26

Re: Od ribice do igrača

1. više rejzati preflop kad si OOP. Postflop, protiv lika s manje od pola stacka to je standardan all in (ne mislim all in na turnu već bet/call allin ili bet turn bet river)...

2. da, to je standardan fold preflop. Što ti znači ovaj min3bet?

3. opet premali rejz preflop. Flop bi betao malo više. Turn je isto bet, ali malo veći.

00

27

Re: Od ribice do igrača

roba59 napisao:

1. više rejzati preflop kad si OOP. Postflop, protiv lika s manje od pola stacka to je standardan all in (ne mislim all in na turnu već bet/call allin ili bet turn bet river)...

2. da, to je standardan fold preflop. Što ti znači ovaj min3bet?

3. opet premali rejz preflop. Flop bi betao malo više. Turn je isto bet, ali malo veći.

1. znači gurati all-in na flopu?
2. ma tu ruku sam skroz loše odigrao, tako da od početka nije išlo kako treba. posrećilo mi se. znači ovakve ruke fold bez razmišljanja. smile
3. šta se tiče tog rejza preflop, navikao sam se na tih 0.08$, neznam zašto.  hmm

jebu me oni gumbići - pola pota raise, 3/4 pota itd, pa automatski na to klikčem kad betam. tongue

00

28

Re: Od ribice do igrača

1. mislio je bet/call bet/call bet/call, tj. sva ti streeta betaš i callaš ako on ide allin

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

29

Re: Od ribice do igrača

zvonzi napisao:

1. znači gurati all-in na flopu?

Daj molim te pročitaj sve s razumjevanjem. Sve lijepo piše. Još sam u zgradi sve bolje objasnilo jer mi se činilo da nećeš dobro skužiti.

00

Re: Od ribice do igrača

uciti,uciti i samo uciti

http://forumserver.twoplustwo.com/69/mi … -a-676130/

http://forumserver.twoplustwo.com/69/mi … ds-430489/

Nadam se da se ovi linkovi smiju stavljati..Nije reklama,

00

31

Re: Od ribice do igrača

Zasto 3betati protiv shortstacka u 2. handu? I onda tako mali 3bet. Ako već i želiš vidjeti flop sa takvim kartama, učini to što jeftinije.

Online poker spašava živote.
00

32

Re: Od ribice do igrača

eto da se i ja javim malo. odustao sam jedno vrijeme od casha, barem dok ne izgradim malo jaču banku. desi mi se 2-3 bad beatova, loše odigranih ruku ili nešto treće i odmah sav profit ode u k. smile počeo sam prašiti SnG, bilo multi bilo single tableove i trenutno stanje banke kaže: 93$, što znači da trenutno imam 43$ profita.

00