Tema: Prijelaz NL25 -> NL50

Ako sam pogriješio podforum, molim moderatore da premjeste.

Dakle, znam da je bilo već neke rasprave ako se dobro sjećam ali bi ipak volio čuti mišljenja, komentare.
Na NL25 imam cca 70k odigranih ruku, bb/100 = 3,7. NL25 + NL20 + NL30 zajedno imam cca 85k odigranih ruku, bb/100 = 5.
Planiram još jedno vrijeme igrati NL25 uz shotove na NL50, u slučaju ako loše završe se vraćam na NL25 dok ne vratim izgubljeno (max 2-3BI), a u slučaju da krene pozitivno planiram ostati na NL50.
Zanima me kakva je po vašem mišljenju razlika u igračima između ova dva levela pošto smatram da je NL50 prvi level gdje se počinje igrati "ozbiljniji" poker? Kako je vama prošao prijelaz? Da li ste morali mijenjati svoju igru i ako da u kolikoj mjeri? Nije da me strah prijelaza, makar mislim da ću imati problema/blokadu radi veličine blindova tj. iznosa 3beta, barelanja itd.
Svaki savjet/komentar je dobrodošao.

Hvala svima.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Prijelaz NL25 -> NL50

Na svakom levelu više ima samo malo veći broj regulara... I možda se malo više 3beta...

Al generalno se igra isti poker...

00

Re: Prijelaz NL25 -> NL50

Znači da ne bi trebao imati većih problema kod prijelaza, tj. nadam se. Hvala roba.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Prijelaz NL25 -> NL50

dfable napisao:

Znači da ne bi trebao imati većih problema kod prijelaza, tj. nadam se. Hvala roba.

ako te ne strefi downswing

00

Re: Prijelaz NL25 -> NL50

Naravno. Ali koje sam sreće baš taj put hoće  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

6

Re: Prijelaz NL25 -> NL50

ja sam prošlog miseca otišo na nl50 sa nl20...kao što je roba reka puno više regulara, puno više 3bet,4 bet situacija..agresivnija igra
mene pogodio jebeni downswing pa sam se vratio na nl20..sljedeči misec opet nl50

00