Tema: mtt resteal

može mi ko dati okvirni range za resteal kad imamo između 12-18 BB.

Uzmimo mi  smo na SB/BB, s koje pozicije opene najbolje restelati - vjerojatno CO, BTN dalje neznam, možda ako puno otvara i s ranijih pozicija?
Koji tip igrača - tagovie bi ak imam tight image, nitove mislim da ne, ribe samo za value? Koliki bi trebali imati open % s tih pozicija?
i nakraju s čim, Ax je brijem ok jer imamo blokera, i neke smal pockete/suited konektore?

probo sam danas s QJ i lik nakon dugo razmišljanja me cala s KJs, mislim kaj je razmišljal imal je 2:1 i iznad avrega valda duplo. 
e da i kolke stackove isto tu negde da nisu preveliki niti opet SS.

uglavnom tek počeo to koristiti pa dobrodošao bilo kakav savijet, hvala.

može i neka prepruka videa u svezi te teme.

Zadnji popravljao cgreen (22-09-2010 09:14:24)

00

2

Re: mtt resteal

ja generalno restealam Ax, sve broadwaye i sve pockete od CO raisera. btn cu ubacit i K9, K8, Q9, QT i mozda i suited connectore ako je raiser dovoljno loose. sb open cu zgurat Kx, Q6+, J9+ i sve suited connectore. Kod restealanja treba bit pazljiv da znas dal imas folding equity  jer ti nitko nece foldat na shove od tvog 11bb stacka tako da onda treba malo zatightat. mislim da su stackovi od 15-16 bba idealni za resteal i mislim da je sve preko 22-25 previse. Naravno moras adjustat restealing range opening rangeu villaina, a ovi rangevi sto sam napisao su meni defaultni protiv nekog tko ima "ok" aggro statse i opena dosta u LP.

00

Re: mtt resteal

puno hvala, to me je zanimalo. Još jedno pitanje:

koliki bi % trebo bit minimalno vilanov open range uzmimo s CO. Znam ako smo na SB a na BB-u je SS da će lik s CO ako je thinking player to vidjet te znat da će SS vjerojatno zgurat pa prema tome i ako bude otvaral gledat će da ima pristojan hand, također ako je u zadnjih nekoliko handova krao vjerojatno će isto malo stightat pa ak mu je ovo treći steal za redom vjerojatno da ima hand i sl.

Ali da uzmemo situaciju da se sve poklopi koliki bi trebo bit min njegov open range za resteal. Uzmimo Protiv nekog open rangea od 24% naš QJo hand ima 46% EQ. Evo kak bi izgledal 24% (otprilike). Jel možemo i na manje pucat?

http://img580.imageshack.us/img580/2629/rangel.jpg

znam da su to već zahtijevna pitanja, ali uzmimo odeš s mišom na hud od protivnika iznad pfr statsi i pogledaš pod CO preflop raise i vidiš X i odma kažeš a ovog nećemo restelat, makar je sve ostalo ok. Koliki bi taj X bio.
(al ga drobim, al eto zanima me možda netko baci kakvu defoult brojku)


ili to samo matematički lupim ono njegov range protiv mog handa usporedim s prosjekom pota ako folda kojeg odma dobiojem i EQ u potu ako cala i to je to?

Zadnji popravljao cgreen (22-09-2010 11:08:14)

00