Tema: nl10...call, push, fold?

Što uciniti na njegov bet na flopu??
Statsi na 108 ruku su mu: VPIP 22/ PRF 15/ 3BET 9,7 / AGG 2,0

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.05
Big Blind: $0.10

BB ($2.14)
UTG ($5)
MP ($3.97)
CO (Renatto888) ($4.35)
BTN ($2.21)
SB ($6.24)

Dealt to CO (Renatto888)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QC.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QD.png

Preflop: (Pot is: $0.15)

UTG folds, MP calls $0.1, CO (Renatto888) raises to $0.45, BTN folds, SB raises to $1.3, BB & MP fold, CO (Renatto888) calls $0.85

Flop: (Pot is $2.8, 2 players)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/7D.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/4S.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8H.png
SB bets $1.75

Turn: (Pot is $4.55, 2 players)


River: (Pot is $4.55, 2 players)


                                                                     
Total Pot: $4.55 | Rake: $4.55

00

Re: nl10...call, push, fold?

...imas samo 50BB  ... to je push preflop a i njegov 3bet range ti ide jako u korist...

Zadnji popravljao Bebach (08-07-2010 11:54:42)

00

Re: nl10...call, push, fold?

Stolovi su 50BB max, isprobavam ih vec par dana jer je broj riba znatno veci nego na 100BB stolovima!

00

Re: nl10...call, push, fold?

shove pre.. call flop, call turn post je agrodonk neki.. dakle ostavis mu da shova any2 na turnu, a taj luksuz gubis ako zguras flop

I can't win if I fold?
00

5

Re: nl10...call, push, fold?

pa ne mozes ovkao odigrat 50bb... To je push preflop.. A ako vec callas onda zguras sad, sta si ocekivo da ces flopat kad si callao pf?

00

6

Re: nl10...call, push, fold?

Mislim da on nece foldat nista i ako mu zashovas flop, ima samo 1,3$ behind..

00

Re: nl10...call, push, fold?

Imam svoje razloge koliko god cudni bili, na njegov 3BET prf bio sam 98% siguran da ima AA-KK jer na 108 ruku bio je 2.5BI u plusu i ovakav 3BET je bio radio sa monsterima, nisam zgurao jer sam se nadao pogoditi set na flopu cime bi ga vjerovatno dobio, a moja velika greska je sto sam znajuci ovo napisano ipak zgurao na flopu i lik okrene AA...(vjerovatno zbog onih preostalih 2%)
Turn je bio 9 kao i river!

Zadnji popravljao Renatto888 (08-07-2010 12:09:33)

00

Re: nl10...call, push, fold?

I mislio sam da su 50BB max ali to nema veze... svejedno  se gura jer je stack to pot ratio mali... btw 50 BB igra i nije nesto jer nemas bas neke postflop igre i nedolazi tvoj skill toliko do izražaja... zato i ima riba tu... sigurno svako toliko gledas all-inove
Set mining sa QQ i 50BB  - nebih rekel?

Zadnji popravljao Bebach (08-07-2010 12:16:35)

00

Re: nl10...call, push, fold?

Nađe se i poneki ozbiljniji igrac kojeg mozes natjerati da baci cak i jacu ruku ali all-inovi su i vise nego cesti, nerijetko i bilo koji A vs bilo koji A!

00

10

Re: nl10...call, push, fold?

>Eto vidis... Mislim da ces sa 50BB biti ok i ako guras 99+ preflop protiv ribetina   big_smile

00

Re: nl10...call, push, fold?

Uglavnom je to dovoljno da dobijes ribu...ali ovu ruku sam stavio jer mi je unutarnji glas vec na njegovom prf 3betu vrištao da bacim svoje QQ, sto je u konkretnom slučaju bilo vjerovatno ne logično te ne vođen glasom razuma mogu reći da sam doslovno donirao stack ovom liku!

00

12

Re: nl10...call, push, fold?

Do not be result oriented  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: nl10...call, push, fold?

zasto uopce igras sa 50bb.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: nl10...call, push, fold?

lol, on ima 3bet 10% a ti si bio UVJEREN da je AA,KK...

00

Re: nl10...call, push, fold?

Tilt napisao:

lol, on ima 3bet 10% a ti si bio UVJEREN da je AA,KK...

Zasto je to smijesno...?
Zar nisam bio u pravu?!

00

16

Re: nl10...call, push, fold?

smjesno je zato sto ima 10% 3bet. AA,KK= 1%

00

Re: nl10...call, push, fold?

Ja jos uvijek mislim da nije smijesno! Bez obzira na njegov postotak 3bet-a situacija za stolom u tih 108 handova sa tim likom je bila takva da je samo jake handove odigravao na taj nacin...
Zar nikad nisi imao predosjecaj u slicnoj situaciji u kojima si se nedvojbeno nasao na stotine puta?

00

18

Re: nl10...call, push, fold?

i dalje je smijesno

00

19

Re: nl10...call, push, fold?

Ma zguraj to. Makar si mogao i PF zgurat, imaš 50bb. Šta bi napravio da je na flopu pao A ili K? A dao si već 1/4 stacka. Ako bi foldao ovaj flop, koji bi onda zgurao? Ako je odgovor da guraš samo set na flopu, onda ti je preflop igra jako neprofitabilna as played sa tim handom.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: nl10...call, push, fold?

Nitko nije rekao da sam foldao tu ruku nego kazem da sam trebao sto se na kraju pokazalo ispravnim te mi jos uvijek nije jasno sto je smijesno u tome sto sam bio siguran da lik ima jaci hand?!?!

00

21

Re: nl10...call, push, fold?

Zasto si onda callao preflop?

00

Re: nl10...call, push, fold?

Jer znam da ako dode i treca Q da cu se skoro pa sigurno uduplati na njemu, a cijena od $1.3 mi izgleda u potpunosti prihvatljivo...jedina greska koju ja ovdije vidim je 3bet shove koji sam napravio na flopu!

00

23

Re: nl10...call, push, fold?

cijena od 1.3 za setminat i mogucnost dobivanja 4.3 nemre bit prihvatljiva da ga jebes

00

24

Re: nl10...call, push, fold?

Renato, prouči kada je isplativo callat sa pocket parovima da bude profitabilno. Efektivni stack mora biti najmanje 15x iznos koji moraš callat da bi to bio profitabilan play. Ali sa QQ setminat zaista nema smisla, pogotovo kada imaš samo 50bb-a. I na flopu nije 3bet shove ako si zgurao nakon njegovog beta. (bet-raise-3bet-4bet) smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: nl10...call, push, fold?

Krivo sam se izrazio...bio je shove na njegov bet, a ne 3bet shove ali vjerovao ili ne znam kojim redosljedom i kako se nazivaju pojedina betanja  smile  hvala ipak...i hvala svima na savijetima, nekima i na ismijavanju nekih stvari...htio sam ukazati na jedno sto se tice ove ruke i mojih poteza, a sve je nekako islo u suprotnom smjeru no ok...nismo djeca da zamjeramo takve stvari...
Tezak je put do boljeg igraca pa sve sto se vidi i cuje dobro dode... smile

00