Tema: Tatjana o Hellmuthu

Na komentar da je Phil "zločest":

Otkrijem ti tajnu - on uopce nije takav. Sve je to stage show. Prije mjesec dana sam blisko radila s njim i lik je odlican, pricljiv, zanimljiv, nije umisljen. Iz prve mi je zapamtio ime i pitao me neke stvari oko stajlinga, ono totalno lik na mjestu.
Sve za image smile

Vaša mišljenja, komentari? Jest da ga nitko od nas ne pozna pa ne možemo objektivno komentirati, ali ja ga od početka doživljavam kao ok lika koji voli raditi show. Njegovi ispadi su mi više simpatični, nikako zlonamjerni. Ugl, legenda, kralj  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Tatjana o Hellmuthu

dfable napisao:

Na komentar da je Phil "zločest":

Otkrijem ti tajnu - on uopce nije takav. Sve je to stage show. Prije mjesec dana sam blisko radila s njim i lik je odlican, pricljiv, zanimljiv, nije umisljen. Iz prve mi je zapamtio ime i pitao me neke stvari oko stajlinga, ono totalno lik na mjestu.
Sve za image smile

Vaša mišljenja, komentari? Jest da ga nitko od nas ne pozna pa ne možemo objektivno komentirati, ali ja ga od početka doživljavam kao ok lika koji voli raditi show. Njegovi ispadi su mi više simpatični, nikako zlonamjerni. Ugl, legenda, kralj  smile

Sve sto si napisao apsolutno potpisujem, ali obozavam kad ga netko uzme !!!! Freaking K 8??? wtf ?? Worst players every !!!! They don't know how to spell poker!!! De smjesan je, ali jedna velika poker ikona !!!

00

Re: Tatjana o Hellmuthu

obv. svi njegovi blizi prijatelji, kad god govore o njemu, isto kazu.

Phil je car i to je to

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Tatjana o Hellmuthu

zamorano11 napisao:

Phil je car i to je to

hendrixjimmi napisao:

jedna velika poker ikona !!!

This  smile

Zadnji popravljao dfable (24-08-2010 12:37:00)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

5

Re: Tatjana o Hellmuthu

De smjesan je, ali jedna velika poker ikona !!!

I najbolji poker player na svijetu, ne smije se to zaboraviti.

Jel je još uvijek  Phil na PEMM-u ?  smile  (Positive, Exercise, Moment and Meditation)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Tatjana o Hellmuthu

Za mene uvijek bio i ostao car.Najjači je kad tilta  big_smile

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Tatjana o Hellmuthu

zakon,bez njega bi bilo dosadno big_smile

00