Tema: poznato?

http://www.pokerhand.org/?5592131

00

Re: poznato?

Evo, baš takve stvari mi se događaju dva dana roba...  neutral

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: poznato?

kako ne, to su oni tipa kad taman se spremiš da u slučaju raisea baciš dojde baš karta da nemožeš bacit, jedni od dražih, tu kunem softwareu inače igraču lol, zahebavam se, imun sam polako

00

4

Re: poznato?

bahahaha kakva pasivna riba covjece

00

Re: poznato?

To je vjerojatno Jennifer Tilly, stavila te na KK.  big_smile

Zadnji popravljao salemetal (30-07-2010 23:02:10)

00

Re: poznato?

po meni je lik briljantno odigrao..jer da je igrao agresivno, vjerojatno bi skuzio da ima neki set..ovako ti je postavio udicu i gadno te upecao..al jebiga..toe poker  smile

00

Re: poznato?

hicpra napisao:

po meni je lik briljantno odigrao..jer da je igrao agresivno, vjerojatno bi skuzio da ima neki set..ovako ti je postavio udicu i gadno te upecao..al jebiga..toe poker  smile

C/r all in river?

00

Re: poznato?

pa sta, uvik on moze 3betat sa K7 . smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

9

Re: poznato?

hicpra napisao:

po meni je lik briljantno odigrao..jer da je igrao agresivno, vjerojatno bi skuzio da ima neki set..ovako ti je postavio udicu i gadno te upecao..al jebiga..toe poker  smile

wtf : )))))))))))))))))))

00

Re: poznato?

brijem da je sarkastican.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

11

Re: poznato?

pa objasni mi onda sta je lik lose odigrao? platio je da vidi flop, uhvatio je set i vise sigurno nece odustat od tog handa..

00

12

Re: poznato?

hicpra napisao:

po meni je lik briljantno odigrao..jer da je igrao agresivno, vjerojatno bi skuzio da ima neki set..ovako ti je postavio udicu i gadno te upecao..al jebiga..toe poker  smile

hahahhahahaa

http://www.pearsonified.com/images/entries/epic-fail-cat.jpg

00

Re: poznato?

hicpra napisao:

pa objasni mi onda sta je lik lose odigrao?

Bas nista osim c/calla na riveru sa fullom u ruci dok su na boardu 2 kralja i 3 karte za flush..Potez dostojan jedino female poker proa Jennifer Silly.

Zadnji popravljao Dr.Greenthumb (31-07-2010 00:10:02)

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

14

Re: poznato?

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

a nisam skuzio uopce..ja sam mislio da je lik isao all in..nisam gledao iznose..hahahahhaa..zato mi nije jasno sta me zajebavate..hahahhahaha..koji sam seljak  big_smile

00

15

Re: poznato?

ma možda je neki misclick, meni je neki dan reg na BTN sam calao s nut flushom na nesparenoj tabli, još sm mu napisal "wtf was that, you had nuts" al nije ništ odgovoril, tak da brijem da ovaj tu nije namjerno to napravil, ako je onda je idiot

00

16

Re: poznato?

meni je isto danas lik kojeg sam imao za stolom na 2 MTT SNGa, nakon sto sam ga izbacio na prvom, foldao hand nakon flopa, iako sam ja njemu checkirao..ne znam dal je mozda krivu tipku stisnuo, al znam da se pojavi ono upozorenje big_smile

00

Re: poznato?

hicpra napisao:

meni je isto danas lik kojeg sam imao za stolom na 2 MTT SNGa, nakon sto sam ga izbacio na prvom, foldao hand nakon flopa, iako sam ja njemu checkirao..ne znam dal je mozda krivu tipku stisnuo, al znam da se pojavi ono upozorenje big_smile

ma nes ti to i ja napravin nekad kad mi je pila bit u handu tongue .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: poznato?

http://img265.imageshack.us/img265/4923/pfinivey.jpg

00