Tema: eBay

Da li ste kad kupili nešto što vam je trebalo biti dostavljeno na adresu u RH i kolko je pošiljci trebalo da stigne?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: eBay

Iz SADa za tjedan i pol - dva, iz Kine 3-4 tjedna.

Ugl piše ti tamo koliko otrpilike treba da stigne.

00

3

Re: eBay

sad preko ljeta dok nisu praznici (Božič,Uskrs,dim iz vulkana big_smile ....) za tjedan-dva stigne

evo zadnje  iz Kine neki dan za 8 dana stiglo (najbolje mi vrijeme do sada)

Mda nikad ti se ne zna točno zbog carine mogu ti duže zadržati tamo pa se odulji nekad ...

Zadnji popravljao Vuco (08-07-2010 00:04:29)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: eBay

oce cura nes uzet a nemam pojma nista o tome jer nikad nisam nista uzimao..

1.koliko je sigurno to kupovanje?

2.jel te mogu zajebat da ti uplatis lovu a ne dobijes određenu stvar??

3.dali se moze kupovati preko MB-a?

00

5

Re: eBay

sigurno je

nemogu te sjebat ako uzimas od onih koji imaju odlican feedback (svaki trgovac ti ima rating. sto veci, to sigurniji.)

kupujes uglavnom preko paypala.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

6

Re: eBay

Inace..za one koji vole kupovati sitnice preko neta;

www.focalprice.com
www.dealextreme.com

provjereno...sigurno...  wink

Drop watch in toilet
Gona have shitty time
00

Re: eBay

ja sam imal loseg iskustva s ebayom..narucil sam dobar sat i dosla u hr al pederi na carini mi hteli naplatit oko 100 eura odbil sam i rekli su da budu poslali posiljatelju a ja sam se stim trgovcom dog da mi vrati pare(tip se tim bavi i ima 99.9posto feedback) to je bilo prije vise od god sat nije izaso iz hr vjerojatno si je neko od nasih carinika zadrzal hhehe a prije toga sam narucil iPod a nisam skuzil da je to zapravo kineska kopija iPoda lol, tak dok mi je stiglo je zavrsil u zidu u komadicima big_smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: eBay

carinu moras platiti uvijek za sve iznose iznad 150kn osim ako imas srece pa carinik nesto od 300procjeni kao da kosta 100 ako nema racuna...
sto se tice carine to nemoj ni slucajno placati posto te sa pdv-om i carinom ispada oko 40% od ukupne cijen paketa znaci sat od 1000Eura ces platiti 1400E pa ti je pametnije kao adresu staviti neku od posto u sloveniji,otici tamo i podignuti sat,staviti ga na ruku i usetati se u Hrv...
Te ako placas paypalom i kod provjerenih prodavaca (400prodanih svari+,ocjene 97+) nemas se oko cega brinuti!!

00

9

Re: eBay

160kn je granica carina.... a sa vecinom sa ebaya se moze dogovoriti da se salje kao gift...

Drop watch in toilet
Gona have shitty time
00

Re: eBay

pitat cu ovdje da ne otvaram novu temu.

Trebam nesto kupit preko eBay-a, danas sam otisao u banku  otvorio racun i dobio onu papirnatu karticu dok nedođe prava...i sad bi trebao uplatit novce na pay pal jer nemogu drukcije platit...pa me zanima jel to mooguce dok ne dobijem  pravu karticu...i ako mi netko moze reci otprilike kako??

00

Re: eBay

Moguće je možda preko bank transfer al to ti nisam siguran jer nisam nikad preko paypala plaćao. I to je jedini način pošto za sve treba CVC2 broj koji piše iza na "pravoj" kartici i dok ju ne dobiš s ovim kartonom možeš poslovat jedino u banci.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

12

Re: eBay

Da dignem temu, vjerojatno tu ima netko tko kupuje na ebayu pa imam pitanje..
kako je fucking moguce da on 7-8 artikala koje bi kupio ni jedan nema odgovarajucu velicinu  big_smile ugl su "M" i "L" out of stock pa ono wtf? zanima kad se neki artikal rasproda dali ga opet vrate u prodaju ili ne? onako opcenito po vasim iskustvima, da znam dal da pocekam ili odustanem od hebene online kupovine

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: eBay

evo ja imam nesto iskustva pa da podijelim smile a kako je moguce?eto tako,postoji jako puno ljudi na svijetu koji imaju velicinu kao i ti i te M i L najbrze odu big_smile nema ti smisla cekati,potrazi kod nekog drugog tipa istu stvar..i btw samo da znas,ne daj za te stvari puno para,radije si kupi u 'normalnoj' trgovini,nije vrijedno..

ili jesi ili nisi
00

14

Re: eBay

o čemu se točno radi? Ja sam do sad neki 20 artikala kupio, cca 30 kupovina jer su se neki artikli ponavljali, nikakvih problema nikad nije bilo, jednom mi je samo na nekim slušalicama neka tipka štekala i odma su mi poslali druge.

00

Re: eBay

a pola stvari je fus,naravno da neces osjetiti ako kupujes slusalice i tako male stvari ali recimo odjeca i to...cesto kvaliteta nije dobra

ili jesi ili nisi
00

16

Re: eBay

shacal napisao:

o čemu se točno radi?

konkretno tu ima par fora majica koje sam mislio narucit http://stores.ebay.co.uk/Ski-and-Sports … amp;_pgn=1

Npr mislio sam si i neke kupace za ljeto uzet i nađem nes fora i opet nema broja, jbte stiltali su me  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

17

Re: eBay

Tonac napisao:

Da dignem temu, vjerojatno tu ima netko tko kupuje na ebayu pa imam pitanje..
kako je fucking moguce da on 7-8 artikala koje bi kupio ni jedan nema odgovarajucu velicinu  big_smile ugl su "M" i "L" out of stock pa ono wtf? zanima kad se neki artikal rasproda dali ga opet vrate u prodaju ili ne? onako opcenito po vasim iskustvima, da znam dal da pocekam ili odustanem od hebene online kupovine


posalji im poruku i reci da trazis to i to, dosta njih uopce nema sve na ebayu izlistano, ako bude ima on ce ti napravit novu ponudu

00

Re: eBay

jel se moze preko MB-a kupovati?

00

19

Re: eBay

Ja sam kupovao preko pay pala sve, s kartice novci idu na pay pal i preko njega kupujem sa ebaya. Kupovao sam bio one karte MTG, i par komada odjece, trazite uvjek Free Shipping jer onda puno manje platite, a ako bas nema pogledajte gdje je jeftiniji shipping, ja sam imao kojih 20ak transakcija, i 19 od njih je proslo bez problema, ona zadnja 20ta, nije mi dolazilo to sta sam narucio kojih mjesec dana, dopisivao sam se sa likom koji mi je to poslao, on je rekao da je poslao to sve normalno ali posto to meni nikako nije stiglo da ce mi vratiti novce i novce za shipping koje sam potrosio. Tako da sam bio srecom naletio na dobru osobu koja mi je vratila sve ulozeno.
U svakom slucaju do sada nemam negativnih iskustava, samo treba pogledati ocjene koje dobivaju ti likovi sta prodaju i ako je 4-5 ocjena oni su 100% sigurni tj ako imaju dobar possitive feedback

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

20

Re: eBay

tonkobonko napisao:

jel se moze preko MB-a kupovati?

Mislim da ne...ali ako imas MB onda imas i neku karticu,a ako imas karticu onda napravis PayPal u 5 min i gg...

EDIT: Izgleda da ipak moze...
http://pages.ebay.com/help/pay/methods.html

Zadnji popravljao Bile (15-07-2012 15:27:09)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: eBay

Da li je neko kupovao i plaćao preko MB?

00

22

Re: eBay

nisam nikad prek mb ja sam uglavnom prek paypala jer vecina trgovca tak zahtjeva jer je brzo i jednostavno

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

23

Re: eBay

jako malo ljudi sam vidio da nudi MB kao opciju plaćanja, 99,99% paypal

00