26

Re: Ej!!

da stavrno tilt di je boboman???  hmm

00

Re: Ej!!

Hvala vam jos jednom svima na dobrodoslici!  :card_heart

Ujedno i pozdrav svim kolegama ekonomistima, drzite se, ucite, polazite tako da kasnije mozemo uzivat u pokeru! Evo ja spremam sad ispit iz međunarodne ekonomije za iduci tjedan (inace predavanja slusam u Koprivnici, u ZG idem rjesavat samo upise u visu godinu i razne potvrde). I tak... nesmem sad igrat poker jer odmah se javi griznja savjesti da vrijeme provedeno na pokeru trebam potrosit na ucenje jer ionak premalo ucim pa ono.. Nadam se da ce ti rokovi cim prije zavrsit pa da se vratim pokeru. cool

A ovo za avatar, pa da to je moja slika, al kaj vam znaci, ionak se nist skoro ne vidi.... Ili je to samo meni tak minijaturno ili lose vidim, stvarno neznam smile

00

Re: Ej!!

dobrodosla.

Nervira me sta se svi raspisu cin neka zenska stavi na forum, raspisite se tako po normalnin topicima dobrodoslice smradovi jedni.

Nemoramo uvik kroz isto prolazit smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Ej!!

Hvala! Evo sad cu ja ici pisat umjesto njih po ostalim temama, da ne bude samo na dobrodoslici smile
Al ne usudim se sad previse citat ostale teme jer ak krenem, cijeli dan bum na to potrosila, a vec sad ne smijem tu biti neg za knjigom! Tak da za ozbiljno se na prave poker teme vracam za cca 2 tjedna  cool

00

30

Re: Ej!!

marina21 napisao:

Evo ja spremam sad ispit iz međunarodne ekonomije za iduci tjedan (inace predavanja slusam u Koprivnici, u ZG idem rjesavat samo upise u visu godinu i razne potvrde).

To ostavljam za 3.9. rok, ionako sam vec 5 puta skoro polozio to smile)) steta pa je to bilo pred 2 godine.
Ako si izlazila na rokove nedavno, jel ti se da mi poslat PM koja su pitanja bila otprilike? jer ja na to nisam izasao u vise od 18 mjeseci
pa malo da ne ucim nes nepotrebno.

tnx.

00

Re: Ej!!

bishie napisao:
marina21 napisao:

Evo ja spremam sad ispit iz međunarodne ekonomije za iduci tjedan (inace predavanja slusam u Koprivnici, u ZG idem rjesavat samo upise u visu godinu i razne potvrde).

To ostavljam za 3.9. rok, ionako sam vec 5 puta skoro polozio to smile)) steta pa je to bilo pred 2 godine.
Ako si izlazila na rokove nedavno, jel ti se da mi poslat PM koja su pitanja bila otprilike? jer ja na to nisam izasao u vise od 18 mjeseci
pa malo da ne ucim nes nepotrebno.

tnx.

Ja sam dosad izlazila samo na kolokvije, i zeznula sam na drugom kolokviju, par bodova mi falilo za prolaz tak da neznam kakva su pitanja na rokovima jer sad prvi put izlazim na ispit (dala sam prednost nekim drugim kolegijima, a ovo sam odgađala, previse me zbediral neuspjeh na kolokviju hehe... i da, inace kod prof. Bilas sam slusala predavanja, neznam kod koga si ti). Al evo mogu ti napisat pitanja nakon sto ih vidim sad 25.8. na ispitu smile

00

32

Re: Ej!!

Marina, najprije da ti poželim dobrodošlicu smile

I mene međunarodna malo yebe. previše štrebanja, no valjda će dobro završit.
Natrag na učenje smile

P.S.
Kolko drkadžija na jednom mjestu. Samo kad cure dođu pišete. (Kud svi turci tu i mali Mujo) tongue

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

33

Re: Ej!!

marina21 napisao:
bishie napisao:
marina21 napisao:

Evo ja spremam sad ispit iz međunarodne ekonomije za iduci tjedan (inace predavanja slusam u Koprivnici, u ZG idem rjesavat samo upise u visu godinu i razne potvrde).

To ostavljam za 3.9. rok, ionako sam vec 5 puta skoro polozio to smile)) steta pa je to bilo pred 2 godine.
Ako si izlazila na rokove nedavno, jel ti se da mi poslat PM koja su pitanja bila otprilike? jer ja na to nisam izasao u vise od 18 mjeseci
pa malo da ne ucim nes nepotrebno.

Ja sam dosad izlazila samo na kolokvije, i zeznula sam na drugom kolokviju, par bodova mi falilo za prolaz tak da neznam kakva su pitanja na rokovima jer sad prvi put izlazim na ispit (dala sam prednost nekim drugim kolegijima, a ovo sam odgađala, previse me zbediral neuspjeh na kolokviju hehe... i da, inace kod prof. Bilas sam slusala predavanja, neznam kod koga si ti). Al evo mogu ti napisat pitanja nakon sto ih vidim sad 25.8. na ispitu smile

Ma ja sam kod Grgića al mu Bilasica slaže ispite. Tnx na tome, puno će značiti, ionako moram i Bilasicu ulovit na faxu jedan dan.
Međunarodna ekonomija kao i pol predmeta shvatis ubrzo nakon kaj ih položiš kad sve to staviš u kontekst sa svime ostalim. Ovako kad tek dođeš do tog ti ništ nema smisla.
tnx.

Zadnji popravljao bishie (19-08-2010 17:48:27)

00

34

Re: Ej!!

Uvatite se vi pokera i žena, od faxa nema kruva.  cool

00

35

Re: Ej!!

Ok. smile

Kod mene nema kruha od pokera, tak da moram na faxu radit  tongue

00

36

Re: Ej!!

Bebach napisao:

Uvatite se vi pokera i žena, od faxa nema kruva.  cool

To ti je savjet za Marinu? wink

00

Re: Ej!!

Max_VZ napisao:
Bebach napisao:

Uvatite se vi pokera i žena, od faxa nema kruva.  cool

To ti je savjet za Marinu? wink

hahha pa nakon svega kaj sam prosla s deckima, mozda nebi bilo lose da i ja taj savjet poslusam  big_smile

jedino ovo kaj se tice faksa, to nema, to trebam sad izdrzat do kraja... e sad sam bas skuzila kak bi mi to bila fora titula Marina M...., mag. oec. & poker pro  cool
hehehhe pocela sam se gubit vec lagano

00

38

Re: Ej!!

neutral

00

39

Re: Ej!!

marina21 napisao:
Max_VZ napisao:
Bebach napisao:

Uvatite se vi pokera i žena, od faxa nema kruva.  cool

To ti je savjet za Marinu? wink

hahha pa nakon svega kaj sam prosla s deckima, mozda nebi bilo lose da i ja taj savjet poslusam  big_smile

jedino ovo kaj se tice faksa, to nema, to trebam sad izdrzat do kraja... e sad sam bas skuzila kak bi mi to bila fora titula Marina M...., mag. oec. & poker pro  cool
hehehhe pocela sam se gubit vec lagano

Oko faksa ti ne mogu pomoći, više sam tehničkog usmjerenja, ali ako trebaš pomoć u vezi pokera, slobodno se javi. Ja trenutno specijaliziram MTT-ove s masovnim poljima.
A i ako trebaš pomoć s ženama... u troje je ljepše, zar ne?  wink  wink

00

Re: Ej!!

Bebach napisao:

neutral

cemu to, ma salim se ja samo  wink

00

Re: Ej!!

Max_VZ napisao:
marina21 napisao:
Max_VZ napisao:

To ti je savjet za Marinu? wink

hahha pa nakon svega kaj sam prosla s deckima, mozda nebi bilo lose da i ja taj savjet poslusam  big_smile

jedino ovo kaj se tice faksa, to nema, to trebam sad izdrzat do kraja... e sad sam bas skuzila kak bi mi to bila fora titula Marina M...., mag. oec. & poker pro  cool
hehehhe pocela sam se gubit vec lagano

Oko faksa ti ne mogu pomoći, više sam tehničkog usmjerenja, ali ako trebaš pomoć u vezi pokera, slobodno se javi. Ja trenutno specijaliziram MTT-ove s masovnim poljima.
A i ako trebaš pomoć s ženama... u troje je ljepše, zar ne?  wink  wink

heh ok, ovo za zene i u troje ignoriram, necemo vise o tome, salila se ja... smile a kaj se tice pokera, obratit cu se ako mi bude kaj trebalo, al tek nakon ispitnih rokova, zabranila sam sebi sad poker dok ne polozim bar nekaj na faksu

00

42

Re: Ej!!

marina21 napisao:
Bebach napisao:

neutral

cemu to, ma salim se ja samo  wink

i ja isto...  neutral

00

Re: Ej!!

Dobrodošla  :card_heart

00

Re: Ej!!

Nema od tebe nista.Zasto?

1.Studiras
2.Dopisujes se s ovim retardosima
3.Ne znas tko sam ja
4.Nisi bosanka
5.Vjerojatno ne znas tko je Nele Karajlic.

10

45

Re: Ej!!

lol   lol   lol   lol

croman se vraća u stilu.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Ej!!

croman19 napisao:

Nema od tebe nista.Zasto?

1.Studiras
2.Dopisujes se s ovim retardosima
3.Ne znas tko sam ja
4.Nisi bosanka
5.Vjerojatno ne znas tko je Nele Karajlic.

1) Da, studiram, to je bio logican izbor nakon gimnazije i nakon 3 god ulozenog vremena i novca ne mislim odustat
2) Nema potrebe za vrijeđanjem, tu i tamo napisem jer zasad samo to mogu, jer nemam vremena da se ozbiljno koncentriram na poker
    zbog ucenja
3) Neznam ko si ti, kak bih uopce znala, halo?
4) Nisam, Hrvatica sam, kaj sad
5) Kakve to ima veze

00

47

Re: Ej!!

Hehe, marina za cromana su takvi postovi normalni, ne misli on ništa loše, ako planiraš ostati duže na forumu, naviknuti ćeš se a i postati če ti zabavan  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Ej!!

to on tako, ko se tuče taj se voli.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Ej!!

marina21 napisao:
croman19 napisao:

Nema od tebe nista.Zasto?

1.Studiras
2.Dopisujes se s ovim retardosima
3.Ne znas tko sam ja
4.Nisi bosanka
5.Vjerojatno ne znas tko je Nele Karajlic.

1) Da, studiram, to je bio logican izbor nakon gimnazije i nakon 3 god ulozenog vremena i novca ne mislim odustat
2) Nema potrebe za vrijeđanjem, tu i tamo napisem jer zasad samo to mogu, jer nemam vremena da se ozbiljno koncentriram na poker
    zbog ucenja
3) Neznam ko si ti, kak bih uopce znala, halo?
4) Nisam, Hrvatica sam, kaj sad
5) Kakve to ima veze

Hahah ajd dobro

00

Re: Ej!!

Heh mislim sorry, nismo svi u tvojoj poziciji pa da se u potpunosti mpozemo posvetit pokeru, bar ne zasad.
Makar neznam koja je tvoja situacija tocno al evo... Kod mene je zasad tak... A pred god i pol nisam ni znala uopce igrat poker, ko zna kak ce biti za par godina, dok zavrsim faks... Mozda nista, a mozda i nest ozbiljnije...

00