Tema: PT3 pitanje

Pozz. Samo me zanimaju nek sitnice vezane uz PT3.
Gdje mogu vidjeti koliko % ruku 3betam, koliko % 3betova callam i to. Zanima me recimo jedan period i koji sam range ruku tada 3betao, 4betao, callao... Tražim već cijeli dan po opcijama, ali nigdje nemogu naći (i one sitnice tipa koliko posto betam u 3betanim potovima itd.)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

2

Re: PT3 pitanje

Kad udes udes, kliknes na texas holdem, odaberes cash ili turnire, stisnes refresh (gore desno) da dobis najnovije podatke.
Kliknes na settings -> my screen name i nades sebe (da uvijek kad udes bude prikazana tvoja statistika). I sad dolje
ti pise vpip, prf itd. Ak oces nesto dodat kliknes na kucicu desno (kljesta nacrtana).  A ovo da vidis kak si u kojem periodu
igro ne znam. Pogledaj pod filters mozda nesto nades.
Pod filters -> session dates vidis kak si u kojem vremenu igro

Zadnji popravljao rzei (06-06-2010 16:57:29)

00

Re: PT3 pitanje

Da, to sam već znao i za filter i za vpip i prf... Ali nigdje nema ono što sam viđao u HEMu tj. ono 3bet %, calling 3bet % i to...
Užasno mi je to važno, a sve sam pretražio. Možda treba nešto u filter stavit, ali neznam šta...
Ako netko zna..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

4

Re: PT3 pitanje

Pored onog okvira di ti pise vpip, prf ... imas gumb na kojem je nacrtan odvijac (il kaj je vec to) kliknes na to i otvori ti
se prozor u kojem mozes odabrat koje jos statistike oces dodat

Zadnji popravljao rzei (06-06-2010 18:52:24)

00

Re: PT3 pitanje

hvala rzei, vidim i riješio problem... Još jednom hvala i  :card_heart

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: PT3 pitanje

neznam kaj mi se  desava  s  pokertrackerom , krivo mi izraccunava stanje  za  7 mj, za  6 je  dobro radio i tocno sve  jer  sam usporedio sa  stanjem na  racunu a  sad  mi krivo pokazuje  za  jedno 150 $i to redovito handove  odem all inn preflop i izgubim to mi uopce  ne  unese, maloprije sam zgubio all inn preflop i isao trazit taj hand  i uopce  ga  nije  unio nije  mi jasno zakaj, jele  se  to kad  kome  desilo?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: PT3 pitanje

Možda ako zatvoriš stol prije nego se podijeli novi hand?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PT3 pitanje

nope, nastavio sam igrat jos par handova

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: PT3 pitanje

Pogledaj tamo di ti se spremaju handovi i probaj "ručno" nači taj hand, tako da vidiš da li ga uopće sajt sejva na disk.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

10

Re: PT3 pitanje

Imam ja jedno pitanje u vezi Poker Trackera...

Krivo mi displaya HUD, stavlja okvir s podacima na krivog igrača. Podaci su točni ali na krivom mjestu, pa ih moram ručno razmještat po ekranu i to me živcira... imam verziju 3.00, igram full ring na Starsu.

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: PT3 pitanje

Svizac napisao:

Imam ja jedno pitanje u vezi Poker Trackera...

Krivo mi displaya HUD, stavlja okvir s podacima na krivog igrača. Podaci su točni ali na krivom mjestu, pa ih moram ručno razmještat po ekranu i to me živcira... imam verziju 3.00, igram full ring na Starsu.

Rasporedi si ih na jednom stolu kako hoćeš pa u gornjem kutu klikni na onaj kvadratić (mislim da je zeleni) pa imaš opciju save layout ili tak neš pa će ti zapamtiti taj raspored

00

12

Re: PT3 pitanje

trebam si instalirat  nove  windowse, jel mogu kako exportat sve  handove da  ih kasnije  mogu opet  unest u tracker?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

13

Re: PT3 pitanje

backup database pa restore na novim winsima.

00

14

Re: PT3 pitanje

https://www.pokertracker.com/forums/vie … p;p=138476

mislim da češ tu sve nači

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

15

Re: PT3 pitanje

zanima  jel ima  na trackeru opcija  da  mi HUD  prikazuje statse igraca  samo unazad 2,3 mj  s nekim igracima  imam gro handova i HUD me samo sjebe pri donosenju odluke  jer  su oni poprilicno promjenili igru u odnosu na  prije  6mj ..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00