Tema: online manager svijetskog prvenstva

predlazem ako se skupi dosta  ljudi da  slozim ligu  za  online  managera svijetskog  prvenstva..
znaci, za  one  koji neznaju kako se  igra , odabirete  igrace iz pojedinih reprezentacija   i na  temelju njihovog  stvarnog  ucinka  na  terenu dobivate  bodove.. meni je  svejedno di cemo igrat mozemo na  sportnetu kaj se  mene  tice..
da  bude  zanimljivije ja  sam za  da  svako ko bude  igro shipne   robi  ili nekom drugom pouzdanom 5,10 $ prije  pocetka  prvenstva  tek toliko da  bude  zanimljivije , i onda  ili pobjednik ili kak vec  odredimo raspodjeljuju lovu..  stavio sam tak malo love  da se  sto vise  ljudi prijavi pa da  bude  zanimljivije.. ako ima  zainteresiranih javite  se  pa  da imamo za  koga  navijat  na  svijetskom...

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: online manager svijetskog prvenstva

može

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: online manager svijetskog prvenstva

hehe, možemo na sportnetu, naravno - ako se ne varam možemo i privatnu ligu dignut, nisam siguran ali se mogu raspitati - i da, neku sitnu lovu bacimo čisto zanimljivosti radi smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: online manager svijetskog prvenstva

iAcesHigh napisao:

hehe, možemo na sportnetu, naravno - ako se ne varam možemo i privatnu ligu dignut, nisam siguran ali se mogu raspitati - i da, neku sitnu lovu bacimo čisto zanimljivosti radi smile

aj pitaj nisam si jos  napravio ekipu pa  ak nas  se skupi 10ak pa  da  malo napravimo prvenstvo zanimljivijim smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

5

Re: online manager svijetskog prvenstva

ja sam za samo ne znam kako to funkcionira,sta trebam na sportnetu?mozda je glupo pitanje ali eto smile

00

Re: online manager svijetskog prvenstva

profy napisao:

ja sam za samo ne znam kako to funkcionira,sta trebam na sportnetu?mozda je glupo pitanje ali eto smile

registriras se  na  sportnet  i nakon toga  ides u expekt  manager  i slazes  ekipu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

7

Re: online manager svijetskog prvenstva

cool,ja sam za znaci ja izaberem bilo kojih 11 igraca?

00

Re: online manager svijetskog prvenstva

pa  nisam jos  napravio ekipu al dosad  si imo odredeni broj bodova  i pojedini igrac  ti kosta  neki broj bodova  tako da  nemozes  sve  najbolje   stavit  sto cini ligu zanimljivijom, i mislim da  se  nemoze  vise  od  3  igraca  iz iste  ekipe  stavit  tak je  bilo na  sportskim novostima  za  hnl

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: online manager svijetskog prvenstva

dobra ideja, dignite privat ligu i može

assumption is the mother of all f ups

00

Re: online manager svijetskog prvenstva

ja san zainteresiran isto. samo javi detalje i napisi pravila

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

11

Re: online manager svijetskog prvenstva

ok ja sam za..hvala na odgovorima,samo malo pojasni sve i to je to ..pozz

Zadnji popravljao profy (09-06-2010 19:05:53)

00

Re: online manager svijetskog prvenstva

profy napisao:

ok ja sam za..hvala na odgovorima,samo malo pojasni sve i to je to ..pozz

+1

00

Re: online manager svijetskog prvenstva

sve o datom manageru naći ćete ovdje -->http://www.sportnet.hr/vijesti/398499/n … ko-umijece

pravila mislim da ne trebaju - samo se moramo držati onog što expekt manager traži - privatna liga se prema ovim uputama lako diže tako da niti tu nema problema. Sad se samo još treba dogovorit koju ćemo svotu ubaciti i kako ćemo nagraditi pobjednika/e - što se mene tiče neka sića je ok, ako je više od 10 ljudi možemo nagraditi prva tri mjesta (50-30-20), a ako je manje mislim da je pametnije samo jednog ili dva. Ako su u pitanju poznatiji članovi nemam čak niti ništa protiv da igramo "na vjeru", no ako drugi žele i imaju na umu osobu koja je spremna "pričuvati" ulog niti to neće biti neki problem wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (09-06-2010 19:14:31)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: online manager svijetskog prvenstva

meni isto svejedno. samo se amo dogovorit koliki je ulog, i koliko ljudi sudjeluje.

ko ce napravit ligu?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

15

Re: online manager svijetskog prvenstva

zamorano11 napisao:

meni isto svejedno. samo se amo dogovorit koliki je ulog, i koliko ljudi sudjeluje.

ko ce napravit ligu?

i aces  high os  ti napravit  ovu privatnu ligu posto si tamo domaci pa  valjda  znas  kak to ide ja  jos  nisam na  sportnetu igrao...
kaj se  mene  tice  moze 10 $- javim navecer  kak sam nazvao svoju ekipu
ak sam dobro izbrojao zasad  nas  je 7 ovdje
i aces  high aj pitaj kad  je  zadnji rok za  prijavu ekipe pa  ak je  sutra  navecer  da  jos  malo pricekamo mozda  jos  neki nisu vidjeli ovo

Zadnji popravljao puki86 (09-06-2010 20:00:55)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: online manager svijetskog prvenstva

"S igranjem Expekt Managera možete započeti već sada kreiranjem svoje momčadi i slaganjem iste, a bodovanje započinje od prve utakmice SP-a (JAR - Meksiko, 11. lipnja u 16 sati)."

Ovako ćemo onda - ja ću sutra srediti svoju momčad i napraviti ligu - tko će htjeti u ligu molim da mi pošalje pm pa ću mu ja proslijediti password za ulazak kao i postupak ulaska u ligu (pretpostavljam da su privatne lige s passom...)

Sad još samo molim zainteresirane da se slože ili predlože neki drugi ulog od predloženih deset dolara i ako nas je primjerice osam pobjednik nosi sve ili ćemo nagrađivati prvu dvojicu (70-30) odnosno prvu trojicu (50-30-20)? Također, igramo "na vjeru" ili želite nekome shipnuti pare?

Zadnji popravljao iAcesHigh (09-06-2010 20:20:24)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

17

Re: online manager svijetskog prvenstva

ak nas  bude  8 ili manje   ja  sam za  da  samo 2 ili jedan dobivaju , kaj se  mene  tice  netrebamo shipnut  prije , pa  nece  niko ispast  peder radi 10$

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

18

Re: online manager svijetskog prvenstva

To izaberem 11 igrača i onda više ne moram ništa? Ako je tako onda sam i ja in.

00

19

Re: online manager svijetskog prvenstva

roba59 napisao:

To izaberem 11 igrača i onda više ne moram ništa? Ako je tako onda sam i ja in.

i zamjene i nemoras  vise  nis  radit do kraja  ako neces.. a  ako zelis  mozes  prije  svakog  kola  uvest  neku od  zamjena
ako si npr  stavio messia  i ispadne  argentina  mozes  ga  zamjenit za  nekog  ko ce  ti donosit  bodove

Zadnji popravljao puki86 (09-06-2010 20:47:07)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: online manager svijetskog prvenstva

roba59 napisao:

To izaberem 11 igrača i onda više ne moram ništa? Ako je tako onda sam i ja in.


ja se nadam da je tako. vidim tamo se spominju i neke taktike i slicno, ogranicenja ovisno o kolima i jos neke stvari sad

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

21

Re: online manager svijetskog prvenstva

im in

00

Re: online manager svijetskog prvenstva

ovako, postoje neka pravila i ona su stroža na početku nego kraju - primjerice na početku možete imati maks. 2 igrača iz neke repke, a kasnije i do četiri. Ništa ne trebate kasnije mijenjati, no preporuka je nakon svakog kruga (grupne faze itd.) ažurirati svoju momčad ukoliko se desilo kao što je kolega rekao da imate primjerice Messija, a Arg. je ispala - ne morate, no onda gubite bodove za tu poziciju tj. ostat ćete na nuli...

što se inicijalnih postavki koje odabirete tiče kolega Vuković kaže:
"taktika (primjerice 4-4-2 ili 4-4-3), 11 igrača + 3 na klupi i kapetan... i to je to koliko znam. Ti ćeš moći osnivati svoje privatne lige, pozivati prijatelje u njih pa ćete imati svoje vlastito privatno natjecanje."

KOPIJA DIJELA PRAVILA SA SPORTNETA:

Pravila ćete, jasno, i detaljnije proučiti na stranici igre, ali u kratkim crtama- svoju momčad slažete prema sljedećim ograničenjima:
1.-4. kolo: Najviše dva (2) igrača iz jedne reprezentacije, budžet od 1.000.000 južnoafričkih randa
5. kolo (četvrtfinale): Najviše tri (3) igrača iz jedne reprezentacije, budžet od 1.100.000 južnoafričkih randa
6. i 7. kolo (polufinale, finale i utakmica za 3. mjesto): Najviše četiri (4) igrača iz jedne reprezentacije, budžet od 1.200.000 južnoafričkih randa

Osim o postavi momčadi i budžetu, računa morate voditi i o taktici (imate ih nekoliko na izbor) i o kapetanu (koji osvaja dvostruko bodova), a morate se i konstantno informirati o svim reprezentacijama za što je, naravno, najbolji izvor Sportnet.hr. Izabrani igrači, dakle, osvajaju bodove za Vašu momčad prema svom učinku na terenu - tako da Vam svaki postignuti ili primljeni gol, autogol, asistencija, jedanaesterac ili karton na SP-u mogu označiti trijumf ili poraz od prijatelja i ostalih sudionika igre.

Zadnji popravljao iAcesHigh (09-06-2010 21:26:13)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: online manager svijetskog prvenstva

ok

aces, napravi ligu i stavi ovde post. pa nek ti se svi jave na pm koji zele igrat. za lovu se dogovorimo narednih dana

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

24

Re: online manager svijetskog prvenstva

Zanimljiva ideja. Ja sam za  cool

00

25

Re: online manager svijetskog prvenstva

Makar ne kuzim ovo bas najbolje ali ajde i ja sam za...

00