Tema: Valuebet ili ne

http://www.pokerhand.org/?5673191

Dali bi betali i kolko?

Protivnik je calling station riba

00

Re: Valuebet ili ne

ja bi. i to $42*. on ce to isplatit i sa K i ako je uvatia dva para. doduse, moguce da je uvatia boju na riveru (doduse tesko, posto je i u tebe jedno srce). al iako je calling station mislin da je ne bi cekira u ovoj situaciji


*lol. missreada san hand big_smile

Zadnji popravljao zamorano11 (09-09-2010 20:44:05)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Valuebet ili ne

ako je momak već bio tako "hrabar" i toliko je na turnu platio za FD ja bi ga bez nekog boljeg reada "isplatio" na riveru makar mislim da on tu prije ima TP/dva para/tris ili nešto potpuno smješno smile

Zadnji popravljao iAcesHigh (09-09-2010 20:19:29)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Valuebet ili ne

ja bi isto neki gay value bet napravio..tak oko 1/3... mislim da mu nije samo flush u rangeu i da ce callat vecinu made handova koji nisu flush...  znaci u pot  od oko 130$ metnes nekih 40... ak shova naravno fold... mislim da taj sizing nije bas exploitable iz  perspektive ribe..

00

5

Re: Valuebet ili ne

ship

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

6

Re: Valuebet ili ne

ja bi beto pol pota

00

Re: Valuebet ili ne

milac napisao:

ship

Zasto pobogu ship....meni se cini da i riba ne calla slabije?

00

Re: Valuebet ili ne

milac napisao:

ship

+1
calling  station  placa  sa svaka  2 para , imas  manje  nego sto je  pot

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Valuebet ili ne

lol. krivo san vidia koliki je pot big_smile big_smile big_smile

uglavnom. ovo $42 nema nikakvog smisla.

u ovom slucaju shove je value po meni

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

10

Re: Valuebet ili ne

uuu da i ja sam se zajebo  haha... nemos betat 40  jer si comitan i imas odse da zoves skoro i sa 3rd parom ako shova  big_smile

jbga kad pokerhand ne pokazuje koliki je pot kao HM a matematika i ja  big_smile

Zadnji popravljao Bebach (09-09-2010 20:56:37)

00

Re: Valuebet ili ne

ma betas kako bog zapovida i gotovo, plati plati, neplati neplati, gurne platis.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Valuebet ili ne

ako je calling station onda je mogo tu callat do river sa nekim 2 par, KQ, straight (?) handom i naravno fd... ja ne bih shipo jer stationi se boje all ina i sumljam da će platit sa slabijim, zato bi neki bet oko ~90-99€  koji će hero callat sa KQ, KT a ako i shipa bar nam je lagana odluka...

00

Re: Valuebet ili ne

Pot je 140$, roba ima 130$ dok ga villain pokriva.
Mi imamo Qh blockera. Jedino što je mogao ovako odigrati je AThh i mislim da tu imamo nuts.
Zapravo već na turnu imamo nuts pošto imamo i Ac blockera.

Mislim da ovdje nije pitanje da li betati već koliko betati.
Ja bi betao 108$. Na shove mislim da nikad ne bi mogao foldati (oddsiiiii).

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

14

Re: Valuebet ili ne

moje  misljenje je  da  ako calla stotku callat  ce  i all inn, foldat  ionako nemozemo kad betamo 100

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

15

Re: Valuebet ili ne

Po meni njegov bi se range trebao sastojati od AJ, KQ, i flusha tako da mi se check i ne čini tako loša opcije (bolja od all-ina). Ovo naravno vrijedi ako nemamo read da je villan u stanju odigrat ovako pasivno 2 para i setove na ovakvom boardu, ako je onda je ovo shove.
Uglavnom ja glasam ili za neki gay bet ili check, mozda radje check jer se moramo bacit na villanov shove a oddsi ce nas mamit da ga isplatimo
My opinion  smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

16

Re: Valuebet ili ne

Ja sam chekirao... Nisam siguran dal je to bolji play od betanja, ali ovaj put je bio dobar. Imao je A :card_heart 5 :card_heart.

Razmišljao sam da bi riba rejzala barem na turnu ako ima 2 para ili setove, pošto je suludo wet board i dosta karti ga može zeznuti ili mu ubiti akciju.
Nekako mi je logično bilo da nakon overbeta na turnu baca ili gura sve što nije draw (ili barem večinu).

00