Tema: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Pozdrav ljudi,

imam problem s izlačenjem novaca s moneybookersa pa mi treba pomoć. Inače koristim ERSTE Visa electron karticu s koje sam normalno
ubacivao novac na moneybookers, a kasnije na poker sobe u kojima sam igrao. Jučer sam htio izvući pa kojih 200$, i danas gledam e-mail:

Dear,

Please be informed that your withdrawal request to your Visa card ( transaction id: ----------, request date: 10 Jun 10) has failed due to a problem with our provider. The withdrawal amount and corresponding fee have been credited back to your Moneybookers account. Please try again later or choose another withdrawal option.

We apologize for any inconvenience caused.

Sad me interesira, da li Vam se to ikada događalo. Sad neznam da li da opet provam isti withdraval, ili?
Nikada nisam izvlačio na bank account. Imam još Visa Electron gdje mi je tekući na RBA, ali mislim da mi odobre karticu moram prije uploadati novac na moneybookers, validirati karticu (kad ti uzmu novac do 3 EUR-a pa moraš reći za koji su te iznos teretili) itd.

Nisam pametan,

Može pomoć

Hvala,

Zadnji popravljao dejan001 (11-06-2010 10:33:46)

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Je ta kartica kreditna?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Nije, nego debitna Visa Electron. Prije sam izvlačio na istu vrstu kartice, ali sad imam istu s novim brojem jer sam u 12 mjesecu prošle godine dobio novu karticu koju sam uredno validirao.

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Ništa mi ne pada na pamet. Jesi probao kontaktirati njihov support?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

5

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

erste ne radi sa MBom vise. zato imas problema

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

A da!?
A mogao sam normalno ubacit novac na moneybookers pred 5 dana s istom karticom.
Da li je moguće s Raiffeisenom? Ili?

00

7

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

ako si uspio uplatit prije par dana onda neznam u cemu je problem.
Ako trebas isplatit, reci kolko i mozemo se dog da mi posaljes € a ja tebi cash

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

8

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

visa electron nije visa card. Oni tamo pod "visa card" misle vjerojatno na visa kreditnu karticu, a tvoja visa electron je najobicnija kartica od deviznog racuna i trebao bi radit withdraw na bank account

00

9

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

knez napisao:

visa electron nije visa card. Oni tamo pod "visa card" misle vjerojatno na visa kreditnu karticu, a tvoja visa electron je najobicnija kartica od deviznog racuna i trebao bi radit withdraw na bank account

meni bez problema radi withdraw na PBZ Visa Electron karticu

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Hvala Adzi, ali nije mi hitnoća tako da bi volio riješiti za dalje neku karticu ili preko bank accounta šta kaže knez (hvala Knez).

Knez,
kod withdrawal-a na bank account da li mogu isto koristiti erste banku ali je opet neki problem s  ERST-e bankom.

00

11

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Adzi napisao:
knez napisao:

visa electron nije visa card. Oni tamo pod "visa card" misle vjerojatno na visa kreditnu karticu, a tvoja visa electron je najobicnija kartica od deviznog racuna i trebao bi radit withdraw na bank account

meni bez problema radi withdraw na PBZ Visa Electron karticu

+1

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Mislim da ću nejvjerovatnije provati validirati karticu Visa Electron debitnu od Raiffeisen-a. Da li mi neko može potvrditi da withdraval radi provjereno.

Hvala

00

13

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

meni su jedan put stornirali isplatu na pbz deviznu ali je u mailu pisali da su dosegli nekakav limit transakcija za taj dan, te isto da probam opet. Ne sječam se točno al čini mi se da sam odma drugi dan opet probao i sve prošlo ko i inače.

00

14

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Da nisi možda slučajno povlaćio na karticu sa starim brojem? Ako nisi, ja bi probao još jednom isti withdrawal pa ako neće onda neki drugi način isplate.

Zadnji popravljao idohu (11-06-2010 11:55:50)

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

A i to možda što kažeš, da probam još jednom ništa me ne košta! Itako lijepo kažu Please try again later or choose another withdrawal option.

Adzi,
od kuda ti informacija da više ne rade s ERSTE bankom. malo mi je sumnjivo da bih mogao napraviti UPLOAD novaca, a  Withdrawal ne.

tnx

00

16

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Moneybookers nema više račun u Erste banci, ali ne vjerujem da je zbog toga jer ni PBZ nema pa radi i bank transfer i na karticu.

00

17

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Malo off: dejan, gotov si kada ti roba vidi link u potpisu smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Neš ti problema, maknut ću ga ako je to problem, i to odmah!

Nego da odgovorim idohu,

nisma povlačio na karticu s starim brojem jer mi je ni ne nudi da je izaberem prilikom withdravala. Ma provati ću još jedan put pa što budu.

Aj' pozdrav

Zadnji popravljao dejan001 (11-06-2010 12:20:19)

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Odi u pbz otvori si novi ziro racun (visa electron) oni ti to sve naprave za 5-6 dana , dodas novu karticu na taj mooneybookers account , vertificiras i onda nebi bilo problema, napravio sam puno translakcija sa mooneybookersa na visu i nikad nije bilo problema uvikjek je sjelo a tocno 72 sata (radni dani) i provizija je bila vrlo mala !!!

00

20

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

hendrixjimmi napisao:

Odi u pbz otvori si novi ziro racun (visa electron) oni ti to sve naprave za 5-6 dana , dodas novu karticu na taj mooneybookers account , vertificiras i onda nebi bilo problema, napravio sam puno translakcija sa mooneybookersa na visu i nikad nije bilo problema uvikjek je sjelo a tocno 72 sata (radni dani) i provizija je bila vrlo mala !!!

Nemoj si otvarat ziro racun, nego devizni. Ziro ti je u kunama i skidaju ti puno puno kod promjene valute.

00

21

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Adzi napisao:
knez napisao:

visa electron nije visa card. Oni tamo pod "visa card" misle vjerojatno na visa kreditnu karticu, a tvoja visa electron je najobicnija kartica od deviznog racuna i trebao bi radit withdraw na bank account

meni bez problema radi withdraw na PBZ Visa Electron karticu

i meni isto za PBZ

00

22

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

isuse kriste, ne uploadas na mb nista. radis depozit.
meni s ersteom radi sve kako treba. u srijedu izvukao par k na bank acc. i 400 na visu. sve jucer sjelo..

edit: trebam dobar torrent tracker za downloadat €5mil.+

Zadnji popravljao 4ladX (12-06-2010 17:24:57)

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Hvala 4ladX na potvrdi!

00

24

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

jesi rijesio ista?

00

25

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

LOL!
sad me calla bitch iz erste banke da me obavijesti kako sam im duzan novce (one od neki dan, par postova iznad) jer su stornirali transakciju, a ja u medjuvremenu, preko vikenda, sve cashoutao i potrosio.
vratili su lovu na mb i kazu da je nikako ne mogu opet zaprimit natrag.
gg erste, g fkn g.

00