Tema: Hoće li uskoro ExYu poker soba?!

Malo sam tražio na GAF-u i vidim jedan projekt...

http://www.freelancer.com/projects/NET-Game-Design/line-poker-development.html

Lik iz Beograda je naručitelj...makar po onome što sam pročitao to su sve čiste gluposti...al ajde bar se dobro nasmiješ čitajući...

Zadnji popravljao cropoker500 (21-09-2010 20:15:36)

00

Re: Hoće li uskoro ExYu poker soba?!

Mislim da nije svjestan koliko ozbiljnosti, rada, truda i ZNANJA treba za tako nešto ostvariti.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Hoće li uskoro ExYu poker soba?!

lol ovo gore je smiješno... za isprogramirat tako nešto treba jako puno znanja i sigurno više od jedne osobe i sigurno mnogo više od 3000-5000$ koliko je naručitelj napisao da mu je budget... i ako će jednog dana bit exyu poker room, sigurno neće imat svoj vlastiti software...

Zadnji popravljao -b3k's- (22-09-2010 22:43:53)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Hoće li uskoro ExYu poker soba?!

-b3k's- napisao:

vlastiti software..

-b3k's- napisao:

lol ovo gore je smiješno... za isprogramirat tako nešto treba jako puno znanja i sigurno više od jedne osobe i sigurno mnogo više od 3000-5000$ koliko je naručitelj napisao da mu je budget... i ako će jednog dana bit exyu poker room, sigurno neće imat svoj vlastiti software...

Bas zato i kazem, nije problem nac firmu koja ce ti to napravit, problem je skupit tih 200-300k a mozda i vise koliko ce te sve to koštat....

00