Tema: Rush Turniri na FTu

Zanima me da li neko igra Rush Turbo turnire na FTu i koju tocno strategiju primjenjuje

00

Re: Rush Turniri na FTu

Ja ih nekad znam odigrat, večinom napravit late reg., npr bude oko 1500 igrača, ja se registriram kad ih ostane nekih 500(7lvl igre cca.), a 150 su u nagradi.Igram ih vrlo rijetko, ali vrijedi pokušat ovako kao što ja igram, jer napraviš jedan double up i več si average stack što ti je sasvim dovoljno za igru.Znači na prvi jači hand tipa KQ,AQ,TT+ puknem all in i to je to, jer razmišljao sam isti mi je k i da počnem od samog početka igrat ako ču izletit na tom nekom 500-600 mjestu.Baš sam neki dan igrao slično za upad 10+1$, i završio negdje 40-ti, i dobio 55$.  lol

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Rush Turniri na FTu

ja sam igrao i prema mojem mišljenju vrijedi početi i ranije, zašto ne? Jedina razlika je što kod recimo turbo odigraš na istom lvl isto handova ko i kod normal pošto neigrivi handovi nikad ne igraju... kod normal rushu vjerojatno je onda osjećaj kao da igraš sa superstack...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Rush Turniri na FTu

Pa nisam ja rekao da netreba igrati odpočetka, ali da je po meni u prednosti i lakše kada napraviš late reg.Praktički su več ispali 2/3 igrača, ako ti sjedne double up poslije sa dobrom igrom možeš daleko dogurati.

Zadnji popravljao PocketRockets (03-08-2010 12:47:52)

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Rush Turniri na FTu

ja san jednon odigra, sve je super krenilo, dok na kraju nisam izgubio flip prije bublea, gurnem sa Ak lik sa sedmicama calla, tako nesto je bilo. Do tada super stajao.
Nema neke posebne strategije, ako znas igrat rush cash, i ovo bi te trebalo ic, mislim da bi uglavnom trebalo cekat na handove AA/KK/QQ/AK.
Odigrat i ostale dobre handove agro, ali recimo QJ/QK bacat bez razmisljanja, kao i sve slabije od AQ.

Zadnji popravljao chillin (03-08-2010 13:13:52)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Rush Turniri na FTu

Ja sam tako igrao kao sto je chillin napisao i isto na kraju pred bubble ispao na nekakav debilni flip. Ali u toj fazi su blindovi i ante otkidali poprilican dio stacka da se jednostavno mora gurnut i molit. Samo bit ce da se ovi drugi mole malo bolje smile

00

Re: Rush Turniri na FTu

Upravo zato sam ti ja rekao da je možda bolje igrati na način na koji ja igram, uletim na late reg. pred sam istek mogučnosti registracije i probam napravit odma double up pa poslije igrati normalno. Jer, ovako kako ti kreneš od samog početka igrat ispadneš možda čak i prije nego ja, a igrao si bezveze 1-2h.Mislim, neznam, probaj jednom napravit ovako kao ja pa vidi kako češ proći  wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

8

Re: Rush Turniri na FTu

kako je pobogu bolje uci na turnir sa stackom manjim od 15bba

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Rush Turniri na FTu

@pocketrockets  ajde daj bogati, mos tako onda svaki turnir. Al na pocetku se ono ka mozda okitis, sa par doubleupova, lakse je ima rebuy pa su vise loose.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Rush Turniri na FTu

A gledajte ja samo kažem kako ih ja igram, nisam rekao da je tako najbolje, nego da je tako po meni ok odigrati jer je več velik dio igrača out, a sa double upom možeš dobro dogurati.

@chillin- Na nitijednom turniru nikada ne radim toliki late reg. nego upravo samo na tim rush turnirima, jer koji ču k igrat ispočetka imat nešto veći stack nego average i ispast na onom mjestu kojem bi ispao kada bi napravio late reg., samo to vam želim reći.

Zadnji popravljao PocketRockets (03-08-2010 16:59:59)

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00