Tema: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

Mjesto radnje : Full Tilt, Sit n go 6-max
Vrijeme radnje :   

ruka br 62  dobijam 9 karo 9 pik
ruka br 63  dobijam 7 herc 7 pik
ruka br 64  dobijam 7 herc 7 pik
ruka br 65  dobijam 9 karo 9 pik

e da, i karte su bile podijeljenje točno istim redosljedom, potpuno bolesno
ne moram ni naglašavati da se nisam okoristio niti jednom rukom,ali igram online već neko vrijeme,i ovako nešto još nisam doživio
čini mi se da je RNG na remontu, pa onda šiba samo iste karte  big_smile

Zadnji popravljao Ilija Čvorović (11-07-2010 17:52:43)

00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

meni se jucer isto dogodila zanimljivost ..

dobim u dvije ruke dva kralja i obe ruke pogodim set.. i izbacim dvojicu igraca..

al  ovo tvoje nikad vidio

00

3

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

http://img686.imageshack.us/img686/9809/rigged.png

00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

Spoji mi se na mikrofon sa tim rigged forama  smile
Radije mi izračunaj do 16 decimale koja je mogućnost da se tako nešto dogodi  cool

00

5

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

100.0000000000000000%

00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

takvog te volim

00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

Meni se nedavno desilo na bwinu na CASH igri, da 3 handa za redom dobijem AA .Prva dva puta ajde i nekako, ali treci puta kada sam dobio očekivao sam da cu i cetvrti  big_smile  Samo u jednom handu sam dobro naplatio,ostalo slabo.

00

8

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

Ilija Čvorović napisao:

takvog te volim

ygos?

00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

nesto slicno,samo mnogo bolje big_smile
http://img291.imageshack.us/img291/7141/2052010.png

00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

lol.. jebenica.. zato i imas toliko cipova smile

00

11

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

Meni se je jednom na starsu desilo da dobijem tri puta zaredom pocket As-eva i odmah zatim dva puta zaredom KK.
U pokeru je SVE moguće

00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

@pantelinjo

so fkn sick.

Inace ja na HU (rigged full tilt)  dobijem tri puta zaredom AA.

U live igri sam vidio lik je ima KK dva puta zaredom (a ima i na pokersatrs big game mercier je dobio KK dvaput zaredom, cak su izracunali koja je vjerojatnost) .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

http://i31.tinypic.com/xl08bs.jpg

00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

ja sam igra 4 stola jednom i ima po par dvojki na sva četri u isto vrijeme totalno bolesna situacija.
Al opet to nije isto ko kad dobijes 3 put zaredom na istom stolu iste karte.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

15

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

frend  na  live  igri dobio KK 4  puta  zaredom, da  nam nije  svaki put  pokazao nebi mu niko vjerovao

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

16

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

wowowowowww!

00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

random ne znači da će biti različite karte od prijašnje dvije već da neće biti odabrane "unaprijed" - radio sam zaista mnogo s rand() funkcijama i smješno mi je kad se netko čudi "obrazcima" na pokeru - sasvim je normalno da će se ovako nešto desiti - rijetko ali hoće... bilo je situacija kad sam random generirao broj od 0-100 doslovce milijun puta uzastopce (testiranja sigurnosti...) i ponavljanje 2-3 puta uzastopce sasvim je normalno - zakon velikih brojeva wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

iAcesHigh napisao:

random ne znači da će biti različite karte od prijašnje dvije već da neće biti odabrane "unaprijed" - radio sam zaista mnogo s rand() funkcijama i smješno mi je kad se netko čudi "obrazcima" na pokeru - sasvim je normalno da će se ovako nešto desiti - rijetko ali hoće... bilo je situacija kad sam random generirao broj od 0-100 doslovce milijun puta uzastopce (testiranja sigurnosti...) i ponavljanje 2-3 puta uzastopce sasvim je normalno - zakon velikih brojeva wink

o čemu ti? ovo šta ilija čvorović piše nije normalno i očito da je namišteno. još ima i dokaz iz hh sa starsa/tilta. alo? triba još nešto? sve je jasno ko suza! sve!

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

zamorano11 napisao:
iAcesHigh napisao:

random ne znači da će biti različite karte od prijašnje dvije već da neće biti odabrane "unaprijed" - radio sam zaista mnogo s rand() funkcijama i smješno mi je kad se netko čudi "obrazcima" na pokeru - sasvim je normalno da će se ovako nešto desiti - rijetko ali hoće... bilo je situacija kad sam random generirao broj od 0-100 doslovce milijun puta uzastopce (testiranja sigurnosti...) i ponavljanje 2-3 puta uzastopce sasvim je normalno - zakon velikih brojeva wink

o čemu ti? ovo šta ilija čvorović piše nije normalno i očito da je namišteno. još ima i dokaz iz hh sa starsa/tilta. alo? triba još nešto? sve je jasno ko suza! sve!

evo u ovom primjeru možemo vidjeti nekoga tko redovito jebe i može lijepo i argumentirano objasniti neke stvari
i nakon toga vidimo osobu koja ne jebe ništa, i sve što može reći,i bilo koji komentar dati je isti, a to je rigged
znači više jebati a manje jebuckati

00

20

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

roll

00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije


Ja sam nezdrav momak
Ime mi je Ilija
Moja opsesija
je nekrofilija
....

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Ne znam jel nemoguće,al moguće nije

00