51

Re: push or fold

cgreen napisao:

koristim QMCalc i tabelu iz kill everyone i ravnam se prema pravilu 5%, možda sam pogriješio tek učim, ali dosta mixam, ili limpam ili 3x raiseam, nije bitno kaj imam

da je bio veči raise vjerojatno fold, brijem da me crusha range s kojim raisea kad limpaju s AQ, AJ, JJ

a i dosta se boje limpa, jer se zna trapat s AA, a brijem da postflop imam solidnu igru i imam čipove pa sam im dosta krao čak i s BD drawovima

ne sjecam se sad tocno, ali mislim da se pravilo o 5 % iz kill everyonea odnosi na situaciju kad si prilicno siguran da si post flop u poziciji , sto znaci button, cutoff i eventualno hijack jer ces se inace prilicno cesto nac u ovakvim teskim situacijama post flop, a znas i sam kud to vodi

neznam koji su BI za MTT-ove koje igras , ak su do 20 - 30 $ , mislim da se sve dok ne udjes u prvih 20 % nemoras zamarat sa fancy playevima i da ti je puno isplativije igrat ABC poker

00

52

Re: push or fold

prvu ruka easy all in, gural bi 90% ruku, drugu ruka s QK možda isto all in, jedino čega se imaš bojat je TJ ali mislim da je veća šansa da ima nešt tipa A5s, treća ruka s Qxs isto easy all in naravno, nema se tu šta komentirat, a ova zadnja ruka baš bezvezna situacija sad

00