Tema: Turcin on holdem vol. 1: preflop

Cesto me ljudi pitaju koliko bb treba openovat askralj? Prije sam openovo samo 3bb i onda me neko plati sa 22 i meni se nist ne otvori i izgubim pot. Il jos gore kako neki znaju platit sa J9s i onda pogode J i ja opet izgubim pot.. Nekad cak pogode i 9 al najcesce to bude J. E sad sam ja njih odlucio sjebat i kad god imam askralj ja uvijek restam jedno 10bb pa nek onda plati onaj s 22 nabijem ga nakurac. A ako neko resta prije mene e onda ja odma s askralj kazem ALIN. pa nek si oni misle i nek plate ako smiju. ae sta ja imam restat tu pa da me on opet plati s 99 i ak se moje ne otvori ja najebem. A par je par.

Puno puta kad pogledate karte vidite one zvaljave parove... Ono 22,33,44,55 i te pizdarije.. S tim parovima puno ljudi gubi velku paru. Ti ljudi jos nisu skuzili kako treba igrat te parove.. Glavna stvar koju morate naučt je da sta god da se dole otvori vi ste ukurcu. AE sta ces s 22, nikad ne valja.. Zato s malim parovima ne treba uopce otvarat. Najbolji nacin za odigrat je ALIN. I sve super. A i ako neko plati s askralj il asdama il tako necim mi smo u prednosti.. di ces bolje..

Male karte stalno treba igrat.. Recimo neko resta do 300 a vi imate 64 uboji. To je idealno, jer ako je on resto do 300 on je sigurno u velikima a mi smo u malima, a niko ne zna koje ce se otvorit i onda ako se otvore male mi smo super a mozemo imat nekad i maksimalu ako se otvori dole 235 a on je u velikima i ima cesto askralj i onda mu uzmemo pot. Nekad se otvore i velike al ja sam malo pratio i puno cesce se otvore male to je nest sumnjivo al nema veze zato ja uvijek igram male  wink . Ako se slucajno velike otvore mi mozemo lagano foldovat jer znamo da je on uvelikima ako je resto do 300 i moze cesto bit maksimala.

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  ti si car  big_smile  big_smile  kolko si popio?  big_smile  big_smile

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

ovo je skroz logično razmišljanje

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

big_smile  big_smile  big_smile

covjek je otvorio dusu..pokerska dekadencija..meni se svida razmisljanje..  wink

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

s nestpreljem očekujem iduci uradak “Action turcina”  big_smile
posto je iduca tema vjerovatno postfol to se mora podjeliti na zasebno na flop turn i river tako da bude više materijala big_smile

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

ja  bih jos  samo nadodao neke  bitne  stvari
1. bolje  je  igrat  hand  koji sadrzi 2  broja  nego 2  slike  zato sto u spilu ima  vise  brojeva
2. bolje  je  igrat  offsuit  karte  zato kaj je  veca  mogucnost dobivanja  flusha   jer  pokrivamo 2  razlicite  boje  wink

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

7

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

U zadnje vrijeme mi se cesto dogadja da kad igram male otvore se velike, kad igram velike otvore se male.. Vec sam bio ispizdio i mislio odjebat poker i onda sam dosa na ideju da probam miksane.. Ovu taktiku treba upotrebljavat samo onda kad vam se dogadja ovo sto se menei dogadjalo.. Znaci ako se uvijek dole otvaraju suprotne.. Onda vi igrajte velika/mala.. Znaci naj-jace krate su K3,J2,Q5... tako vas ne moze niko sjebat jel uvijek se moraju otvorit vase..

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

lol  lol  lol

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

taka igra

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

10

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

KRALJ!!! jedva čekam nastavke vol.2 vol.3

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

.... big_smile  big_smile  big_smile  big_smile ....kako bi moj dobar prijatelj rekao : igram male jel njih ima vise u spilu hehe lol  lol  lol ....

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

Nominiram ovo za topic godine

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

13

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

big_smile  big_smile

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

Tilt napisao:

.. Znaci naj-jace krate su K3,J2,Q5... tako vas ne moze niko sjebat jel uvijek se moraju otvorit vase..

Predobro big_smile

Zadnji popravljao 11331133 (29-09-2010 00:47:50)

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

lol  lol  lol  \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ Bravo majstore!! Nasmijao si me do puknuća ošita!!!

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

ekstra post

Zadnji popravljao propast (29-09-2010 04:36:14)

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

17

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

5 *

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

Tilt napisao:

ja uvijek restam jedno 10bb

http://www.slobodnadalmacija.hr/Portals/0/images/2008-08-26/Crna%20kronika/antettt_rakuljic1-250808Thumbnail.jpg

Zadnji popravljao zamorano11 (29-09-2010 11:35:42)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

19

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

lol  lol  Dobra!

00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

Hahahhahahha, prejak vol.  big_smile

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

21

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

zamorano11 napisao:

taka igra

+1

hahahahah big_smile moraš knjigu o strategiji napisat big_smile big_smile

Zadnji popravljao nuns (29-09-2010 21:00:25)

OMGUIDIOT
00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

jeba me pas da se slažem s ovim XDD

evo da sam te slušao nebi ovako užasno glupo odigrao ovo :

drugi put ću u četvoricu gurat 45 jer to stalno pogađa  roll

00

23

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

predobar post

makar već sam čuo ovu strategiju od jednog starijeg tipa doli u Split-Pota big_smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

Nisam te volio ali nakon ovog posta sam se zaljubio u tebe...definitivno si u pravu pogotovo za rejzanje na AK i male parove...dogodilo mi se milion puta radi malog open rejza da me natkupe sa usranom kartom a pogotovo sa sjutanim konektorima. gz i jedva cekam nastavak

im all in
00

Re: Turcin on holdem vol. 1: preflop

vrlo poucno, nema sta.... lol  lol  lol  lol  lol

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00