Tema: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

sta je ovdje ispravno? Rush je, nemam statse..

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.50
Big Blind: $1

SB ($273.5)
BB ($109)
UTG ($22.6)
MP ($141.8)
CO (Turcin) ($109.7)
BTN ($127.4)

Dealt to CO (Turcin)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/TH.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/9H.png

Preflop: (Pot is: $1.5)

UTG & MP fold, CO (Turcin) raises to $2.5, BTN raises to $8.5, SB calls $8, BB folds, CO (Turcin) calls $6

Flop: (Pot is $26.5, 3 players)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8D.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JC.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8C.png
SB checks, CO (Turcin) checks, BTN bets $15.2, SB calls $15.2

Turn: (Pot is $56.9, 3 players)


River: (Pot is $56.9, 3 players)


                                                                     
Total Pot: $56.9 | Rake: $56.9




00

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

Imaš najvjerojatnije 6 outova protiv dvojice a niti tih 6 outova ti ne daje nutse. Makar ne igram te limite, protiv dvojice bi foldao vodeći se po dobroj staroj: kada ne znaš šta ćeš, najbolji je fold  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

Ja bi foldao. Dosta loš ti je draw. SB može bit superstrong ovdje.

Zadnji popravljao salemetal (06-08-2010 19:46:59)

00

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

SB tu ima ili neki monster combo tipa ko ti ali u žiru ili ima nuts, možda QQ,  brijem da bi 8x tu raiseal a i teško da to ima (88 lol) u svakom slučaju mora bit jak. AJ ne vjerujem da cala u ovoj situaciji.

Uzmimo i da SB nije u igri, brijem da je tu zbog teksture boarda i toga da si OOP, lovljenje straighta -EV.

00

5

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

cgreen napisao:

Uzmimo i da SB nije u igri, brijem da je tu zbog teksture boarda i toga da si OOP, lovljenje straighta -EV.

Ne govorim o "lovljenju", zanima me jel bolji shove, ili fold.. Mislim da je fold bolji zato sto su dvojica..

00

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

imo fold to 3b preflop..kao sto i sam kazes,rush je i nemas statse..zasto se dovoditi u marginalne situacije,foldat na flopu i poslije se cudit negativnoj crvenoj liniji(NSDW) na grafu..

00

7

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

A marginalna je situacija, al moram dat 6$ za pot od 26 sa handom koji flopa odlicno. Mislim da nije greska callat pf.

00

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

Na rushu su rangeovi dosta jaci za 3bet  (bar po mom iskustvu) tak da cak i nebi bilo lose foldat ali opet nije ogromna greska ni callat makar nemozess flopat neko cvijece dosta cesto sa T9s  smile

00

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

uzmi u obzir da ce BTN cbetat jaaako puno flopova,a ti sa svojim hendom vrlo rijetko flopas dobar draw..a ako flopas top pair razbijat ces glavu i mucit se s pitanjima da li ima overpair..pogotovo ako je puno agresivan,sto znaci da ce te lako izgurat iz henda..callat s ovim hendom je ok ako si manijak i igras agresivno i vrlo dobro postflop..

00

10

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

Ne bi callo da sb cold callo pf. Ovako mislim da je ok call. Ostalo se slazem.

00

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

foldo bi, mislim da nemaš impliede ako te pogodi hand a ni oddove ovak jer Q i 7 u boji ti možda i nisu outovi...

00

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

call preflop ali samo radi pota od 26$ tj dobrih oddsa,flop fold posto si moguce vec beatan,a i da nisi imas samo 5-6 mogucih outova (shove normalno da je SB foldao)
imam par pitanja koliki je max stolova za igrat na rushu ako uopce ima limita?koliko stolova ti stignes igrati odjednom i koliki ti je rake za npr. 4 stola na NL100 ili NL 50?

00

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

Ako si TAG koji igra straightforward onda foldaj ovakve hendove preflop. Znas vjerojatno i sam da nisi u stanju radit bolesne check rejzove i betove na osnovu dojma protivnikove slabosti sto dovodi do velikih leakova. Ubacis skoro 1/10 stacka preflop,a bit ces izguran iz henda nezamislivo vise puta nego sto ces nastavit s hendom kada te flop pogodi. Uostalom ako ti dodje skala,villaini mogu imati AK,KQ odnosno vecu skalu pogotovo u 3b potovima pa ces racunat svoj hend kao cooler,a zapravo sam si kriv jer se dovodis u takve situacije.

I jos bih dodao da nemas statse o BTN-u i ne znas da li 3beta iz zajebancije zato jer je LAG ili 3beta zato sto je nit i ima mega hand. Osobno mislim da foldati ovo, pogotovo na rush pokeru nije nikakav problem, unatoc prividno privlacnim implied oddsima.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (07-08-2010 04:46:34)

00

14

Re: NL100 OESD - 3betani, 3way pot

4 stola je limit na rushu, s tim da mozes kombinirat 4 stola nl50, 4 stola nl100.. Mozes isto tako kombinirat i full ring i 6max.. Meni je 4 stola super, da ne igram na laptopu vjerojatno bi mogao i 8 komada. Ovako je problem sto ih ne mogu slozit tile, pa ne mogu quick foldat. Ne igram inace rush, ali po HEMu radim oko 60$ rejka na nl100 6max po satu, a na nl50 oko 30-35$.

00