pred par tjedana sam igrao nl20 da pomognem frendu koji ima neki lud breakeven run tamo. iznenadila me kolicina ljudi koji sam limpaju AA ili flataju bilo kakav raise pa dalje igraju sve pasivno osim rivera gdje zguraju na bilo kakav board. ne sumnjam da kasnije placu kako nikad ne mogu dobit s AA  roll

00