Tema: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Imam 14 godina igram poker nkih 1.5godina na maminom acc-u.Dosta toga znam.kada sam pocinjo desavalo mi se svasta stavim deposit 10$ za 2 sata dodjem do 100,sutra na 200 a prekosutra na 0 big_smile
Probao sam skoro sve u pokeru,a odlucio sam da krenem sa Full ring cash stolovima.E sad me zanima na kojoj bi poker kuci bilo najbolje da pocem ,meni se kao najbolja opcija cini Best Poker 88 jer je stravicno fishy(on ja zajedno na mrezi sa RR pokerom)
Jos nisam siguran ni koju cu strategiju da igram,razmisljam izmedju ove 2:
1.SSS
2.npr udjem na stol 5$ i kada dodjem na 10$ izlazim.Sta mislite o ovome?Ove dvije su skoro iste ili bi mi vi preporucili neku trecu?
Molim za pomoc, da me podrzite i da mi dajete sto vise savjeta!
Hvala!!!

Poker is life!
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Prvo budi punoljetan a sad odi spavati i sutra se idi na igraliste igrati sa prijateljima  smile

10

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Andre_787 napisao:

Prvo budi punoljetan a sad odi spavati i sutra se idi na igraliste igrati sa prijateljima  smile

Ne mogu cekat punoljetstvo,idem spavat kad neko odgovori,a sa njima ako odem na igraliste moramo bacit koju pokera big_smile

Poker is life!
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Koliko misliš depositat?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Rexonja napisao:

Koliko misliš depositat?

odlucio sam za 5 dana deposit20eura da boostam bankrol na najnizim limitima,a za mjesec dana oko 300eura.Svejedno da li oih 20 izgubim.

Poker is life!
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

lol  Ce bit svejedno ako izgubis i 300 eura?
i sta to znaci da znas dosta o pokeru?

00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Taman posla da ćeš čekat punoljetsvo.

Okani se SSS-a i zaigraj pravi poker. Svaki reg će te mrzit preko interneta ako budeš bio shorty.

Što se tiče poker kuća, probaj s tima koje si naveo, pa lako odeš dalje ako ti se ne sviđa.

00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Teško da s 20€ možeš išta napraviti, osim ako kreneš nl2 i striktno se držiš BRMa... Ali spušit ćeš ih bezveze, radije odi na pizzu.
Depositaj tih 300€ i kreni na nl10 na nekom siteu s dobrim rakebackom i s puno fisheva.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Andre_787-I da ih izgubim skupio bi opet,al zasto bi ih izgubio?Posto mi se mama i tata razvode 1  Septembra ja idem sa mamom u stan i jedino sto cu radit je igrat poker i skola,tako da cu maximalno da mu se posetim!I striktno cu se pridrzavati BRM!i sta to znaci da znas dosta o pokeru?Pa znam to sto je potrebno msm najvaznije stvari!
salemetal-Okani se SSS-a i zaigraj pravi poker.Kako mislis da ulazim max Buy in?Meni treba neka mala zarada od pokera oko 10eura dnevno.Necu nista da eksperimentisem samo ocu da igram limite za koji imam najsigurniji bankroll i da tu zaradjujem.
Rexonja-Koji bi mi sajt predlozio?

Poker is life!
00

10

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

slavocar, slažem se sa kolegom da se okaniš SSS i da naučiš igrati poker sa ulazom na stol 100bb deep. Ako igraš SSS tvoja igra se neče previše razvijati. Također se slažem da pokušaš skupiti tih 300EUR i onda počneš polako od NL10. Ako se spustiš ispod 150EUR back to NL5. Također mislim da nije dobro da razmišljaš na način "želim zaraditi nekih 10EUR na dan". Kada vidiš da beataš NL10 i dođeš na NL25-NL50 onda možeš razmišljati o nekoj zaradi jer ako na NL10 budeš cashoutao 10EUR na dan ne budeš nikada više došao do većih limita.
Šta se tiče stranice bitno ti je da imaš RB, bilo bi dobro i first deposit bonus. Imaš ih puno u ponudi preko pokerpro pa si malo pogledaj.
Sretno!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

slavocar, ako hoćeš quotat nečiji post, kod svačijeg posta imaš ''Reply'' i ''Quick quote'' opciju, ovo tvoje je ne čitkljivo!

Što se tiče site-a, pozabavi se malo ovim linkom i ako se dvoumiš između 2 ili 3 site-a, slobodno pitaj na forumu pa će ti već netko preporučiti najbolji od navedenih.
Link: http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Andre_787 napisao:

Prvo budi punoljetan a sad odi spavati i sutra se idi na igraliste igrati sa prijateljima  smile

+1 big_smile

00

13

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

dfable napisao:

Također se slažem da pokušaš skupiti tih 300EUR

sa 14. god.? vjerojatno može birat di će ih skupit

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

uciti,uciti i samo uciti...

Zadnji popravljao superhik13 (07-08-2010 12:38:59)

00

15

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Pa napisao je da če ih za mjesec dana depozitat.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

pa mama i tata mu se razvode moraju mu kupit ljubav. imace on tih 300€ .

Samo mi smrdi na trolla   lol

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Još da croman doda svoj komentar i ova će tema biti vrhunac foruma! big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

slavocar napisao:

Dosta toga znam.

slavocar napisao:

Kako mislis da ulazim max Buy in?

slavocar napisao:

i sta to znaci da znas dosta o pokeru?Pa znam to sto je potrebno msm najvaznije stvari!

[ ] Dosta toga znam

00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Nija valjda da mislis da ne znam sta je max buy in??

Poker is life!
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Pare mi nisu problem,danas sam zaradio 26.7 eura za nepunih 2 sata!!!
A sto se tice stranica najvjerovatnije cu jos malo na Titanu tamo imam nesto malo dobio 18.25$ na new depositors 2.500$ freeroll-u
Nocas ih imam jos 2 pa se nadam da cu sa time poceti igrati do daljnjeg!

Poker is life!
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

sto  si citao/gledao od literature?

00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

superhik13 napisao:

sto  si citao/gledao od literature?

Pogledo sam dosta toga...Malo pre sam zavrsio onaj 2.500$ freeroll i zavrsio sam http://a.imageshack.us/img683/5720/screenshotstudiocapturep.jpg

Uploaded with ImageShack.us S 1.40 sam uso na cash i posle nekoliko ruku izgubim sa skalom od fulla.Onda odigram 4 HU1,dobijem sva 4,odigram jos jedan od 2$ i dobijem i njega tako da ovaj dan zavrsavam u plusu ukupno sve 41.70 eura.Mozda bi trebao preci na HU?
Igrao sam ga ranije.

Zadnji popravljao slavocar (08-08-2010 01:30:56)

Poker is life!
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

Ipak nisam imo mira po reko odo igrat jos malo.Na 0.01/0.02$(HU) udjem 5$ i za divno cudo kako me islo i kaki su mi kreteni dolazili da kad imam AA i vec pot oko 3$ na sve male karte dignem 1$ oni idu ai sa AK.I tako sada na titanu imam 22 eura a poceo sam sa nulom!
Kuci imam za poker jos 23 sto je ukupno 45eura mog bankrolla  za sada koji ce u ponedjeljak biti spreman!

Zadnji popravljao slavocar (08-08-2010 04:44:15)

Poker is life!
00

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

osvajanje bilo kakvih para na tom titanovom freerollu i nije bas neki domet i definitivno ne govori nista o tvom poker znanju
od 900 prijavljenih ljudi,igra ih 150,a njih eventualno 60 zna pravila pokera,a tek nekih dvadesetak se moze nazvati pocetnikom
tako da je to prilicno easy money
ali ipak,respect za osvojenih 15 novaca

00

25

Re: Kako i gdje poceti NLH Cash game?

S ovim stavom i razmišljanjem nećeš daleko stiči u pokeru. Kad naučiš na svojim greškama i kad se opametiš (vjerojatno kad izgubiš ovih 300€ koje ćeš uplatiti, a možda ni onda), tek onda možemo normalno razgovarati s tobom na pokeru.

Jer ovako nema smisla kad uopče ne slušaš savjete iskusnijih.

00